Solverino

David Solver

Česko

4 body

• 12.9.2017  21:31
    Svět podle Daliborka (2017)

Výlet do světa mentálů :( (pěkně si k tomu s. Klusák napsal scénář a sehnal i docela slušný obsazení, sice samí neherci ale nakonec to celkem zvládli... jen ten děsivej střih co v tom byl, ten se skoro nedal vydržet) občas to bylo aktivistou s. Klusákem tak naohybané, že se na to nedalo vůbec koukat, ale zadání bylo nakonec zdárně splněno, bohužel k smíchu byl tak maximálně samotný autor :(

• 13.6.2017  21:29

Vlastně celkem zbytečné... nejvíc se mi líbili prostřihy z původního filmu.

• 26.1.2017  21:21
    Taboo (TV seriál) (2017)

Zatím bombice! Je to krásně depresivní a hnusné - mňam, mňam :)

• 14.10.2017  23:09
    Temná věž (2017)

Vzhledem k tomu, že jsem četl všechny knížky ze série, čekal jsem te zhuštěný ejakulát mnohem horší... ale kupodivu se na to celkem dalo koukat. Bohužel se z toho stala spíš pohádka pro náctileté a skoro všechno kouzlo se vytratilo... škoda. Díky alespoň za naprosto skvělého Matta McKonaGeje. Jednou to stačilo, lepší průměr.

• 3.9.2019  21:12
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Detektivka pro děti, nikdo dospělý tomu nemůže přece uvěřit. Naivní hovadina pro lehce retardované.

• 16.4.2017  18:29

Má to poměrně hodně sestupnou tendenci, taky už to nejede moc podle knížky, už si to cucaj z prstu aby to bylo levnější... chmm zklamání :(

• 13.8.2017  16:54
    The Mist - Pequod (E04) (epizoda) (2017)

to skutečně muselo dát hodně práce sehnat tak debilně nesympatický obsazení :(

• 13.8.2017  17:46
    The Mist - The Devil You Know (E06) (epizoda) (2017)

zase totál o hovně

• 13.8.2017  16:55
    The Mist - The Waiting Room (E05) (epizoda) (2017)

ha ha ha ha. to byla dobrá debilita - vézt pacienta přes půl nemocnice abych mu vytáhl roxor z břicha :) to mohli udělat na kterýmkoliv wc ha ha ha

• 19.8.2017  20:57
    The Wall (2017)

Ale přátelé moji, to vůbec nebylo špatné... příjemné překvapení se zajímavým koncem :) doporučeno k pokoukání.

• 8.10.2017  22:19
    To (2017)

Docela to není až tak marný, těším se na pokračování po 27 letech... (kdo četl, ví)

• 25.10.2018  22:34
    Trench 11 (2017)

No nejni to super úplně mega blbý, jednou se to dá... ale zase to není ani průměrný.

• 11.2.2018  23:06
    Tvář vody (2017)

Jedna hvězda za reálie. Jinak srágora, děsně nudná...

• 22.10.2017  22:49

Seal pro dobrosery, všechny zachráníme a pošleme do Evropy - no to je prda plán! :( jdu blejt... a tady je budeme do smrti živit...

• 6.5.2017  20:58
    Uteč (2017)

Průměrná záležitost, spíše k smíchu než horor. Někdo tu psal, že se autor nebojí píchnout do rasové situaci v US - tak nevím kam autor píchá, ale té pozitivní diskriminace už bylo opravdu dost - černá fakt není v módě.

• 9.9.2017  21:16
    V utajení (2017)

Celkem dost průměrná záležitost, ale konec - ten to totálně zazdil :( Muslim v oktávce a tajná schůzka na konečný 22.... dost jsme se tomu doma nasmáli, i kočka se mohla umňaukat smíchy

• 12.3.2018  20:05
    V.I.P. (2017)

Hodně slušný maso! (sado - maso)

• 15.11.2017  20:46

Jedna hvězda za počítačové triky.... ale líbily se mi pouze K-tronové, ostatní jsou pohádkové sračky pro malé děti

