Solverino

David Solver

Česko

3 body

• 20.10.2012  13:42

Jediná hvězdička za pár nápadů a buranskou angličtinu, jinak celkem propadák. Nic světoborného. Skoro na usnutí :(

• 5.8.2012  10:30
    Bellflower (2011)

Celkem na zamyšlení. Postarší kluci a holky, který se protloukaj životem a systematicky se nudí. Nechodí do práce ani nemají žádnej životní cíl. Zřejmě žijou i ve vysokým věku z kapesnýho rodičů? Hrajou si se sirkama jako malí kluci. Holky chlastaj, kouřej a fetujou = aby vypadaly drsně. Každej šuká každýho, čekal jsem kdy si to rozdaj spolu ty dva kluci. Občas se v tom člověk ztratí, co je skutečnost, co feťácký představy. Celkem nesympatický "herci". Nelogický dialogy. Celkově jsem děkoval tomu nahoře, že mám na ovladačí FF, být v kině asi bych odešel před koncem. Takhle zbyla je pachuť nudy na jazyku a ospalost. Nechápu vysoká hodnocení.

• 3.8.2012  23:02

Hooodně velká srajda, bohužel! Vyplatí se přetáčet vždy jen na akci a na efekty. Na to jediný se dá (trochu) koukat. Jinak fakt hrozná agitka-debilitka! Světová invaze je proti tomu naprostej mastrštyk!

• 29.7.2012  18:41
    Twixt (2011)

F.F.Coppola!? No to si dělá pr..lel! Celej film děsně smrdí grošem, trapné a laciné efekty a obtloustlej Batman tomu dal korunu... Převeliká slabota.... Velmi nedoporučeníhodné :(

• 26.7.2012  20:29

Jedna hvězda za exteriéry (i když natáčené zřejmě v Srbsku), jinak zralý opět na odpad! Směšné scény až ten konec stojí trochu za to...

• 25.6.2012  22:35
    Iron Sky (2012)

Jedna hvězdička za Petu Sergeant a Stephanii Paul. Jinak je to super-shit! :( Tak "parodické" až to nudí. Jako klip k pěkný písničce super, jako celovečerní film je to vo prdu.

• 9.6.2012  21:49

Jen jedna hvězdička za příjemnou angličtinu a trochu dojemný konec. Jinak celkem velká nuda a trapný pokus o vykrádání Klepání na nebeskou bránu. Hlavní hrdina byl jako Holmes neskonale lepší! Otravné a nudné.

• 14.5.2012  20:49
    InSight (2011)

Velká slabota! Zhruba od půlky jsem se v tom stratil, nevěděl co je reál a co představy - ne že by se to nějak zvlášť lišilo. Trocha nezbytného sexu a policejní romantiky (pendrek vidět není :) a tak jsem usnul. Ne že bych o něco přišel. Kvalita filmu vhodná na tácek pod kafe. Škoda času a peněz.

• 5.5.2012  20:00
    Nevěstinec (2011)

Strašná nuda k uzoufání :( Jedna hvězda za kozičky a píčičky - ale i tak velmi velmi slabé a mega nudné!

• 1.5.2012  20:23

Jedna hvězdička za mexickou pipku. Jinak je to hodně podrůměrná popcornová "zábava" pro retardovaný američany! Průměrný bílý evropan, s alespoň maturitou, u toho musí buď usnout nebo si okousat nehty i na nohách nudou! :(

• 12.4.2012  19:28

Jedna hvězdička za Pražský hrad a Prahu á la Moskva. Jinak horký kandidát na sračku roku! Neuvěřitelně blbej příběh, trapné "vychytávky" - no děs běs. Chápu, že je to pohádka pro retardované američany, ale co je moc je příliš. Jedinej záporák byl OK. Nechápu ty vysoká hodnocení tady, za co proboha? To i Fantomas byl mnohem lepší!

