Solverino

Česko

4 body

• 12.10.2013  23:47
    Devoured (2012)

Pěkný, moooc pěkný! Slušná duchařina s kvalitním závěrem. Na 5 hvězdiček tomu chyběly jen trochu lepší herecké výkony, very good! Dokonce i pěkná hudba.

• 12.10.2013  23:45
    Nō otoko (2013)

Na plný počet to není, ale hooodně dobrý! Sice ta japonská mentalita a doktorka - dobroserka mi dala trochu pokouřit, ale jinak slušná jízda! :) Příjemné překvapení!

• 3.9.2013  22:10

Vůbec to není špatný! Celkem zajímavě natočený, velmi inspirativní zombíci! Jednou se to určitě vidět dá, doporučeníhodné. (velká telka, slušnej zvuk)

• 11.8.2013  23:59

Docela dobrý, chvílema jsem se bál... co ještě režisér vymyslí... :) a teď se budu bát sám usnout :(

• 10.8.2013  22:24
    Neviditelná (2011)

Velmi zajímavá sondička :)

• 5.7.2013  13:10
    Muž z oceli (2013)

Jedna hvězda za záporáky, jsou sympatičtější než klaďas s "S" na prsou a druhá hvězda za efekty, vedle kterých vypadá 11. září jako naprosto neškodné pšouknutí :) Jinak klasika - tuny US sentimentu, bláboly a patriotismus. Nesympatická Lois a zbytečně dlouhá stopáž filmu. Efekty jsou na vysoké úrovni, hodnotím je kladně.

• 1.5.2013  00:03

Trochu více peněz a bylo by to ještě lepší! Jinak zajímavé, pochmurné a koukat se na to rozhodně dá...

• 22.3.2013  19:41

Dobrý!

• 10.2.2013  22:06
    Dealer (1996)

Vcelku příjemná jízda s příjemnou hudbou ORBITAL á la Trainspotting! MILO je můj kůň!

• 21.1.2013  22:17

Nebejt toho konce, bylo by to na 5 hvězdiček. Herr Waltz byl fakt WUNDERBAR!

• 30.10.2012  21:04
    Ve stínu (2012)

Na 5 hvězdiček to není, ale velmi solidní 4! Ivan Trojan je jednoznačně PAN herec a ostatní mu velice zdatně sekundují...

• 14.10.2012  15:02

Vůbec to není špatné. Pokud však někdo očekává akční film se spoustou střílení, reálné gore a létající talíře se zlými pidimužíky.... tak to bohužel. Tohle je spíš romantika a fantasy. Škoda těch laciných triků, chtělo to víc peněz a byla by z toho klidně třeba "Žena ve vodě".

• 12.8.2012  21:35

Tak asi do 1/2 je to takové slabší, neslané a nemastné - zřejmě by to chtělo trochu lepší hudbu a herecké výkony, ale pak se to rozjede a pointa není vůbec špatná! Doporučuji. Vydržte!

• 7.7.2012  18:29
    Jiná země (2011)

Na můj vkus trochu moc "umělecké", ale dobrý - velmi dobrý!

• 19.6.2012  23:17
    Diktátor (2012)

Sice dost infantilní a chvílema i nudné, ale jinak jsem se už dlouho tak nenasmál! Prima! jednou vidět a zemřít! :) Vivat people of Wadiya! Beloving memory of Kim Čong Il!

• 22.2.2012  21:45

Fantasticky zahrané! Myslím, že paní Streep Oskar nemine. Pro nás pamětníky slza v oku, pro mladší nepamětníky zřejmě už jen nudná historie. Škoda, že po ní už to byla jen přehlídka bezpáteřních levičáků, takoví lepší Špidlové, počínaje Johne Majorem a zbytek už měl jen dále sestupnou tendenci :(

• 19.2.2012  11:39
    Srbský film (2010)

Vůbec to není špatné! První půlka je "ujetá" naprosto v normě = tedy na dnešní dobu standartka! Druhá půlka už je docela dost krvavá a ujetá, ale nic co by se nedalo. Mnohem méně zvrácené než třeba Human centipede, to bylo jiný kafe.