• 13.7.2017  09:19

No, ehm, zase docela zklamání, ale není to až tak strašný - především po obrazové stránce dokonce super. Určitě nutno vidět pro všechny fanoušky jak kultu kolem tzv. alienů, taki pro fanoušky žánru sci-fi. SPOILER ALERT = Občas jsem se přistihnul, že mě trochu tahají za oči ty obrazové chyby - především velikostní disproporce - kdy např. z přistávacího modulu o velikosti větší dodávky vystupuje řada lidí a pak se ve uvnitř pobíhá do alelujá chodbama dlouhýma jako ve vlaku. Vždycky si říkám kam se proboha vejdou všechny ty motory, palivo, podpora života, skladovací prostory, ošetřovna.... atd. atd. No to už vůbec neberu v potaz loď Covenant, tak je to ještě drastičtější... Taky mě neskutečně serou ty myšlenkový kotrmelce rádoby "vědců", kdy neznámý signál zachytí helma ve skafandru s minimálním dosahem, na lodi nikdo nic neslyšel, při první příležitosti se obrovská loď přesunuje k jinému cíli (zřejmě má spoustu zbytečného paliva ke spoustě manévrů, brzdění, obratům atd... Na planetu kde jsem nikdy nebyl se zásadně vystupuje bez zabezpečení proti bio nákaze či predátorům atd, atd. (jsem čekal, že budou hned pít z kaluží apod.) hlavně že mají slušivé uniformičky a čepičky... Při první příležitosti začnu hystericky ječet a zmatkovat, dělat nesmyslná rozhodnutí ohrožující několik tisíc lidí a celou loď atd. atd. = se vůbec nedivím, že je lidstvo určeno k vyhynutí, když by se posílali na důležité úkoly takový bandy trotlů :(

• 12.4.2018  22:06

Podprůměrná záležitost s neuvěřitelně nesympatickou hlavní herečkou - hnusná pinda s kachním ksichtem. Dobrý tak akorát pro nenáročné teenagery.

• 9.6.2017  20:37

Celkem tragedie. Bohužel. Příběh hloupoučké zlatokopky. Herci nemají co hrát a ani jim to moc nejde. No přetrpět to, to je fakt dost hrůza. Lepší jít spát. Jedna hvězda za teplouše a jeho Lea (keď on je taký krehký!)

• 8.11.2017  21:18

Sympatické a nakonec to vůbec nejni špatný... (hlavně ta sympatická mladá hééérečka :)

• 1.7.2017  19:52
    War Machine (2017)

Bombice, královsky jsem se bavil Pittovým hereckým koncertem :) super prdel!

• 8.11.2017  21:32
    Wilson (2017)

Ty wogo tak to je taková malá, křečovitá kupka hnoje... no prostě Wilson... pytel hovínek :(

• 14.10.2017  18:24
    Wind River (2017)

Lehce nadprůměrné krimi s pěknými exteriéry, nic víc. Ani Jeremy moc nehraje, jen okouní a kibicuje. Zbytek je tam do počtu. Zachraňuje to zajímavá zápletka a pěkný scenérie. Děkuji režisérovy, že se moc nepouštěl do dobroserského tlachání ohledně ztracené generace amerických indiánu (nuda, fet a alkohol - to všechno jich zabije víc než bílý muž).

• 5.9.2017  21:17
    Zabiják & bodyguard (2017)

Ty wogo - film od retardů, pro retardy! Děsnej shit! Ty woe, major Zeman na cracku! Super sračka. A to ani neinzerovali, že je to sci-fi!

• 22.12.2017  23:42

Hustý.... (obraz i zvuk) smekám před tím jak to zahrál Barry! (psycho jako prase)

• 31.8.2018  20:33

Vynikající nápad, bohužel v otřesném provedení. Jedna hvězda za nápad, jinak je to totální pytel hoven! Nevím kde sehnali ty naprosto otřesný a totálně nesympatický herce - neherce. Obzvláště ten malej tlustej retard, to je hnus. A jak furt kvičej, objímaj se a utěšujou se jaké je to hrozné.... bože můj, jsem se těšil že umřou a ono prd...

• 8.12.2017  21:38
    matka! (2017)

Chorá mysl pana režiséra, delirium tremens, nevydržel jsem ani do konce, totálně nekoukatelné :(

• 28.4.2018  21:15
    Špindl (2017)

Tak něco mezi odpadem a jednou hvězdou. Není co ocenit, tragické herecké výkony, kdy de facto není co hrát, hloupý PP (film pak vypadá jako zbytečně dlouhá reklama na zelené autobusy). Strašně nudný děj. Proč se vůbec točí takové filmy, zřejmě vycpávka mezi dvěma reklamními bloky - za tohle přeci nemůže nikdo v kině zaplatit?!