Solverino

David Solver

Česko

4 body

• 8.11.2017  21:18

Sympatické a nakonec to vůbec nejni špatný... (hlavně ta sympatická mladá hééérečka :)

• 4.11.2017  11:42
    Živí mrtví - Proklatí (S08E02) (epizoda) (2017)

Nekoukatelné :(

• 24.10.2017  19:25

Ty wogo to je ale pytel hovínek... místo toho, aby Rick konečně sebral odvahu a problém vyřešil, tak zase nekonečné okecávání, střílení do vzduchu a spousta "lásky k bližnímu", no hnus velebnosti, na takovou sračku už fakt nemá cenu se vůbec koukat. :(

• 22.10.2017  22:49

Seal pro dobrosery, všechny zachráníme a pošleme do Evropy - no to je prda plán! :( jdu blejt... a tady je budeme do smrti živit...

• 20.10.2017  19:33

Fakt pobavilo! Suprová dobová hudba a docela pěkně vystajlovaný... škoda jen tý vychrtlý přestárlý agentky, co měla opět ručičky jako hůlčičky a nožičky jako párátka a stejně přeprala všechny tvrdý rusáky :( to si fakt dělaj prdel... ale dobrý, moc dobrý! Takhle dobrý jsem to fakt nečekal = super!

• 14.10.2017  23:09
    Temná věž (2017)

Vzhledem k tomu, že jsem četl všechny knížky ze série, čekal jsem te zhuštěný ejakulát mnohem horší... ale kupodivu se na to celkem dalo koukat. Bohužel se z toho stala spíš pohádka pro náctileté a skoro všechno kouzlo se vytratilo... škoda. Díky alespoň za naprosto skvělého Matta McKonaGeje. Jednou to stačilo, lepší průměr.

• 14.10.2017  18:24
    Wind River (2017)

Lehce nadprůměrné krimi s pěknými exteriéry, nic víc. Ani Jeremy moc nehraje, jen okouní a kibicuje. Zbytek je tam do počtu. Zachraňuje to zajímavá zápletka a pěkný scenérie. Děkuji režisérovy, že se moc nepouštěl do dobroserského tlachání ohledně ztracené generace amerických indiánu (nuda, fet a alkohol - to všechno jich zabije víc než bílý muž).

• 9.10.2017  20:35
    Oklamaný (2017)

Celkově docela slabé až dějově řídké... výborné obsazení, ale není moc co hrát... dialogy slabé, děj se moc neposouvá... zralé tak nějak na usnutí. Celkově hodnotím jako ztrátu času a nedoporučuji ke koukání (snad max. na dlouhé nudné zimní večery, kdy všechny lepší filmy už došly...?)

• 8.10.2017  22:19
    To (2017)

Docela to není až tak marný, těším se na pokračování po 27 letech... (kdo četl, ví)

• 7.10.2017  10:17

Velmi příjemné překvapení... super ponurá dobová atmosféra, slušné gore a překvapivé dějové zvraty až do poslední chvíle = vřele doporučuji k pokoukání!

• 25.9.2017  21:56

Jedna hvězda za pěkný nahý holky, to ale celý film neutáhne. Totálně bez děje, bez nápadu, bez ničeho... přehlídka ztraceného času :(

• 12.9.2017  21:31
    Svět podle Daliborka (2017)

Výlet do světa mentálů :( (pěkně si k tomu s. Klusák napsal scénář a sehnal i docela slušný obsazení, sice samí neherci ale nakonec to celkem zvládli... jen ten děsivej střih co v tom byl, ten se skoro nedal vydržet) občas to bylo aktivistou s. Klusákem tak naohybané, že se na to nedalo vůbec koukat, ale zadání bylo nakonec zdárně splněno, bohužel k smíchu byl tak maximálně samotný autor :(

• 9.9.2017  21:16
    V utajení (2017)

Celkem dost průměrná záležitost, ale konec - ten to totálně zazdil :( Muslim v oktávce a tajná schůzka na konečný 22.... dost jsme se tomu doma nasmáli, i kočka se mohla umňaukat smíchy

• 5.9.2017  21:17
    Zabiják & bodyguard (2017)

Ty wogo - film od retardů, pro retardy! Děsnej shit! Ty woe, major Zeman na cracku! Super sračka. A to ani neinzerovali, že je to sci-fi!

• 2.9.2017  15:40
    7 životů (2017)

No nic moc - sice celkem zajímavé řešení přelidnění - ale jinak zbytečně dlouhé a nedbale zahrané dosti topornými herci, Noomi to taky více sluší s vetřelcem a ve skafandru, jinak vypadá v šatech moc androgynně a celkem až nesympaticky. Hezky si tam Glenn Close zahrála Angelu Merkelovou.

