Solverino

David Solver

Česko

4 body

• 12.12.2016  11:28
    Pustina - Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2016)

Hrozná plytká slabota... na začátku pěkně našlápnuto, na konec ale jen rozplizlá sračka. Nekonečné manýristické záběry na krajinu přeoranou těžbou, staré olezlé hnusné kutlochy místních socek atd. atd. - na film je to strašně málo. Ke konci už jen bezbřehá nuda a škoda času na tu slátaninu koukat. Pořád to samé dokola a dokola. Byl by z toho slušnej celovečerní film (na ten stejně určitě dojde - aby se "vytěžil formát") ale jako seriál to stojí vyloženě za hovno. Herečtí rutinéři taky nijak neoslovili.

• 11.12.2016  20:43
    Pustina - Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2016)

Už asi od 3 nebo 4 dílu je to jen natahovaná kaše. Je mi i šumák jak to dopadne. Byl by to celkem slušnej celovečerní film (stejně to sestříhaj a prodaj ještě jednou), ale jako seriál je to strašná nuda! Kouknu na poslední díl, abych viděl jak z toho Alice vybruslí, ale srajda je to přímo ukázková, hraní na city a nekonečnej manýrismus... :(

• 11.12.2016  20:20

Bože to je sračkááááááááááá! (kniha se ještě dala číst, ale film - film je opravdu makabrózní shit!) 1 hvězda za Evu Zelenou:)

• 30.10.2016  15:24
    Aftermath (TV seriál) (2016)

Viděl jsem dva díly, ale moc se na to nedá koukat. Vyloženě mě vytáčí ta vyžilá hnusná hubená lezba, co věčně nosí sluneční brejle i v noci. A korunu tomu nasadil ta létající gumová příšerka s koněm, no ty wogo - to je teda hustej hukot :( Sračka jako vyšitá!

• 21.9.2016  21:56
    Unfriend (2016)

Pár zajímavejch lekaček, jinak pytel sraček pro náctileté závisláky na Fakebooku s minimálně tisícovkou "přátel" :) Cypovina veliká!

• 23.8.2016  22:08
    Démon (2015)

Potenciál by byl, ale výsledek je poměrně tristní záležitost. A od půlky se člověk už modlí aby to skončilo... ztráta času na to koukat :(

• 10.7.2016  17:10

Tak to je teda sračka obrovská.... nuda převeliká, nesympatickej přemoudřelej chlapeček, zralej na nakopání do prdele s tím jeho tenkým hláskem...hnus. A vypatlaná blondýna s thymolínovým úsměvem vybělených zubů alá Holywood. Taky pořádnej hnus. Děj to má řídkej jak sekerovou polívku a děsná votrava na to čumět i v tom kulturně a teplotně vyprahlým létu. To už sna radši Ivetku Bartošovou, to je ten správnej masakr. Tohle bylo slabý a píčou ke zdi (velmi slabé)!

• 30.6.2016  14:36
    The Boy (2016)

Jedna hvězda za Lauren Cohan, sentimentálně jsem zavzpomínal na Walking Dead,jinak slabouličká vykrádačka všeho viděného.Slabé herecké nevýkony a nudný dlouhý film.

• 30.6.2016  14:32

No vypadá to jako loutkovej film nebo animák ve 2D. Veliká sračka! To se může líbit snad jen malejm dětem, který rodiče nekoupili novější hru s lepší grafikou...? Ty wogo, to snad kreslili číňani pastelkama nebo co, otřesné. Děj to nemá žádnej, spíš trapná a křečovitá komedie a parafrázena na fantasy film. Na např. Pána prstenů to má ztrátu několika světelných let. Tragédie. Jedna hvězda z nostalgie za hrou.

• 28.6.2016  20:31
    The Boy (2015)

Ach bože to je tak řídké... strašně natahované a úplně zbytečně, stačila by bohatě polovina. Dějově také velmi průhledné a škoda, že ten malej sráč nedostal co si zasloužil :(

• 25.6.2016  21:17

Super začátek, asi do půlky celkem dobrý a konec je totální kýbl sraček... ještě tam vlálo málo americkejch vlajek, LGBT prezident nepronesl srdcervoucí projev, pak by to bylo komplet :( jdu blejt.