• 6.4.2012  13:54

Jedna hvězda za Denzela Washinghtona, jinak je to dobrej shit. Vypněte mozek a vemte si Kinedril. Jedna blbost střídá druhou a ješzě se kamera klepe jak v rukách paraplegika :( Slaboučké jak třetí čaj z pytlíku a asi tak nápadité! Hnus a škoda času a peněz.

• 25.3.2012  22:28

Jedna hvězda za Mortensena, za "kapříka" Keiry nedávám nic. Obrazově velmi vytříbené, ale jinak nudné a ploché jako hruď Keiry. Cronenberg mě teda šokoval, bohužel negativně, něco tak uspávacího jsem opravdu nečekal - to mohl klidně natočit nějaký poskok :( Velká slabota, musel jsem se hodně držet abych neusnul...

• 23.2.2012  20:41

Velmi velmi slabé! To se může líbit snad jen fanouškům Harry Potěra! Radcliffe toporný, jak vyřezán z jednoho kusu dřeva, drmolí a prakticky nehraje, jen se posouvá filmem, otevře strašnou spoustu dveří a.... a nic! Minimálně do poloviny filmu je to převeliká nuda, pak se to trochu rozjede. Dávám jednu hvězdičku za celkem dobrý konec. Jinak je to fakt slabota!

• 19.2.2012  14:35
    Žena (2011)

Jedna hvězda za některé "hlubokomyslné" hlášky. Jinak spíš skoro Odpad! Křečovitý pokus šokovat, který se dost nepovedl. Ošklivé herečky a slabé gore. Jako fil Odpad! jako horor velmi slabá jedna hvězda.

• 19.2.2012  11:47

Skoro odpad! Prakticky nekoukatelné. Parta totálních idiotů bloumá chodbama opuštěnýho baráku. Proč mi jeden z hlavních blbů vzdáleně připomíná Kocoura z Červenýho trpaslíka?

• 19.2.2012  11:45
    Atrocious (2010)

Velká slabota, nuda a hooodně podprůměr až skoro k odpadu se blížící. Film za tři padesát natočenej dětma z pasťáku přes víkend u tety na zahradě :(

• 17.2.2012  21:36

Velmi podprůměrné až slabé. Otřepaná klasika, tisíckrát přežvejkaný a nic novýho. Opravdu velká nuda, žádný pěkný gore, herci dosti toporní, slabotička slabota.

• 13.2.2012  21:37
    Bastardi 2 (2011)

Ještě větší amatérština než jste čekali. Pár rádobyvtipných hlášek. Toporní herci i neherci, prapodivný děj a nelogické kopance. Zajímavé je, že herci hrají hůř než amatéři, je vidět že všichni musí platit z něčeho složenky :( Jedna hvězdička za Andreje Hryca - ten je špica!

• 25.1.2012  10:38

Pestrobarevná a na můj vkus příliš dlouhá reklama na Citroen! :( (jedna hvězdička za výborně zvládnutej product-placement = o ničem jiným ten film není) Celkově dosti nudné, natahované, bez jiskry, všichni hrají aby měli na složenky. Pro mě nesympatická a příliš kurvoidní Vica Kerekeš. Konec už jsem neviděl, protože jsem usnul (přeci jen Citroen není má oblíbená značka aut). Velká slabota!!!

• 15.1.2012  20:52
    Válka Bohů (2011)

Zklamání roku! Jedna hvězdička za "souboj" bohů s titány, jinak nuda a slabota největší! Otřesnej propadák plnej totálních nesmyslů a blbostí. Takovou kravinu nezachrání ani digitální krev a dvě tuny slaboduchejch triků. Větší blbost než počítačová hra přibalená ke křupinkám!