• 2.9.2017  10:52

Troška pro náctileté :( (to byla tedy opravdu hrůza, spousta PP, pak to vypadá jako jedna dlouhá trapná reklama, na to někdo chodí do kina?)

• 19.8.2017  20:57
    The Wall (2017)

Ale přátelé moji, to vůbec nebylo špatné... příjemné překvapení se zajímavým koncem :) doporučeno k pokoukání.

• 19.8.2017  20:56
    Seklusyon (2016)

strašidelně pomalé, nudné a uspávací.... zralé na odpad... jedna hvězda za obživlou sochu :)

• 13.8.2017  17:46
    The Mist - The Devil You Know (E06) (epizoda) (2017)

zase totál o hovně

• 13.8.2017  16:55
    The Mist - The Waiting Room (E05) (epizoda) (2017)

ha ha ha ha. to byla dobrá debilita - vézt pacienta přes půl nemocnice abych mu vytáhl roxor z břicha :) to mohli udělat na kterýmkoliv wc ha ha ha

• 13.8.2017  16:54
    The Mist - Pequod (E04) (epizoda) (2017)

to skutečně muselo dát hodně práce sehnat tak debilně nesympatický obsazení :(

• 13.7.2017  09:25

Docela prima konverzačka ze života otroků WhatsApu a dalších sociálních sítí, kde si navzájem na sebe vyblívají úplně všechno s pocitem, že se to nikdo nedozví :(

• 13.7.2017  09:19

No, ehm, zase docela zklamání, ale není to až tak strašný - především po obrazové stránce dokonce super. Určitě nutno vidět pro všechny fanoušky jak kultu kolem tzv. alienů, taki pro fanoušky žánru sci-fi. SPOILER ALERT = Občas jsem se přistihnul, že mě trochu tahají za oči ty obrazové chyby - především velikostní disproporce - kdy např. z přistávacího modulu o velikosti větší dodávky vystupuje řada lidí a pak se ve uvnitř pobíhá do alelujá chodbama dlouhýma jako ve vlaku. Vždycky si říkám kam se proboha vejdou všechny ty motory, palivo, podpora života, skladovací prostory, ošetřovna.... atd. atd. No to už vůbec neberu v potaz loď Covenant, tak je to ještě drastičtější... Taky mě neskutečně serou ty myšlenkový kotrmelce rádoby "vědců", kdy neznámý signál zachytí helma ve skafandru s minimálním dosahem, na lodi nikdo nic neslyšel, při první příležitosti se obrovská loď přesunuje k jinému cíli (zřejmě má spoustu zbytečného paliva ke spoustě manévrů, brzdění, obratům atd... Na planetu kde jsem nikdy nebyl se zásadně vystupuje bez zabezpečení proti bio nákaze či predátorům atd, atd. (jsem čekal, že budou hned pít z kaluží apod.) hlavně že mají slušivé uniformičky a čepičky... Při první příležitosti začnu hystericky ječet a zmatkovat, dělat nesmyslná rozhodnutí ohrožující několik tisíc lidí a celou loď atd. atd. = se vůbec nedivím, že je lidstvo určeno k vyhynutí, když by se posílali na důležité úkoly takový bandy trotlů :(

• 1.7.2017  19:52
    War Machine (2017)

Bombice, královsky jsem se bavil Pittovým hereckým koncertem :) super prdel!

• 18.6.2017  09:52

Chmmmm, celkem průměrná záležitost s pár dobrými nápady, jinak nic moc.

• 13.6.2017  21:29

Vlastně celkem zbytečné... nejvíc se mi líbili prostřihy z původního filmu.

• 11.6.2017  20:11

Ani jsem neusnul. Ale zase taková pecka to nejni. On už je to taky dost vytěženej formát. Tak snad už konec...

• 11.6.2017  12:35
    Pád (2016)

Božíčku to je ale sračka! Svítání s několika kapkami teologie. Hnus úplně o ničem.

• 9.6.2017  20:37

Celkem tragedie. Bohužel. Příběh hloupoučké zlatokopky. Herci nemají co hrát a ani jim to moc nejde. No přetrpět to, to je fakt dost hrůza. Lepší jít spát. Jedna hvězda za teplouše a jeho Lea (keď on je taký krehký!)

• 3.6.2017  22:55
    Život (2017)

Děsí mě že by jsme poslali zkoumat cokoliv důležitějšího takovou bandu debilů jako byli ve filmu. Chovají se jako banda imbecilů, který začnou magořit při jakýkoliv příležitosti. Naprosto nelogický kroky, reakce dětí na prvním stupni základní školy, disciplína naprosto žádná. Smutná písnička... Doufám, že se nedožiju, že by bylo cokoliv důležitějšího ke zkoumání,lidstvo by skončilo na dvě doby. Akorát k nasrání, páč realita by byla asi ještě horší :(