Solverino

Česko

3 body

• 4.7.2009  15:12
    Proroctví (2009)

Zase jedna sladkokyselá pohádka z Hollywoodu! celkem nic moc, slušné efekty, nesmyslné zkratky, vše vyvrcholí s ufounama, ach jo, zase škoda peněz za lístky do kina. To už NEXT byl mnohem lepší! Proč se točí takový blbosti? Vždyť to de facto není skoro o ničem, aspoň že to "dobře" dopadlo a všichni na Zemi umřeli. Veliká slabota :(

• 23.2.2009  20:51

na Americkou krásu to nemá ani náhodou, po pár minutách nudná divadelní-like exhibice a texty tak napínavé, jako kdbyby postavy předčítali ze Zlatých stránek :( celkově nudné a o ničem, takové užvaněné, pokus o to aby to bylo ze života... film, který nic nepřináší a po pár dnech z paměti vyšumí a nezanechá ani pachuť v ústech...

• 9.1.2009  23:41

Tak já opravdu nevím, nějak mě to fakt nebavilo a Russell mi přišel priprcatěle a obtloustle nudný... ostatní, Chris Bale pak takový plochý, snaživý, upocený = velmi slabé! Škoda peněz za lístek...

• 4.4.2021  22:59

No nic moc teda. Gerard celkem good, vytuněná MILFka taky good, ale nesympatickej, ječící a neduživej fracek nic moc. Taky spousta hysterieckého vřeštění, amerického patosu a jinak je to bída s nouzí. Ach jo. Jinak celkem genderově i rasově vyvážený, jen tam bylo na můj vkus málo asiatů (asi zlobili a tak je do krytu nevzali). Taky tam bylo málo lesbiček (možná ta černá vojanda?) a dlaších psychotických frustrátů (ty zřejmě stáli za kamerou a byli součástí filmovýho štábu). No celkově fujky fujky a v kině bych teda trpěl jako zvíře.

• 30.3.2021  21:49
    Doors (2021)

Jedna hvězdička za nápad, ale stejně jsem to moc nepobral... otřesné ne/herecké výkony, velmi slabé efekty a prapodivně namixovaný děj. No, celkově je to dost velká slabota a doporučit to opravdu nejde. A ta poslední scénka (povídka to nejde snad ani nazvat) je opravdu Odpad! nejodpadovatější. Fakt totální debilita na úrovni první třídy zvláštní školy.

• 19.3.2021  20:26

Viděl jsem pilot a stačilo mi to... za mě hnus! Kýble americkýho patosu a nekonečnýho žvanění, když už je akce, tak je to spíš parodie a vypadá to strašně přehnaně, že je to až k smíchu. Totálně nesmyslný dialogy o prdu a husto kruto přísný ksichty. No jako parodie možná, ale jinak se to moc nedá vydržet. Taky je tam na můj vkus moc černochů. Asi jsem už starej, ale tohle mě fakt nebaví... asi už nejsem cílovka. Jedna hvězda z nostalgie.

• 1.2.2021  23:03

Tak tohle tedy ne, to byla hodně velká slabota, to se nedalo ani dokoukat! :(

• 23.1.2021  17:23

Jedna hvězda za prostředí... jinak otřesná kikotina, kdy mě jímá hrůza, že by takhle měla vypadat realita nebo že by představy režisérky měly vycházet z nějakých reálných představ... z toho bych se poblil! SPOILER: že by cajti měli vymejšlet jak mu udělat dobře!? No sakra to tedy ne!!! Na poblití.... hnus velebnosti! :(

• 15.1.2021  20:40
    Lupin (TV seriál) (2021)

Vydržel jsem, ale koukat se na to moc nedá... taková naivní pohádka o hloupém Honzovi, který ke štěstí přišel oblečená do silně rasistického hávu... o chytrém černouškovi, co do teď leštil vitríny a utíral prach a lusknutím prstů se z něho stane přemoudřelý zlodějíček... no celkem multikulti hovadina. S opravdovým Lupinem to nemá fakt nic společnýho a koukat se na to fakt nedá.

