Solverino

Česko

4 body

• 31.7.2011  22:00
    Living Death (2006)

Trpěl jsem jak víře, nudou jsem si okousal nehty až na kost. Opravdu strašidelná nuda, kupa trapáků na úrovni totálních neherců, nesmyslné chování. Hnus velebnosti, nedalo se na to koukat!

• 9.7.2011  21:30
    Tchyně a uzený (TV film) (2011)

Otřesně nudná blbina o naivní hlupačce, co si nechala nakakat na hlavu až do totálního konce a ještě za to vlastně "poděkovala" hlavní aktérce - tchýni. Šílená nuda, slaboučké herecké nevýkony na úrovni "Růžové zahrady a spol.", herci vlastně stejní, seriálový. Škoda času, jděte radši spát nebo si čtěte, tohle za váš čas nestojí. Ani jako vycpávku mezi reklamními bloky nebrat!

• 19.6.2011  21:55
    Drive Angry (2011)

Nevydržel jsem do konce, to se mi dlouho nestalo! :( Po hláškách typu: "Zabiju tě a pak znesvětím tvé tělo" a "nemáš ten přenosný telefon, myslím že se mu říká mobil..." jsem musel jít zvracet na toalety. Sračka jakou ještě svět neviděl! Nicolas redefinoval nový žánr - 3D sračka!

• 6.6.2011  00:30
    Chaos (2005)

To už s filmem nemá nic společného :( Hnusné a bezúčelné brutální násilí na dvou blbkách. Obzvlášť ta druhá... to nechápu.Opravdovej bezúčelnej hnus fialovej. Tohle fakt nemusim.

• 17.5.2011  11:52
    Jsem číslo čtyři (2011)

Velmi sladké, film není vhodný pro cukrovkáře! A lampičku v noži jsem už taky viděl na nějakým čínským serveru... (kdyby alespoń všichni nevypadali tak uměle...) EDIT: Hodnocení odpad! takovej sešup jakej to nakonec na konci vzalo - opravdu ne Odpad! ale Shit!

• 19.4.2011  22:33
    Odcházení (2011)

...nedívatelnej humus (dort od Pejska a Kočičky) natočený senilním dědkem = biografie VH :( naprosté utrpení a hrůza, hodně jsem se těšil na konec a bál se v poloprázdném kině (celkem asi 12 lidí, kteří si nudou kousali nehty a nechápavě zírali na plátno). Převeliká ubohost, opravdu jsem se styděl, pokud se tohle bude promítat někde v zahraničí bude to veliká ostuda!

• 10.4.2011  18:12

Smrtelná nuda a blábol o ničem :( Pseudo pokus o hledání sama sebe se rozplizává v bezbřehé nudě a zdlouhavých blábolech... asi jako Sex ve měste přes hodně ojetý kopírák :( Hnus! A čumět na blbku s hubou jak vrata od stodoly mě silně irituje... nikdy více!

• 29.3.2011  20:45
    Odnikud někam (2010)

Nevydržel jsem víc než 20 minut. Akční jako paraplegik na toboganu. Dlouhé záběry jak v ruském filmu na umolousaného bezdomovce s mastnýma vlasama a ve špinavých džínách a zmačkaným tričku. Chvíle projíždění po městě v obstarožním Ferrari a nic, pořád nic, zase nic a nuda, nuda, nuda... žádná hudba, minimum dialogů... nic, nuda a zase nuda.... zlatý starý ruský filmy. Jako hra na rádoby "umění" je to nuda veliká! Zábavné asi jako teleshoping na Nově. To i Horst Fuchs je lepší "herec"! Je zajímavé, jak se tady někteří opájejí neumětelstvím a pokládají ho za umělecký záměr. Je taky vidět, že se jenom jmenovat po tatínkovi nestačí.... Že bych natočil akční 3D trhák "Jak roste tráva" a pokračování by se jmenovalo "O tom, jak schnula barva", jen nevím jakou hollywoodskou "kapacitu" bych na to obsadil, ale režírovat by to mohla Coppolová, komerční sukcess zajištěn :(

• 28.3.2011  19:35
    Hory zalité krví (2009)

Natočeno dětmi pro děti??? Další slátanina na spaní u TV. Otřesná blbost. A ta "blonďatá krasavice" - dcera Kačera Donalda, s příšernou tlamou napíchanou silikonem (Sophie Monk) + další překrásné anorektické šestnáctky (?). To budou za chvíli točit filmy s malejma dětma nebo co? :( Fujtajbl!

• 8.2.2011  22:15
    Bestie musí zemřít (2009)

Tak už jsem se dlouho nenudil :( Fakt úplná "televizní" otrava, trapnej úchylák a stupidní děvčata neschopná vrazit únosci ani pilníček do ucha za jízdy v taxíku :( pak už si nic jinýho nezaslouží... převeliká slabota a už někdy od půlky očima posunujete čas zbývající do konce... Jak tohle může někdo označit za horror? I jako detektivka převelice slabé! a dokonce i ta Emmanuelle už vypadá zralá na důchod :(

• 1.2.2011  01:43
    Řetězová zpráva (2010)

Tak skutečně je to odpad! Velké zklamání a velká nuda... :(

• 29.1.2011  21:29
    Simon řekl (2006)

Velmi trapná záležitost s malinkatým rozpočtem. Nevydržel jsem do konce.