• 23.12.2011  21:09
    The Hike (2011)

Jedna hvězdička za hezkou přírodu, jinak super krávovina! Přehlídka superblbek jak na fejsbůku. Když by to měla bejt realita, tak by ty kravky nepřežily ani jeden den ve městě, vždyť by nebyly schopný ani dojet metrem do práce... hnusná krávovina, nuda jako prase! A furt poslouchat to příšerný békání... :(

• 10.12.2011  20:21

Jedna hvězdička za dobré téma, samotné provedení (film) je ale zralé na hodnocení Odpad! Atraktivní snad pouze pro mentálně zaostalé američany nebo pomalejší teenagery s nulovým přehledem. Ve filmu se opět ve zvýšeném počtu vyskytují převážně "krásní, mladí a dokonalí" - trpasličí rachitické modelky a malí mladí lidé.... Obzvláště únavné je koukat na hlavní hrdinku, která pouze zmateně cupitá na vysokým podpatcích, kulí obrovské oči (zřejmě bazedovka nebo problémy s anorexií) a asi má být "atraktivní". Kdo vydrží zírat na ní až do konce, zaslouží si velkého panáka! Otřesnej film. nechápu vysoká hodnocení zde, zřejmě jste viděli nekteří jiný film?

• 3.12.2011  20:31

Jedna hvězdička za posledních cca 20 minut, jinak je to nuda k uzoufání.... :(

• 29.11.2011  21:09

Celkem nesympatická blbka, která si asi myslí jak je krásná a žádoucí... pro geronty možná. Nenosí sice kalhotky, ale všude chodí v gumákách, což je asi strašně sexy - hnus velebnosti :( Dělat kurvu za prachy a nechat se oslintávat vilnýma gerontama mi nepřijde jako "rebelství", no možná někomu ano. Dobrou chuť!

• 29.11.2011  21:01
    Noc hrůzy (2011)

Skoro na pomezí odpadu. Jedna hvězdička za prima Colina Farella. Jinak víc spíš komedie, o hororu se nedá vůbec mluvit, není tam žádné tajemno :( Celkem trapárna s nesympatickejma a tranejma "nehercema" :(

• 23.11.2011  14:06
    Red Faction: Počátek (TV film) (2011)

Naprosto strašné, jedna hvězda jako motivační, snad to někdo natočí jako film a ne jen jako "vatu" mezi reklamama. Otřesná konverzačka bez čehokoliv, na úrovni telenovely pro retardované :(

• 18.11.2011  19:10

Takový cukerínový pokus o neumětelský cestopis. Na Travel Channelu jsou MNOHEM lepší. Strašidelná nuda, bezbřehé tlachání o prdu a nuda, nuda, NUDA! Po asi 40 minutách jsem odešel, tohle se fakt nedá. Afektovaná hloupá blondýna a její afektovaný přítel, také blondýn spolu s otravnými rodiči a jejich přáteli... Bla, bla, bla, bla... Žádný vtip, žádné zábavné dialogy, že by Woody nějak dřevnatěl (senilněl)? Jedna hvězda za Hemingwaye.

• 17.10.2011  18:08

Bože můj, jak já nenávidím tyhle americký srajdy! Krávovina o prdu, bát se můžu jedině toho že chcípnu nudou ještě před konce jinak ničeho. Hnusná obtloustlá malá odulá mrcha, kterou nakonec nesežraly, bohužel :( SPOILER: no aspoň že sežrali paní Cruisovou, to si museli ale pošmáknout :) kost a kůže, nějakej ten botox a i trochu silikonu... skoro bych dal zase Odpad! ale dávám jednu hvězdičku z milosti, neusnul jsem, ale pruda děsná to byla! Nikdy více!

• 16.10.2011  21:47

Teda nechápu jak se takový trapárně někdo může smát?! Jedna hvězdička za Jennifer Aniston. Strašné, opravdu strašné! Trio s buzíckýma hlasama, obzvláště afektovaný Charlie Day vypadá, hraje a mluví jako buzna, asi to i bude buzna. Colin Farrell byl docela dobrej, vyloženě si to vychutnával, Kevin Spacey spíš trapnej. Celkově to mělo nebezpečně blízko k Odpadu! :(