• 15.1.2021  20:35
    Za čárou (2021)

Film jako takový je silně zralý na Odpad!, totální kikotina. Super stupidní dialogy, nesmyslné obraty, lidi se chovají jako idioti. Krutopřísný dlouhý pohledy, hustohustý kecy... Bohužel zase slátanina. Skoro nekoukatelné a k smíchu. Jedna hvězda za US roboty a CCCP roboty - užil jsem si přestřelku.

• 3.1.2021  21:50
    Božena - Epizoda 1 (E01) (epizoda) (2021)

Tak trochu jako Pozdravy z kožených kalhot, dost často je tam sex, znásilňování a pod., netušil jsem co všechno děti ze základních škol (nebo komu je to určené) všechno uvidí. ČT opět prošlapává cestu vpřed. Jen jestli soudruzi dost neohýbají minulost, aby šla napasovat na tu jejich současnost... nic moc. Celkem nesympatičtí herci, díky za paní Rettigovou, jako ostrůvek herectví a normálnosti, zbytek je dost děsivá šmíra.

• 1.1.2021  20:35

Otřesně nudná záležitost, plná patosu a eko blábolení. Pestrobarevná genderově vyrovnaná posádka letící noční oblohou a blábolící stařec s vizáží bezdomovce, nemocný a blábolící. Nemluvící děvče. No o prdu, rádoby umění, klasicky bezpohlavní a bezúčelné... škoda peněz Netflixu. Takřka nekoukatelné a uspávající. Skoro jsem to nedal...

• 24.12.2020  22:24
    O vánoční hvězdě (TV film) (2020)

No vydržel jsem až do té chvíle, kdy se tam objevila zase ta Aňa a musel jsem odejít, udělalo se mi nevolno. Jen mě moc nebaví, že furt ve všem hrajou ty samý lidi, to tam nemáme někoho jinýho - Kotek, Voříšková, Aňa, Hadkovic famílie, Zlata atd.... to je jako jakýkoliv seriál, Bobule, Vlastníci...pořád dokola. Dal bych přednost neznámým tvářím a lepší režii i vizuálu.

• 27.11.2020  21:27
    Boss Level (2020)

Totálně profláklé a milionkrát zrecyklované téma úplně o prdu, nic moc herci a dialogy taky na pikaču... jedna hvězda za to pěkný auto, gotling a pár pěkných akčních scén. Ale to je fakt dost málo. Nudné a hloupě pitomé.

• 12.11.2020  21:36
    Come Play (2020)

Tak to bylo opravdu slabé... a nudné. Nevydržel jsem do konce. Obludka velmi slabá a děj nudný a předvídatelný. Opravdu nelze doporučit.

• 9.11.2020  22:59

Kokotina bez špetky vtipu. Pár pousmání, maximálně. Jinak velká trapárna. Slabá jedna hvězda!

• 29.9.2020  22:04

Nekoukatelné, strašidelná nuda a blábolení, nic se tam neděje, jen se pořad hlubokomyslně tlachá o ničem :(

• 28.9.2020  09:11
    Chata (2019)

Velmi slabé a obrovská nuda... takový mix vše co jste už viděli 1000x... pořád čekáte na rozjezd a ono se to fakt nerozjede... konec takový nijaký, žádná pecka se fakt nekonala... a smradi dostali co zasloužili!!! (škoda Bradyho, toho jedinýho mi bylo líto)

• 30.8.2020  11:43

Tak takovej mišmaš, jako dort od pejska a kočičky. Všechno možný dohromady, postavy zmateně pobíhají a kvílí, jsou nemohoucné, otřesný pohled, matka prý vojačka dělá nesmyslné kroky. Dost hrozné na koukání. Také obsazení je patetické a ubohé. Osoby jsou strašně slabé a ploché, s nikým nesoucítíte, jen si říkáte, tak kuwa dělejte už něco a přestaňte čumět a kvílet... celkově bída.

• 28.8.2020  20:42

Jedna hvězda z milosti, jinak by to byl čistokrevný Odpad! Neskutečná sračka s dobrým obsazením... ta vysloužilá, vytahaná zrzka, co se pokouší o nějaké bojové scény, to je tak k smíchu jako byla Pittova manželka! Otřesné! Super-blbé! Jako komedie by to šlo, možná ještě jako Bollywood. Ale jinak ubohost první třídy. Nekoukatelné.

