Solverino

Česko

3 body

• 21.6.2020  12:07
    Baekdusan (2019)

Tak takový prasopes, občas je to rádoby komedie, občas katastrofický. Pár pěkných scén, ale pořád jsem u toho usínal, nakonec ani nedokoukal. Strašně natahované... velmi vtipná scéna s vozidlem korejské výroby, které vydrží a projede všechno = ideálně použít do reklamy. Jinak celkem nuda. A na scéně se objevují opět zavilí američani...

• 29.5.2020  21:18

Ubohá a trapná kopie Hanebných parchantů. Koukat se na to prakticky nedá a opakovaný vtip už není vtipem. Ubožárna.

• 23.2.2020  22:19
    Zámek a klíč (TV seriál) (2020)

No celkově to zhodnotit je fakt oříšek. Komiks jsem nečetl, nemůžu porovnat s originálem. Prvních pár dílů mě hodně navnadilo, ale pak je hroznej kvalitativní sešup dolů, skoro strmej pád. Postavy sice celkem sympatický, hudba mi přijde dost naprd - vůbec nebuduje napětí. Postavy se chovají ke konci už jako na práškách, asi není co hrát. Ze začátku ještě trochu napětí, ke konci už kvalita pro mentálně retardované. Samozřejmě všechno rasově, genderově a tak vůbec perfektně vybalancované (ve skupině je vždy běloch, černoch, asiat a nejaký míšenci, postrádám klingony a zbytek universa). Hmmm, celkově pěkně udělaná sračka u které se nudíte a nadávate a postavy vás štvou víc a víc... celkově silně podprůměrné, ke konci skoro odpad, ale navoněnej!

• 21.2.2020  22:30

uááááá, čím dál tím větší sračka... všichni furt melou ty americký psycho kecy o hovně a kroutěj u toho očima... neděje se prakticky nic a občas nějakej infantilní digitální trik...

• 20.12.2019  21:47

Bože můj, to je šrot! SPOILER: Černoch jako elf! No to si dělaj prdel! V seriálu začíná bejt dost přečernochováno... oje, to je multi-kulti ojeb! A ten Sylván vypadá jak nakreslenej... no to je slabota! Elfové jako banda kokotů.

• 19.12.2019  09:35
    Přiznání (TV seriál) (2019)

Viděl jsem celý první díl a totálně o ničem, laciné diskuze a nekončící tlachání přemoudřelých hlav... je vidět jak vypadá policie v rozvinuté multikulturní společnosti. Hnus. Toho bych se dožít nechtěl... a už vůbec ne jako příslušník.

• 18.12.2019  18:54

Tak to je opravdu megasračka, jen samý kecy a blábolení a ještě ta stará doba, no hnus velebnosti... nedalo se to ani dokoukat

• 15.11.2019  15:14
    Potichu (2019)

Někde mezi odpadem a jednou hvězdou. Jsou tam vidět slušný prachy, ale scénář je na howno! Debilní děj a totální fantasmagorie a přehlídka nelogickejch nesmyslů.... ztráta času.

• 25.9.2019  19:13

Jedna hvězda za retro, jinak je spíš pro děti... nuda... sytlově mi to přišlo jako takovej tvrdší Čtyřlístek.

• 25.8.2019  19:39
    Annabelle 3 (2019)

"Kamarádka" vylízaná štěrbina strkající rypák do všeho a neskutečná vtěrka, furt jsem čekal až jí něco vyrvě střeva ven a oběsí na nich a ono pořád nic.... jen takový dětský strašení.... Srajda :(

• 3.8.2019  12:29

Tak to jsem dal jenom kousek, vytuněná blbka s kachní tlamičkou, která trpí jako zvíře a žere prášky na lopaty? Děkuji to ne. Prospěla by jí práce v kamenolomu!

• 27.7.2019  13:22
    LOVEní (2019)

Klasický film o ničem... dlouhá reklama na PP, kterou si sponzorské filmy zaplatily, pitvořící se herci a scénář 100x viděný předtím. Totální ztráta času, rádoby "dílo", které nepřinese nic nového ani přínosného. Prakticky nechápu proč se takové filmy točí a jestli na to vůbec někdo chodí do kina. Bylo by mi líto peněz za lístky. Ještě víc je mi líto, že platím daně a podporuju takovýhle srajdy.

• 16.7.2019  21:30

Tak to je velká sračka! Dialogy jako když je napsali retardovaný jedinci, na sebe nenavazující, prostě jako kdyby si každej vytrhnul z telefonního seznamu několik stránek a pak je společně předčítali, každej kousek. Proboha kdo tohle platí!? Doufám, že ne já ze svejch daní... Taková kokotina! A naprosto otřesná hudba (to ani hudba není, jen otravné zvuky). Nejlíp hrále ten chlupatej pes, jsem chvíli nevěděl, jestli to není Chuwbaka z Hvězdnejch válek? Ale nebyl, i když čuměl úplně stejně!

