Solverino

David Solver

Česko

4 body

• 16.4.2017  18:29

Má to poměrně hodně sestupnou tendenci, taky už to nejede moc podle knížky, už si to cucaj z prstu aby to bylo levnější... chmm zklamání :(

• 15.4.2017  16:07

Škoda že se to moc nepovedlo - velmi nesympatický toporný neherec jako hlavní hrdina to celkem zabil, potom ještě zmatené ne-hraní některých ostatních, lehce nelogický děj a z výborného námětu je jen průměrný až podprůměrný film. Škoda. Chvílemi celkem slušný horror, dost dobrý efekty, ale pak to zase spadne do podprůměru. Zajímavý konec, který hodnotím pozitivně. Takový slepenec. Jednou se to vidět dá.

• 5.4.2017  21:51

Celkově slabé a podprůměrné, jen několik pěkných triků, jinak naivní jak 13letá panna :(

• 26.3.2017  13:03
    Rozpolcený (2016)

Naprostý herecký koncert McAvoye, kterému celkem zdatně sekunduje (kukadla poulící) Anna Taylor-Joy! Well done! I s malým kašpárkem a malým rozpočtem jde zahrát velké divadlo! ... Viď Hedwigu!

• 24.3.2017  21:30

Jedna hvězda z nostalgie - jinak strašně nudná sračka, na howno! Koukat se na to nedá, po cca 30 min jsem usnul a znova do toho už nejdu... o ničem a totální zbytečnost.

• 24.3.2017  12:44
    Nocturama (2016)

Totální sračka a politická agitka! Už je mi na blití z těhle rádoby "artovek", kde se předvádějí nevyzrálá otlemená hovada s nejistou sexuální orientací, blábolící o tom, že to "museli" udělat. Naštěstí to spravil šťastný konec a dobře to dopadlo. Ale ta nekonečná nuda a žádnej příběh - no ale teď bude něco podobného asi dost často v televizi, Ale oni to přece vydržej ! :(

• 23.3.2017  09:00

Jedna hvězda za Tuchlovice, měli tam výbornou zmrzlinu. Jinak je to ryzí odpad!

• 19.3.2017  17:51

Jedna hvězda za pěknou číňanku a za Pedra, jinak těžká nuda a směšná cypovina to je :(

• 18.3.2017  22:32

jedna hvězda nostalgie za sérií a jedna za efekty - jinak je to dějově odpad nesahající původním dílům ani po kotníky

• 18.3.2017  22:30

celkem sympaticky ulítlé :)

• 5.3.2017  14:37
    Děda (2016)

Tak dalo se to vydržet jen asi 30min, jak se na plátně objeví Polévka, jdu se na WC vyblít... příšerně slabé dialogy, otřesnej dědek a přemoudřelý "pražáčci". Taky tomu dodá protekční frackovitá Čtvrtníčková, která by svým zjevem, pisklavým hláskem a celkově velmi nesympatickým projevem dokázala zabít i mnohem lepší film. ODPAD!

• 11.2.2017  22:37
    Pasažéři (2016)

Strašidelná sladkobolná sračka režírovaná pane Tydlydumem. SPOILER: Zhýčkaná fejsbůčková blogerka, která o sobě ve společnosti ráda tvrdí že je SPISOVATELKA letí osidlovat planetu. Ty wogo, to je to nejdůležitější, co osadníci potřebujou. Blogerku! Vyroste víc chleba a bude co jíst! Budou tam tisknout její slaboduché knížky, plné jejích plochých pocitů, jak vstala, dala si snídaní pro ZLATÉ pasažéry a pak si šla zaplavat do bazénu. Ty wogo to jsem fakt nežral. Pak se chvíli píchá a vypadá to jako soft porno ve vesmíru a pak se to zase trochu sere, probudí se velkej černoch, když to vidí tak ho to rychle votráví (ten její zpruzenej xicht) a tak to rychle zabalí. Potom to začne trochu kouřit a připalovat a pomocí zamilovaného nekňuby zapnou velký větrák, vyvětrají hořící atomový reaktor a je to zase v cajku! Ty wogo! Malinko nám ten blbeček umře, ale to není pro peroxidku žádnej problém, nakonec je všechno sichr, ukápne pár slziček a Sex ve městě (pardon, Sex v kosmu) může pokračovat. A letíme dál... a láska má děj! :(

• 4.2.2017  19:13
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Zatím první sezóna, ale na Syfy Channel je to fakt bomba! Užívám si každej díl :)

• 31.1.2017  20:43

Celkem slušný standard.