• 27.8.2020  12:12
    Peninsula (2020)

Otřesně lacině vypadající digitální triky, tak na úrovni animátorů pro večerníčky... škoda, někdy je méně více, lepší je naznačit, než se pouštět do věcí, které pak nejsou režisérsky ani vizuálně zvládnuté. Občas až vyloženě směšně působící. Škoda. Jednička byla hodně dobrá, tohle je hnusné.

• 24.8.2020  23:05
    3Bobule (2020)

Nemá daleko do odpadu... herci trapně křečovití... zápletka prakticky o ničem, nic se tam neděje... asi tak na úrovní Bakalářů. Velika slabota. Nedoporučuji. P.S. Proč tam byl Roden 3 sekundy? Asi aby ho mohli napsat na plagáty?!

• 16.8.2020  21:14

Pohádka o chudých a neúspěšných niggas, co místo učení chtěli rapovat a dealovat drogy... no slušná sračka. Pár pěknejch efektů to nemůže zachránit. Nesympatický herci, jenom jeden běloch, trochu rasistický bych řekl... velká slabota a nuda.

• 13.8.2020  19:49

Celkem kokotina, všichni přehrávají jako v komedii pro náctileté. Zábavné asi jako Jů a Hele. Určitě to není drama a akční, spíše slaboduchá komedie. Ztráta času.

• 6.7.2020  21:26
    Tau (2018)

Tak snad ten "robot" svařenej z jeklů z Hornbachu a ty létající přiblblíci, co doma uklízely... jinak zase obr srajda s převelice nudným obsazením. Kam na ty "herce" chodějí...?

• 6.7.2020  21:24
    Z (2019)

Tak celkem velká slabota, velmi podprůměrné herecké výkony, obzvlášt ta stará 100x přešitá paštika, ta je fakt strašidelná.. a ten rádoby bubák, na něj moc prachů nezbylo, ten je taky spíše k smíchu... no pronudil jsem se až do konce, ale nikomu to fakt nedoporučuju, slabý čajíček :(

• 28.6.2020  21:28
    Mara (2018)

Podprůměrnej kopírák... a Olga to určitě nezachrání... hraje tam takovou potroublou slepici... bída a utrpení, nedoporučuju ani ze zoufalství, to si radši pusťte něco např. ze Sněmovny nebo ze Senátu. To je větší drámo.

• 21.6.2020  12:07
    Baekdusan (2019)

Tak takový prasopes, občas je to rádoby komedie, občas katastrofický. Pár pěkných scén, ale pořád jsem u toho usínal, nakonec ani nedokoukal. Strašně natahované... velmi vtipná scéna s vozidlem korejské výroby, které vydrží a projede všechno = ideálně použít do reklamy. Jinak celkem nuda. A na scéně se objevují opět zavilí američani...

• 29.5.2020  21:18

Ubohá a trapná kopie Hanebných parchantů. Koukat se na to prakticky nedá a opakovaný vtip už není vtipem. Ubožárna.

• 23.2.2020  22:19
    Zámek a klíč (TV seriál) (2020)

No celkově to zhodnotit je fakt oříšek. Komiks jsem nečetl, nemůžu porovnat s originálem. Prvních pár dílů mě hodně navnadilo, ale pak je hroznej kvalitativní sešup dolů, skoro strmej pád. Postavy sice celkem sympatický, hudba mi přijde dost naprd - vůbec nebuduje napětí. Postavy se chovají ke konci už jako na práškách, asi není co hrát. Ze začátku ještě trochu napětí, ke konci už kvalita pro mentálně retardované. Samozřejmě všechno rasově, genderově a tak vůbec perfektně vybalancované (ve skupině je vždy běloch, černoch, asiat a nejaký míšenci, postrádám klingony a zbytek universa). Hmmm, celkově pěkně udělaná sračka u které se nudíte a nadávate a postavy vás štvou víc a víc... celkově silně podprůměrné, ke konci skoro odpad, ale navoněnej!