• 15.6.2016  20:36

Božíčku na křížku, to je tak těžkopádné, křečovité...asi jako Linhartová herečka. Opravdu hluboký zážitek :(. To by se mělo promítat jako mučení. Tak strašnej scénář a režie dokážou pohřbít i relativně slušný herecký obsazení. No děs běs.

• 11.6.2016  22:25

Silné momenty jsem nezaznamenal, ale slabých je tam rozhodně spousta :( P.S. a Mišík vypadá jako roztěkanej homosexuál...

• 29.4.2016  21:54

Celkově velmi slabé, nikdo prakticky nehraje (ono také není co), režisér tápe a nechává tomu volný průběh.... to je pro některé zde "silně znepokojivý film" :( Zaplatit za to v kině, taky by mě to znepokojilo, dát peníze za takovou sračku a pak ještě koukat na silně odpudivé jedince (matka a otec), kteří se pořád pouze modlí a vykřikují nesmysly jakoby se přežrali námelu... no silně znepokojivě nasralózní záležitost. I při té krátké stopáži to dokáže spolehlivě umučit strašnou nudou.

• 11.3.2016  23:48
    Agresivní virus (TV seriál) (2014)

No děj to nemá praktiky žádný, gore je spíše podprůměrné a z nápadu se nepodařilo moc vytěžit. Spíš tak na úrovni Růžové zahrady a jako vycpávka mezi reklamama. Nevím jestli zvládnu aspoň jednu sérii dokoukat do konce. Je to opravdu nudné a ubíjející. :( EDIT: tak další série je už opravdu o howně -otřesné - končím a házím ručník do ringu

• 5.2.2016  17:22
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

No na to jaká pecka byl původní seriál, je ten novej slušnej šrot a velké zklamání :( Foks i Dejna mluvěj zastřenejma hlasama jak retardi a vypadaj, že nazkoušeli různé pózy před zrcadlem. Měl jsem pocit, že sleduju Sex ve městě a ne Akta X... Dřív to bylo o příběhu a nápadech, teď je to o stajlu, plastickejch operacích a brzkém Alzheimeru... :( no asi to nebudu ani dál sledovat, je to ztráta času, škoda potenciálu. 3 hvězdy z těžkýho sentimentu, jinak max. na 2 hvězdy EDIT: tak po 5ti dílech snižuju na 1 hvězdu (ze sentimentu za Fokse a Dejnu jinak převeliká sračka óbr nudná!) hnus!

• 15.1.2016  20:15

Víc si to nezaslouží. Vtipy na úrovni Kameňáku, trapné "herecké" výkony a příšerně natahovanej děj. Dialogy jak sjetech smažek, úplné blábolení z cesty. Šílený utrpení to vydržet. Tak trapně jsem se za režiséra už dlouho necítil. Hnus. :(

• 9.1.2016  17:00
    Správnej dres (TV film) (2015)

Jedna hvězda za Kuchařovou - ta neomrzí ani s vypnutým zvukem :) a chechtal jsem se rozbitýmu Jágříkovi :) jinak ubohost na n-tou. Konkurence pro Babovřesky apod. Celkem nekoukatelné, obzvláště konec je teda vysloveně mega-trapnej!

• 1.1.2016  22:22
    Re-Kill (2015)

no to je kuwa zase veledílo :(

• 1.1.2016  22:20

Jedna hvězda za efekty, jinak bída s nouzí je to... bohužel.

• 25.12.2015  10:25
    Pionýři hororu (TV seriál) (2013)

Jedna hvězda za snahu něco natočit. Jinak kvalita naprosto otřesná, úplně strašné - jako natočené na telefon s otřesně topornými "neherci". Dokonce i herci drží basu a také nehrají. Strašné. :(

• 11.8.2015  21:38

Chvíli celkem dobrá atmosféra, ale pak to totálně zabije někde za půlkou to mnostrum (celkem k smíchu), škoda.

