Zaklínač - Ztráty (2021) (epizoda)

Šmankote proč je tam tolik černochů a dalších "divnolidí"? Takhle si to autor fakt nepředstavoval... doufám, že budou i černoši se špičatýma ušima, jinak by to byl "rasízmus". Strašně to tahá za oči a člověk se nemůže soustředit na děj, i když tam už to taky dost pokulhává...

Za stínem noci - Série 2 (2021) (série)

Kokotina! Natahovaný jak starý kšandy a už je to samá "láska" a "aktivismus". Jděte s tím víte kam. Samý kecy, kecy a zase kecy. Hnusný nesympatický herci, koukat se na to nedá. Vůbec mě to nebavilo. Obrovská otrava, nikomu se fandit nedá. Škoda času na to koukat.

Zhoubné zlo (2021)

Jedna hvězda za kvalitní digitální efekty, zbytek je totální kkotina, nevydržel jsem do konce. Jestli tohle je horror tak nevím, strašná blbost.

Aelliseu (2020) (seriál)

Sice trochu natahovaný ke konci, ale jinak dost dobrý... a moc hezký korejský holky!

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Není to plně špatný, ale časem to začne nudit... jediný co to může zachránit jsou sladký prdelky mladých japonek!

Amulet (2020)

Tak to bylo docela dost dobrý! Hlavně konec a odhalení kdo je kdo... zajímavý, i když na mě možná moc ulit... :)

Ava: Bez soucitu (2020)

Jedna hvězda z milosti, jinak by to byl čistokrevný Odpad! Neskutečná sračka s dobrým obsazením... ta vysloužilá, vytahaná zrzka, co se pokouší o nějaké bojové scény, to je tak k smíchu jako byla Pittova manželka! Otřesné! Super-blbé! Jako komedie by to šlo, možná ještě jako Bollywood. Ale jinak ubohost první třídy. Nekoukatelné.

Boratův navázaný telefilm (2020)

Kokotina bez špetky vtipu. Pár pousmání, maximálně. Jinak velká trapárna. Slabá jedna hvězda!

Bourák (2020)

Tak jsem to taky viděl, bohužel... nevím jak s tím budu dál žít, snad se mi brzo povede zapomenout na tu hrůzu. Na Odpad! to není, ale nic moc tedy taky ne. Hodně podprůměrná záležitost na cca 30%.

Come True (2020)

PECKA! Tak to hodnotím velmi pozitivně, dlouho jsem neviděl tak zajímavej film, perfektní atmosférické obrazy a hodně dobrá hudba... maličko to zabil konec, ale i tak velmi velmi dobré!