• 29.1.2017  13:21
    V zajetí kouzel (TV seriál) (2015)

Už ani druhý díl jsem nedal, další seriál o dětech a pro malé děti :( převeliká nuda a řešení "strááášně" důležitých problémů (asi pupínky apod.) no nuda jako prase! Jedna hvězda za pár pěkných pipinek, ale to je na seriál jaksi málo...

• 26.1.2017  21:21
    Taboo (TV seriál) (2017)

Zatím bombice! Je to krásně depresivní a hnusné - mňam, mňam :)

• 24.1.2017  21:24
    La La Land (2016)

Strašidelná sračka! Už jsem bál že to nikdy neskončí a mě dříve dojdou antidepresiva... :(

• 22.1.2017  13:28

Veliká otrava poslouchat ty sociální bláboly už i ve filmu pro hodně malé děti - čekal jsem, že se tam objeví i kouzelnická LGBT tématika, jinak byl film rasově i genderově celkem vyvážen, jen ty kouzelná zvířata mohla býti více homosexuální. Ty wogo, takou srajdu aby člověk pohledal... (ale jedna hvězda za nápad s kufrem, to bylo pěkný)!

• 13.1.2017  23:12
    Rammstein in Amerika (koncert) (2015)

Bombice!

• 8.1.2017  17:10
    Pontypool (2008)

4 hvězdy za hodně neotřelý nápad - bohužel provedení je takové trochu laciné, ale jinak OK

• 7.1.2017  15:01

Jedna hvězda za hezký holky co v tom hrajou... jinak totální hysterická píčovina pro hysterky, totální nuda a neustálé klimbání přerušované hysterickými výlevy Bluntky :( pokud nešílíte nadšením ze Sexu ve městě nebo nevybíráte několik hodin na trhu s biosračkama loupané batáty, tak i tato cypovina je chlapům silně nedoporučena!

• 24.12.2016  14:02

Krátké a dobré! Dokonce velmi dobré, několikrát jsem si málem krůpnul do textilu :)

• 18.12.2016  20:11

Super, ze života, o životě, po životě?

• 18.12.2016  15:45

Zbytečně dlouhé.

• 18.12.2016  13:51

SPOILER ALERT! Tak strašlivá nuda se jen tak nevidí a k tomu ještě "angažovaný obsah" s pašováním černoušků :( Sračka jako bič! Nevydržel jsem až do konce. Jedna hvězda za sníh z nostalgie. Velmi nedoporučuji ke sledování, koukat se na to fakt nedá!

• 15.12.2016  20:50
    Spectral (2016)

Na to že jsem skoro nic nečekal jsem toho dostal až až.... celkově naprosto super, pro milovníky sci-fi! Škoda jen toho povrchního "vysvětlení". Ale jinak celkem bombice!

• 12.12.2016  19:37

Hmmm, no jako takový psycho, ale nakonec to zase nejni psycho... hmm no nevím. Chlapec se nám tak nějak psychicky rozpadl :( ale zase taková pecka to teda IMHO není.

• 12.12.2016  11:28
    Pustina - Epizoda 8 (E08) (epizoda) (2016)

Hrozná plytká slabota... na začátku pěkně našlápnuto, na konec ale jen rozplizlá sračka. Nekonečné manýristické záběry na krajinu přeoranou těžbou, staré olezlé hnusné kutlochy místních socek atd. atd. - na film je to strašně málo. Ke konci už jen bezbřehá nuda a škoda času na tu slátaninu koukat. Pořád to samé dokola a dokola. Byl by z toho slušnej celovečerní film (na ten stejně určitě dojde - aby se "vytěžil formát") ale jako seriál to stojí vyloženě za hovno. Herečtí rutinéři taky nijak neoslovili.

• 11.12.2016  20:43
    Pustina - Epizoda 7 (E07) (epizoda) (2016)

Už asi od 3 nebo 4 dílu je to jen natahovaná kaše. Je mi i šumák jak to dopadne. Byl by to celkem slušnej celovečerní film (stejně to sestříhaj a prodaj ještě jednou), ale jako seriál je to strašná nuda! Kouknu na poslední díl, abych viděl jak z toho Alice vybruslí, ale srajda je to přímo ukázková, hraní na city a nekonečnej manýrismus... :(

• 11.12.2016  20:20

Bože to je sračkááááááááááá! (kniha se ještě dala číst, ale film - film je opravdu makabrózní shit!) 1 hvězda za Evu Zelenou:)