• 18.7.2015  20:16
    Méďa 2 (2015)

Strašidelná, křečovitá nuda a kupa sprostostí. Takovou kokotinu aby pohledal :(

• 29.3.2015  22:16

Dal bych klidně i Odpad!, taková to byla převeliká nuda. Ale nakonec za nějaké ty triky a nějaké to malé (a celkem slabé) "stříleníčko" - dávám 1 hvězda. Slaboučká hvězdička! Herci hrají jako za trest (nebo zadarmo), tragédie převeliká. Nelogické lapsy a otřesné nesmyslné dialogy o ničem... škoda.

• 8.3.2015  22:01

Jedna hvězda za výpravu a některé (plně) digitální scény. Jinak nekonečná sračka plná nesympatických neherců co nudí a nudí a nudí... hnus velebnosti. Film nestojí ani za ten pytlík popcornu! Dokonalý blockbusterový propadák!

• 7.2.2015  22:56
    Vyšší moc (2014)

Srdečně lituju kluky, kteří na to půjdou do kina se svejma holkama! Takovou patetickou sračku aby pohledal. Jo pardon, já zapoměl že je to artovej film! Sračka, která se do nekonečna nimrá ve vztahu manžela co není chlap a ženský co je spíš bábochlap (jo jo, severský státy = náš vzor!). Film o totálním úpadku společnosti, kdy po chlapovi se chce aby byl citlivej jako ženská (nebo ještě víc), ale v kritický situaci přepnul a byl z něj opět kromaňonec. Vlastní děti co hystericky řvou na svý rodiče a vyhazujou je nevybíravě ze stejný místnosti, rodiče se je bojí okřiknout, aby nebyli popotahovaný úřadama na ochranu dítětě (spíše nevycválanejch fracků). Hnus velebnosti! Totální úpadek společnosti nás čeká, rozpad klasické úlohy rodiny (teď je moderní bejt teplouš nebo aspoň bisexuál, kdo není teplouš jako by nebyl). Pak se tomu není co divit, demokracie a západní civilizace je odsouzená k degradaci a postupnému zániku. Islám a přistěhovalci nás nejdřív vycucají do sucha a pak sežerou. Kopeme si vlastní hrob a ještě se u toho přiblble usmíváme... :(

• 1.2.2015  18:35
    Everly (2014)

Jedna hvězda za paní Hájkovou, jinak sračka totální! :(

• 22.12.2014  22:11
    Osmy (TV film) (2014)

Jedna hvězda za Trojana, to je skutečně pan herec (i když hraje pořád stejně a pořád to samé). Jinak je to po stoprvé pořád to samé, stejný stokrát předtím vyluhovaný sáček hořkého a nedobrého PiGi čaje, který jsme všichni viděli už v mnoha jiných filmech. Komedie to není a už mi na těhle trapnostech nepřijde opravdu nic k smíchu, tomu se může smát tak leda teenager který to sám nezažil, pamětníkům je z toho smutno. :(

• 6.12.2014  18:06
    Neohrožená (2014)

Uffff, nakonec jsem to vydržel, to Mrdání po indicku. Ty vole to je budoucnost, všude bude Chánov, cigoš kam se podíváš! A s podmalovanýma vočima, ty vole to mě poser. A závěrečnej "souboj" tý zaprcatělý prdelatý malý děfky co hrála "policajtku" s tím přiteplalým "hustotýpkem" - no to mi vykuř (vodní dýmku)! :(

• 29.11.2014  19:49

Jedna hvězda za digitální příšerky, zbytek zralý na odpad! Kokůtci žijící na samotě u lesa, chodící s nagelovanýma hlavama a s moderními zástřihy... několik srdcervoucích scén... bohužel nic kulervoucího..... několikrát jsem skoro usnul jaká to byla převeliká napínavost :( hnus k poblití, dokonce i kola v ruce mi při pohledu na ty pičuse na plátně zteplala :(