• 13.2.2012  21:34
    Země kůlů (2010)

Vůbec to nebylo špatné! Přiměřené drsné, barvité a šťavnaté. Příjemné překvapení! Velmi doporučeníhodné! Dostatek krve a slušné gore. Hodně muziky za pár kaček.

• 21.1.2012  22:23
    Poupata (2011)

Takoví lidé by neměli mít vůbec volební právo!!!

• 2.1.2012  13:32

Celkově to není vůbec špatné, navíc jsou tam opravdu silné momenty. Nečekal jsem až tak dobrý film v TV. Škoda, že je film celkově poměrně nevyrovnaný, chvílemi skoro až slabé, nudné a klišovité, pak zase některé scény ale opravdu silné. Vícero režisérů?

• 25.12.2011  21:38
    Dead, The (2010)

not bad... keep walking, white man! (vůbec to nebylo marný, celkem pozitivní překvapení)

• 23.10.2011  12:18
    Pokoj č. 10 (TV seriál) (2006)

Velmi vysoký potenciál využit pouze lehce nadprůměrně, škoda. Chvílemi až naivní zvraty a zápletky. Fantasticky zajímavý námět. Škoda, že jsme se nedozvěděli víc...

• 23.10.2011  12:14

Film se mi líbil mnohem víc než 2001: Vesmírná odysea. Už to není tak utahané a záběry netrvají 15 minut bez hnutí. Také zvuková kulisa je mnohem lepší. Na svou dobu výborná sci-fi. Na 5 hvězdiček to sice není, ale velmi doporučeníhodné!

• 23.10.2011  12:12

Je třeba film nazírat dobou, kdy byl vytvořen - tedy rokem 1968 - kdy většina zdejších přispěvatelů nebyla vůbec na světě. Ve své době to musela být neskutečná bomba a vizionářské megadílo. Dnes už spíš film pro pamětníky, mladé generaci přijde směšný, hrozně nudný a zaostalý. Některé představy pana režiséra pak dnes už vypadají dokonce směšně. Ale co bude zase za 50 let? Budeme se smát filmům jako Vetřelec apod. a budou je dávat jako filmy pro pamětníky, mladí se budou nudit a usínat... Pokrok nezastavíš :)

• 27.9.2011  23:28

Rozhodně doporučeníhodné!

• 21.9.2011  18:08

Sice trošku naivní, ale pořád lepší než lesbické úpírky nebo zeleninovej Patizon se zubama od kečupu! Škoda, že se to nedá brát moc vážně, ale přijemnej letní filmík, kterej má rozhodně na víc!

• 31.7.2011  22:03

Docela sranda, sympatická ústřední postava prožívající "traumata" dospívajícího, kterým se bude později smát. Hezky zahrané, docela jsem se nasmál. Srandovní tatínek a maminka-kurvička :) ale nakonec to všechno dobře dopadlo... prima film!

• 15.7.2011  18:26

Na plnej počet to rozhodně není, ale celkem dobrej nadprůměr. Překvapí dost známejch herců, včetně naprosto strašnýho Kilmera, je vidět že je nutno platit složenky i v Hollywoodu a každá placená role je dobrá. Film chvílema lepší, chvílema jako kdyby točil někdo jinej, sklouzává to občas do laciné "televiznosti", holt asi už docházely peníze... jinak OK, pokud si odmyslíte ty lacině vypadající digitální výbuchy aut. Dá se to celkem v pohodě skouknout. Pro milovníky starecj americkejch kár - povinnost vidět!

• 19.6.2011  13:23

Nebýt toho trochu hloupého a hooodně nelogického konce, bylo by to za 5 hvězdiček. Velmi zajímavý nápad i provedení. Gyllenhaal je film od filmu lepší a lepší. Chtělo by to víc "špatných" (ne-happyendových) konců. Konec je fakt dost křečovitej a k celýmu filmu se vysloveně nehodí, škoda :)

• 15.4.2011  17:37
    Nevinnost (2011)

Režiséra a jeho předchozí průměrné a prvoplánovité komedie moc nemusím, ale musím uznat, že tohle se mu fakt povedlo. Čeští herci hrají také až neskutečně dobře a opravdově - Vetchý, Geislerová super! Příjemné překvapení od režiséra, kde jsem už nic nečekal. Bravo!