• 13.7.2019  20:38
    Aziz Ansari: Right Now (TV pořad) (2019)

Tak zas tak moc vtipný to není... asi nejsem ten správnej "kavárník" a ani dostatečně "uvědomělej" abych se smál každý blbosti, která tam zazní. Pár pousmání, ale celkově slabé.Spíš to vypadá jako nějaká sekta, která se směje úplně všemu, asi něco pouštěj do sálu v klimatizaci, jinak tomu nerozumím, Na takový Monty Python Flying Circus to nemá ani zdaleka.

• 5.7.2019  16:15

... a pořád to stejné, jako v první i druhé sérii... pořád ty nesympatický fakani s šílenejma xichtama, na který se nedá koukat, děsivě šablonovité, patetické, silácká kecy o prdu a pořád dokola a dokola... určitě bude čtvrtá a pátá série... se stejným scénářem, není třeba nic novýho vymejšlet, je to jako Nemocnice na kraji města.... (jedna hvězda za velmi dobré retro reálie) tak ten konec, ze kterýho stříkal patos a syntetické emoce, to ne, to se nedá ani jsem to nedokoukal, škoda

• 5.7.2019  16:02

Patetické, komediální, dětinské, křečovitě přehrávané.... pořád dokola, 100x vylohouvanej pytlík čaje.... už to značně nudí. Velmi slabé.

• 5.7.2019  10:52

Otřesný se koukat na toho šišlajícího retarda bez zoubků... (ale jsem zvědavej kjaký další kokotiny vymyslí)

• 1.6.2019  21:23
    Bažináč - Pilot (E01) (epizoda) (2019)

Po cca 30 min pilotního dílu vím, že koukat na to nebudu, že to nedám. Velmi nesympatické obsazení, zřejmě modelky 5. kategorie a neherci. Tváří se děsně prkenně a nedá se na to koukat. Digitální efekty mě tedy neoslovily. Velmi slabé. Děkuji, ale 18ti letou "doktorku" vypadající jako laciná kurva a úslužného asiata co jí chce pořád obtáhnout vidět nemusím.

• 25.5.2019  19:05
    My (2019)

Těsně na hranici jedné hvězdy a Odpadu! - film celkem o hovně a se super stupidní zápletkou. Chjo, ztráta času.

• 6.5.2019  20:56

Modrý kód nebo GOT, vyjde to prakticky na stejno, plně se obnažuje totální tvůrčí impotence a neschopnost "tvůrců" tvořit bez předlohy. Jsou to bohapustí kopírovači, neschopní samostatně cokoliv stvořit. Nuda jako prase!

• 5.5.2019  10:02

Jedna hvězda za triky víc či méně podařené, zbytek obrovská nuda. Vydržel jsem asi hodinu a pak začal dřímat. Dějově je to naprostá zoufalost... zmatených číňanů pobíhajících v červených montérkách s koulí na hlavě v -90C jsem víc nedal.

• 29.4.2019  21:08

Tak koukám, že došel matroš a došli nápady :( No to už je skoro zralý na Odpad!

• 29.4.2019  21:04

Tak na úrovni Ulice nebo Mokrého kodu... jedna hvězda za to, že maj ještě kostýmy...

• 17.2.2019  18:42
    Discarnate (2018)

Jedna hvězda za tu pěknou pipku a za docela pěkný monstrum. Jinak je to nudná srajda obecná, vyčpěla a přes bilionkrát popsaný průklepák napsaný scénář o howně.

• 12.2.2019  20:29

Tak na úrovni rozhlasové klasiky "Jak se máte Vondrovi".... končím, stačilo, bohatě...

• 8.2.2019  20:59

Hodně blízko odpadu... děsivá laciná bejkárna s otřesným dabingem a šíleným nazvučením. Skoro se to nedalo vydržet. Zprasený jako prase!

• 2.2.2019  16:48
    Naneživo (2017)

Tak začátek jsem nedal, no ke konci mě zaujala ta malá mimozemšťanka co hrála producentku... ta byla fakt hustá, jsem nevěděl jestli není z latexu na baterky, ta sexuální robotka pro teplý trpaslíky :)

• 26.1.2019  17:58
    Roma (2018)

Otřesná nuda a zase nafouklej hype! Film je promarněnej čas celkem o ničem, asi jako koukat černobílým krasohledem na brouky... ty wogo nuda! Tanhle film by mohl zápasit o cenu za nudu např. s Dogmanem, to byla taky solidní cypovina!

• 13.1.2019  19:41

Tak to bylo velké trápení... několikrát jsem usnul a musel se vracet a nic.... nic mi neuteklo! Kuwa, na co tenhle film je!? Na howno! Nic se tam neděje...

• 15.12.2018  21:32

Tak velká slabota ten konec.... po nějakém pokračování tedy rozhodně netoužím.