Solverino

4 body

1 3 4 5 6 7 8 9 10 19 27 36
    • 27.5.2020  21:38
    Lillian (2019)

Hmmm, no, co o tom napsat... první půlka úplně o prdu, tápete, nudíte se a nechápete film ani autora... druhá půlka je podstatně lepší, slušná hudba, pěkné scenerie... na konci se dozvíte o co vlastně šlo a tak nějak to i pochopíte, film mě podstatně víc zaujal, když jsem pochopil pointu... dobrá zpráva pro všechny, dílo se nakonec podaří, byť jen částečně, ikonograficky.

• 10.4.2020  20:52

Geniální zločinecký Mastermind - Mister Hownowonka pijící samohonku po hektolitrech - a spousta strašně krásných lidí... kdo se nepobleje už v půlce zaručeně se pobleje na konci! Hurááá! Wunderbaum!

• 26.3.2020  09:24
    Díra (2019)

No docela dobré, ale takové rozporuplné... atmosférická alegorie na svět kolem nás, s trochu rozmazaným koncem, kde hrajou trochu divný lidi... hlavní hrdina neslaný nemastný, pěkná asiatka a pak ženo-muž (nebo mu-žena?) jo a takovej otravnej stařík (skoro k sežrání) :)

• 19.2.2020  21:08
    Veterán (TV film) (2020)

Náhodou jsem se docela bavil, dokonce i Pavel Kříž byl docela dobrej... doporučuju!

• 29.12.2019  16:10
    Code 8 (2019)

Jedna hvězda navíc za efekty (hlavně ty policejní droidi, ti jsou super), jinak celkem průměrná podívaná, není to vůbec špatný, jen na mě moc "krásní" herci. To nemám rád, tak to v životě nevypadá, to jsou spíš pohádky pro náctileté... škoda. Jinak dobrý, trochu ve stylu Districtu, ale ten byl syrovější a špinavejší = tedy lepší. Taky to nemá happyend, což hodnotím pozitivně.

• 27.12.2019  17:10

Vypadá to zatím zajímavě...

• 22.12.2019  19:48

Zkusmo jsem nahodil dabing očekávaje strašidelný obsazení, ale musím říct, že nečekaně dobrej dabing, který se nevyhýbá i sprostým slovům. BRAVO! Konečně plnotučnej dabing! Děkuji! P.S. a prima jsou trpaslíci mluvící ostravským hantecem... :o)

• 7.12.2019  14:20
    Ad Astra (2019)

Hmmm, zajímavé a docela dobré, jen škoda těch scén ve volném prostoru, protože to je masakr a totální nesmysl... ale jinak dobrý! Jo a pozor na opice!

• 15.11.2019  23:13
    Joker (2019)

Konečně pořádně natočenej Batman (pre-Batman), wow! Konečně pořádnej animák pro dospělý!

• 3.11.2019  14:46

Vůbec to není špatné, je tady opět klasika... politici se nebojí se nechat zvolit, ale pak se bojí o čemkoliv rozhodnout... v boji mají velet vojácí ne nějaká bába od škopku po telefonu...

• 24.8.2019  20:22

Hele nejni to vůbec špatný... docela slušná krimi, bohužel to hodně dolů sráží velmi nízká kvalita herců... jedinej Kingsley hraje dobře a uvěřitelně, jinak hlavní hrdina je prvotřídní dřevo a ta psycholožka ujíždí na něčem hustým... no je to dost hrozný na ty dva koukat. Zato hlavní záporák je fakt dost dobrej! Henry Cavill a ta pinda Daddario, to je fakt ubohost, zbytek je OK. Jednou vidět doporučuju!

• 18.8.2019  11:45

Zajímavý reálie, ale jinak otřesné - obě strany si nemají co vyčítat - pořád se jenom modlí... pořád v kruhu náboženství a nekončící animozity. Docela blbý tam bydlet a žít, nechtěl bych ani na jedný straně.

• 3.8.2019  21:31

Sice Kostner neumí moc hrát, neustále ukazuje jen "zádumčivej" ksicht, ale celkově hodnotím velmi kladně. Na současnou dobu je to solidní film, jen možná trochu zbytečně dlouhej, šlo by to trochu prostříhat od balastu. Ale jinak super,

• 3.8.2019  13:29
    Do temnoty - Dole (S01E05) (epizoda) (2019)

Nejlepší byl konec! Dobrý!

• 14.7.2019  20:18

Dost dobrý, jen věčná škoda, že ve většině filmů (tento nevyjímaje) asiati strašně přehrávají (přehnaná dramatická gesta, velmi expresivní výrazové prostředky apod.) a hrají strašné drsňáky. Jinak hodně dobré! Vždycky mě bude fascinovat asijská mentalita a přístup k životu (nemá takovou cenu jako v úzkostlivé Evropě). Výborný herec hrající ganstra a ďábla (zabijáka). Policista je takový "přehnaný".

