Solverino

Česko

4 body

1 2 3 4 5 10 18 27 35
    • 20.10.2017  19:33

Fakt pobavilo! Suprová dobová hudba a docela pěkně vystajlovaný... škoda jen tý vychrtlý přestárlý agentky, co měla opět ručičky jako hůlčičky a nožičky jako párátka a stejně přeprala všechny tvrdý rusáky :( to si fakt dělaj prdel... ale dobrý, moc dobrý! Takhle dobrý jsem to fakt nečekal = super!

• 4.2.2017  19:13
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Zatím první sezóna, ale na Syfy Channel je to fakt bomba! Užívám si každej díl :)

• 26.1.2017  21:21
    Taboo (TV seriál) (2017)

Zatím bombice! Je to krásně depresivní a hnusné - mňam, mňam :)

• 13.1.2017  23:12
    Rammstein in Amerika (koncert) (2015)

Bombice!

• 18.12.2016  20:11

Super, ze života, o životě, po životě?

• 7.12.2016  20:45

Super! Konečně po dlouhé době zase plná palba!

• 6.11.2016  15:40

Člověk si se slzou v oknu zavzpomínal na dobu kdy začínal. :) Bože to byla lábuž!

• 23.10.2016  17:44
    Infiltrátor (2016)

Naprostá bomba! (co dodat)

• 9.10.2016  10:48
    Kvílení (2016)

Super! Sice se některé postavy chovají občas nelogicky, ale to v životě taky. Asijská mentalita je někde jinde než ta naše. Ale jinak naprostá špica, super horor - žádný stupidní americký vyvražďovačky. Informace pro teenagery: ve filmu se ani jednou neobjeví Facebook, žádný vystajlovaný američanky ve věku kolem 20 a svět nakonec není zachráněn!

• 13.6.2016  22:01

Za mě naprosto super, 5 hvězd. Super pomalá a snová atmosféra, velmi velmi smutný konec. Zajímavé čínské reálie. Naprosto špica! Velmi originální námět i motivace vraha. A must see!

• 26.3.2016  13:02
    Chainatawoon (2015)

Hodně dobré. Zajímavá sonda do asijské (korejské) mentality. I když mám "gangsterka" hodně peněz tak nejezdí ani mercedesem, ale relativně sociálním autem. Nikdo nemá extra hustý oblečení a žerou furt jen ty nějaký Kimovy speciality ze psů a koček. Život nemá prakticky žádnou cenu (vyjma člověka na součástky). Je zajímavý na to koukat očima bílého evropana. Velice poučné (obdobně jako filmy z arabského prostředí - asijská ani arabská kultura nelze kombinovat s evropskou = IMHO je multikulti absolutní nesmysl, kultury pouze mohou vedle sebe koexistovat, mix není možný).

• 30.1.2016  16:22
    Suburra (2015)

Naprostá pikoška! Super jízda po horské dráze a nakonec i konec byl naprosto super! :)

• 30.1.2016  10:24
    Terminus (2015)

Nízkorozpočťák, ale velmi příjemné překvapení. Konec vzbudil spoustu otázek. Někdy trochu slabší triky. Super.

• 23.1.2016  17:04

Nejsem si jistej, jestli tohle běžnej daňovej poplatník pochopí, ale čím jsem si sakra jistej, je že to zaplatí! :)

• 18.1.2016  19:54

WOW! Tak to byla paráda! Při těch dnešních sračkách, co se natáčejí, je to tohle tedy opravdu bomba! Škoda slabších hereckých výkonů zbytku hereckého osazenstva, na Colina ani na Toníka prostě nemají, ale zdatně sekundují... Bombastické téma, klidně by to mohlo jít i do kina - no tedy pokud by linii filmu byly chroustači popkornu schopní pochopit :)

• 9.1.2016  22:04

Excelentní kousek na plný počet bodů. Bohužel se vždycky najde nějaká pipina s hlavou plnou ideálů.