• 29.1.2011  21:17
    Cizinec (2010)

Nekonečný reklamní blok (auta, šperky, kostnatá Jolie atd.), bláboly o ničem, nuda jak v ruským filmu :( HNUS!

• 9.11.2010  01:12
    Afghanistán (2007)

Čistokrevný Odpad!, který jde přežít jen s prstem na tlačítku rychloposuvu vpřed!

• 31.10.2010  17:55
    Město mrtvých (2006)

Opravdová sračka - děsný neherci, superblbý dialogy a meganudná blbina!

• 28.10.2010  18:18
    Vlak do pekel (2008)

Tak to je celkem čistá megasračka! Logika si vzala volno a "herci" nehrajou ani jako v dokumentu. Megablbost skoro od první minuty. Takhle blbí nemůžou bejt snad ani americký sportofci? :(

• 10.10.2010  22:22
    2012 (2009)

Otřesná NUDA! Několik slušných scén renderovaných na počítačích, pár laciných modelů vše propojené meganudnými a megatrapnými politicky korektními bláboly. Výborný product placement SONY a Bentley, zvýšený výskyt černoušků a sociálně slabých američanů, megablbý americký patos a zbytečná délka. Viděno v HD rozlišení (BR), ještě že se to dalo přetáčet, v kině bych musel odejít. Emmerich by zasloužil zlámat prsty a zavřít do blázince. Megadrahá megablbost o megaprdu! Ať tato sračka odpočívá v pokoji... :( Megahnus! P.S. mohlo se to jmenovat "Jak sedmiletá američka přestala čůrat do plenek!" hnus velebnosti!

• 8.9.2010  23:01

Hi tech pokemóni, cílová skupina do 10ti let. Klasické anime ve stylu manga = každej tam vypadá jak do 13ti let, zřejmě cíleno na úchyláky. Film celkem o ničem, spousta nelogičností a nesmyslů, no přežil jsem to, ale je spousta lepších věcí, třeba Final Fantasy. Edituju hodnocení: ze dvou hvezdicek pak strmý pád od půlky, větší a větší blbosti, to se nedalo skoro dokoukat. Zlatý Transformers, tam se člověk aspoň občas zasmál nebo tak. Tady blábol na blábol...odpad!

• 29.8.2010  17:27

Nevydržel jsem do konce. Otřesná nuda a slaboduché plkání. Stallone by měl přestat kouřit trávu a Rourke píchat botox. Nechápu ty vysoká hodnocení, to si nedokážu vysvětlit? Otřesná sračka... Kájínek je proti tomu Shakespeare! A Stallone by se měl učit "režírovat" od Jákla!

• 6.8.2010  17:23
    Greenberg (2010)

Pomoooc, to se nedá vydržet! Šílená nuda! Žádný děj, neustálé blábolení o prdu...totální odpad!

• 10.6.2010  17:43
    Turnaj zabijáků (2009)

Fakt hrůza, nedá se to ani dokoukat! Strašná blbost a přehlídka ztraceného času! A toho zastřelenýho psa si taky mohli odpustit! :( Hnus!

• 2.4.2010  20:30
    Plague Town (2008)

No vydržel jsem to až do konce, ale ničeho zajímavého jsem se nedočkal :( Převeliká slabota... celkem o prdu, trocha gore a trocha hloupostí... celkově velká nuda a bez nápadu.

• 30.3.2010  01:30
    Supervoják SS (TV film) (2006)

Opravdu děsný! Úroveň triků jak ve staré hře pro Atari :) Hnus velebnosti!

• 21.2.2010  19:38
    Max a maxipříšerky (2009)

Převeliké utrpení (bohužel jsem nevydržel do konce). Totálně nesympatický, zlý a otravný parchant terorizující okolí. Zabít ho málo! Na to bych opravdu žádné dítě nevzal, mohlo by se začít v noci počůrávat...

• 21.2.2010  19:36
    Mečenosec (2006)

Otřesné a nudné! Psycho o psychopatovi, nelogicky se potulujícím nejčastěji deštěm a náhodně zabíjející ostatní lidi. O ničem! Nudná a uspávácí hudba! Nelogické dialogy! Bezúčelné násilí... hnus! Ke sledování filmu je nutno zřejmě vypít aspoň litr vodky :( Totální odpad!

• 15.2.2010  22:30
    Černej Dynamit (2009)

absolutně nepoživatelné! děsná nuda, jak s černochama v tunelu :(

• 15.2.2010  22:01
    Cabin Fever 2 (2009)

bez komentáře (opravdu kopec psích hovínek je mnohem zábavnější) :(

• 11.2.2010  20:54
    Tma (2005)

Nudné a předvídatelné, velmi nesympatický kňouravý blonďatý parchant ("holčička") a její rachitická stejně nesympatická matka, pokus o využítí velšské mytologie střižené slaboučkým odvarem ze Sillent Hill a současných nesmyslů :) těžká nuda a totální odpad, minimum napětí, nakonec se to nedalo vydržet ani do konce a následovalo odhození DVD do koše! odpad!

• 28.1.2010  23:36
    Veni, vidi, vici (2009)

Pomóc! na to se nedá fakt koukat... to nezachrání ani silikony Kocurové :( Děsná sračka!

• 1.1.2010  19:58
    Lesy (2006)

hooodně jsem se nudil a až do konce mě to neoslovilo... ale vydržel jsem! hloupý nápad, měl jsem si vybrat něco jiného :(