• 19.4.2019  20:10
    Vodník (TV seriál) (2019)

Na naše poměry velmi dobré, jen při sledování dost ruší manýrismus pana režiséra nebo kameramana - tedy ty přepálené scény... jestli to má evokovat napětí a drama, tak to spíše obtěžuje a je to otravné. EDIT: ještě bych chtěl upozornit na to, že mě mrzí jak si tvůrci nedají dost práce s reáliemi a odfláknou je, např. policejní ředitelství Olomouckého kraje v opuštěném autoservisu nebo co to bylo, za městem v polích, ředitel na terase griluje klobásy atd. no nesmysl na nesmysl... to je scifi jako z jiné galaxie, takhle to není! v historických reáliích hlídá před místem činu v uniformě VB v hodnosti majora s pendrekem za pasem (takhle se pendrek nikdy nenosil) a major v uniformě by tam nepřicmrdoval, ten by to řídil... je to všechno o tom, že rádoby umělci (režisér) mají modré knížky a vědí o tom hovno, pak to tahá za oči a vypadá to směšně... škoda

• 22.3.2019  22:01

No čekal jsem to akčnější, takové trochu slabší a vypustil bych ty hlubokomyslné kecy. Ke konci pár nelogických kiksů a zbytečné fanfaronské gesto na závěr. Jinak celkem dobrý.... víc takovejch filmů. Stejně Kathryn Bigelow točila lepší filmy (Smrt čeká všude atd.).

• 2.3.2019  21:51
    Prospektor (2018)

Ty wogo dobrý! Hodně slušná atmosféra, sympatické nízko rozpočtové sci-fi. Ale rozhodně stojí za kouknutí!

• 28.1.2019  21:40

Celkem podařená záležitost, docela pobavilo. Na jedno kouknutí ok.

• 23.12.2018  22:28

Na začátku zbytečně zdlouhavé, manželka velmi otravná (za ní jedna hvězda dolů). Jinak celkem sympatické, škoda toho mála z Měsíce a okolo. Film o chlapském přátelství a odvaze. P.S. už chápu proč se kosmu už nelítá, nejsou lidi co by to dali, už jsou jenom měkkoni a šampónové. škoda :(

• 23.12.2018  22:22

No, tohle byla dost hustá jízda... jestli tohle normálně promítají v kinech, tak to je síla! Konec je takovej prapodivnej, jako by násilím naroubovanej, aby to nebyla ryzí úchylárna, ale vypadalo to jako rádo by "umělecký". No do kina bych na to teda nešel... docela perverzní "umění". I když ten první incident docela chápu, taky mě svrběla ruka!

• 16.12.2018  21:26

Vůbec to není špatný, škoda že to skoro celý stojí na Benovi, ostatní nehrají nic moc. Chtělo by to trochu víc šťávy do toho umírání, ale jinak celkem dobrý.

• 12.12.2018  21:42
    Miss Hanoi (2018)

Lehce nadprůměrná detektivka a jedna hvězda navíc za paní Špetlíkovou... obzvláště ve sprše je to paráda! Závidím panu Špetlíkovi. :)

• 12.12.2018  21:41
    Dokjeon (2018)

Wow! Docela dooost dobrý! Já ty korejce žeru - hůlkama samozřejmě!

• 25.10.2018  17:07

Wow! Tak mladej Švehlík už je opravdu PAN herec! Gratuluju! Super. Film po všech stránkách OK, líbila se mi i beatboxový podkres (aka hudba). Nebylo to úplně na plný počet bodů, ale hodně dobré!

• 18.10.2018  19:23
    Apostle (2018)

Tak není to vůbec špatný, hodně zajímavý... jen jsem tam nepochytil pár věcí... ale doporučuju :)

• 14.10.2018  22:26

Tak konečně se něco děje, i když škoda, že se každá scéna opakovaně přehrává do zblbnutí z pohledů všech zúčastněných. Jako není to vůbec špatné, ale toho horroru je tam fakt pomálu. Spíš drama než horror. Škoda.

• 13.10.2018  19:22

Pilot vypadá nadějně, vč. solidních hereckých výkonů. Strašení se moc neodehrává, nulové gore a žádné lekačky. Asi spíš takové nějaké nudné... uvidíme.

• 6.10.2018  22:20
    UFO (2018)

Vůbec to nebylo špatný, celkem dost dobré... P.S. obávám se že lidstvo nikdy nedosáhne ani první úrovně i když i do té nám chybí polovina a už se přetáčíme do sebedestrukce... západní civilizace totálně upadá, utopená v nihilismu a řešení hloupostí. Dalšího levelu nedosáhneme ani kdybychom na to měli další tisíce let. Bohužel.

• 25.8.2018  17:11
    Skryté zlo (2018)

Není to špatné, ale zase žádná velká sláva. IMHO dost nezvládnuté po režijní stránce, námět i herci celkem OK. Hlavní hrdina ale není moc sympatickej... škoda.

1 3 4 5 6 7 8 9 10 19 27 36