• 16.2.2015  23:20

To nevymyslíš! :) královsky jsem se bavil...

• 1.2.2015  18:41

Super! Skoro tak dobrý jako Hurt Locker. Jenom věčná škoda toho jak skutečnej Chris Kyle skončil. :(

• 29.11.2014  20:04

Hmm na dnešní poměry super záležitost, jinak je to takové nedotažené, ale stejně je to super oproti těm sračkám co jinak promítají v kinech :) za kouknutí určitě stojí! (prostě Heinlein - předloha velmi kvalitní).

• 27.10.2014  20:16

Velmi dobré!

• 26.10.2014  10:32
    Spása (2014)

Vůbec se nebojím dát plný počet za pěkně odsýpající, krásně naturální a svěže krvavý western (drama) se smutným Mikymausem a Evičkou nemluvící v hlavních rolích. Parádička a trochu pikantnější jednohubka na příjemný večer. Velmi doporučeno!

• 4.10.2014  20:59

Nečekal jsem, že to bude až tak dobré! :) (i když Oblivion se mi líbilo víc, bylo tam víc příběhu a psychiky)

• 30.8.2014  09:20
    Coherence (2013)

Móc pěkný! Sympatičtí herci a moc pěkný, velmi příjemné překvapení! Trochu na přemejšlení, žádní mimozemští hnusáci, škoda :) super!

• 1.8.2014  22:51
    Pečovatel (2014)

Hustýýýý! Trochu dost vláčné a pomalé, ale o to mrazivější. Smutný je, že takových úchylů může mezi námi být mnoho. A hnus je, že až je chytnou, tak se hned objeví spousta jejich "obhájců", že za to nemohou, že nemůže být trest smrti apod. Vždy se najde spousta "pravdoláskařů" a jiných užitečných idiotů. Na takový úchyly jedině trest smrti, žádná léčba!

• 29.7.2014  22:40
    Cizí oběd (2013)

Po dlouhé době opravdu pěkný film! Velmi doporučuji, pohlazení po duši, opravdu pěkné. Málo akce ale hluboká myšlenka.

• 2.5.2014  19:19
    Zulu (2013)

Wow! Dost dobrá jízda! Velmi zajímavé prostředí, v poslední době jeden z hodně dobrých kousků! Hustokrutý!

• 5.4.2014  19:09
    Vozová Hradba (koncert) (2011)

Super! Landu mám rád a tohle se mi fakt líbilo...!

• 12.1.2014  12:36

Velmi slušně natočené, hezký akční konec s happyendem kdy každý dostal co zasloužil. Vybrané pasáže by měli promítat užitečným idiotům obhajujícím multi-kulti přistup a taky by už pobřežní hlídky měli začít vracet nebo radši rovnou potápět ty lodě co připlouvaj do EU (Itálie). Nechtěl bych se nechat od vychrtlíků kulturně obohacovat u nás doma,ale bohužel mě to zřejmě v budoucnu čeká, už teď se stačí projít kolem Václaváku :( Ale i tak jeden z nejlepších filmů roku.

• 13.9.2013  19:34
    Odpojit (2012)

Opravdu dobrý film složený z několika příběhů se společným motivem - sociální sítě a naivita jejich uživatelů. A Must See For Facebook Fans! :)

• 23.7.2013  10:09
    Nevědomí (2013)

Těsně po filmu plných pět, s odstupem času to trochu dře, ale v záplavě bídy co jde v kinech je to pořád čistých 5! Scénář trochu skřípe, ale jinak je to paráda. Soundtrack je super! IMHO naprosto špičkový námět, efekty a hudba. Bohužel zahráno "kamenným ksichtem" Cruisem a tou "Paní s velkou pusou" co se jen tak divně dívá.... no škoda, že tam klidně nehrajou naprosto bezejmení herci, to by bylo mnohem lepší. Coster-Waldau se taky moc nepředvedl... ale jinak jsem celkem nadšenej! :)

1 2 3 4 5 10 18 27 35