Solverino

David Solver

Česko

3 body

• 17.9.2016  20:34

Velmi sestupná tendence, první příběh celkem šel, zbytek je nedívatelnej. A to tak, že totálně...

• 14.9.2016  00:10
    Teorie tygra (2016)

To znám :) (a tchýně je v tomhle přebornice)

• 11.9.2016  22:34

Stará garda v čele s Gery Staromužem a Tvrdým Kevinem! A kurwa válej, chlapi válej! Dobrý :o)

• 11.9.2016  19:57

Lehce podprůměrná sračka, kde čekáte že se to rozjede ... čekáte .... čekáte ... a ono se to fakt nerozjede.

• 11.9.2016  19:55
    Imperium (2016)

Pane jo, proč takovej skrček hraje skina?! To je taková trapárna, že jsem se dost nasmál... a ještě pořád ten ublíženej výraz štěněte :( No to je prdel. To je takovej mini-skin. Kapesní verze skina. Nácek na hraní pro děti. Nevím jak může řídit pickup, vždyť ani nevidí přes volant dopředu.

• 4.9.2016  12:33
    Jason Bourne (2016)

adrenalinová jízda poněkud nataženého charakteru... časem lehce nudnější... Alicia je fakt prima kus, ale bohužel vypadá tak na 13 a je spíš k smíchu :) (a už vůbec si jí nedokážu představit jako Tomb Raiderku, to bude teprve prdel.... (možná)

• 27.8.2016  22:33

tak křečovitě ftipný, až je to průměrný...

• 23.8.2016  22:08
    Démon (2015)

Potenciál by byl, ale výsledek je poměrně tristní záležitost. A od půlky se člověk už modlí aby to skončilo... ztráta času na to koukat :(

• 16.8.2016  19:54

Hele překvapení... zhruba kolem půlky to už vypadalo na 5 hvězdiček, ale nakonec za 4. Hodně dobrý! Super atmosféra

• 10.8.2016  13:52

No asi do půlky se to celkem dalo vydržet, další část pak pouze utrpení určené zřejmě pro diváky s frontální lobotomií :(

• 22.7.2016  21:54
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Akta X pro teenagery :) (tedy ty starý dobrý X-Files, ne ty nový sračky) asi tak do 3 - 4 dílu to nejni špatný a pak to dost strmě padá, neustále otravující dětské žvanění a rádoby napětí se vytrácí a stává se z toho Studio Kamarád.... ke konci už vyloženě nuda :(

• 17.7.2016  22:32

kuwa, jsem uronil.... to není dobrý :)

• 12.7.2016  00:21
    Eva Nová (2015)

Sice se to vidět dá, ale žádná velká sláva to není. Chtělo by to prostříhat a vyházet balast (dlouhé, nudné a opakující se pasáže). Závěr v bazénku takynic moc, takové rozpačité....nic..? :(

• 10.7.2016  17:10

Tak to je teda sračka obrovská.... nuda převeliká, nesympatickej přemoudřelej chlapeček, zralej na nakopání do prdele s tím jeho tenkým hláskem...hnus. A vypatlaná blondýna s thymolínovým úsměvem vybělených zubů alá Holywood. Taky pořádnej hnus. Děj to má řídkej jak sekerovou polívku a děsná votrava na to čumět i v tom kulturně a teplotně vyprahlým létu. To už sna radši Ivetku Bartošovou, to je ten správnej masakr. Tohle bylo slabý a píčou ke zdi (velmi slabé)!

• 10.7.2016  17:07
    Carnage Park (2016)

Nakonec to nejni špatný... celkem slušný, žádný extra gore, ale dobrý!

• 2.7.2016  00:18

Ač tyhle komiksový cypoviny moc nemusím, tak tohle bylo fakt celkem dobrý. Asi jako Man Of Steel. Slušný. Ben Afleck byl super netopýrek :) SPOILER: A opět mě nebetyčně sere jak chtějí ty nejzbytečnější lidé (politici) rozhodovat o tom, kdo bude Supermanem zachráněn a kdo ne. Přece si nebude zachraňovat podle sebe (co kdyby potřeboval zrovna zachránit někdo důležitější). Sráčové posraní političní!

• 30.6.2016  14:36
    The Boy (2016)

Jedna hvězda za Lauren Cohan, sentimentálně jsem zavzpomínal na Walking Dead,jinak slabouličká vykrádačka všeho viděného.Slabé herecké nevýkony a nudný dlouhý film.

• 30.6.2016  14:34
    Nena (2014)

Velice pěkné,civilní a hezky vtáhne do děje. Hlavní hrdinka je velmi sympatická. Doporučuju.

• 30.6.2016  14:32

No vypadá to jako loutkovej film nebo animák ve 2D. Veliká sračka! To se může líbit snad jen malejm dětem, který rodiče nekoupili novější hru s lepší grafikou...? Ty wogo, to snad kreslili číňani pastelkama nebo co, otřesné. Děj to nemá žádnej, spíš trapná a křečovitá komedie a parafrázena na fantasy film. Na např. Pána prstenů to má ztrátu několika světelných let. Tragédie. Jedna hvězda z nostalgie za hrou.

• 28.6.2016  20:31
    The Boy (2015)

Ach bože to je tak řídké... strašně natahované a úplně zbytečně, stačila by bohatě polovina. Dějově také velmi průhledné a škoda, že ten malej sráč nedostal co si zasloužil :(

• 25.6.2016  21:17

Super začátek, asi do půlky celkem dobrý a konec je totální kýbl sraček... ještě tam vlálo málo americkejch vlajek, LGBT prezident nepronesl srdcervoucí projev, pak by to bylo komplet :( jdu blejt.

• 22.6.2016  09:24

Vůbec není špatné, doporučuji sledovat večer, v klidu, potmě, se skleničkou dobrého pití. Docela velmi slušný nadstandard.

• 15.6.2016  20:36

Božíčku na křížku, to je tak těžkopádné, křečovité...asi jako Linhartová herečka. Opravdu hluboký zážitek :(. To by se mělo promítat jako mučení. Tak strašnej scénář a režie dokážou pohřbít i relativně slušný herecký obsazení. No děs běs.

• 13.6.2016  22:01

Za mě naprosto super, 5 hvězd. Super pomalá a snová atmosféra, velmi velmi smutný konec. Zajímavé čínské reálie. Naprosto špica! Velmi originální námět i motivace vraha. A must see!

• 11.6.2016  22:25

Silné momenty jsem nezaznamenal, ale slabých je tam rozhodně spousta :( P.S. a Mišík vypadá jako roztěkanej homosexuál...

• 8.6.2016  22:20

Krásně jsem se vyspal a nejvíc mě zaujala pěkná písnička u závěrečných titulků :) Vřele doporučuji poslouchat australskou kiwi hatmatilku Sharlta Copleye :)

• 7.6.2016  21:11
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Původně pět hvězd, v rámci šesté řady úprava hodnocení směrem dolů na čtyři hvězdy. Začíná to jít dolů, už to nemá žádnej drajv a usínám u toho.

• 4.6.2016  11:53
    Preacher (TV seriál) (2016)

Předlohu (komix) neznám, ale seriál (pilot) hodnotím jako podprůměr. Svalnatý kecy a jinak celkem nuda. Už jsem to chtěl přetáčet, ale nakonec jsem to dal nadvakrát. Nic, co by mě nějak významě zaujalo, snad akorát Cassidy má nějaký potenciál. Jinak celkem nuda.

• 22.5.2016  21:45
    Triple 9 (2016)

Hele za mě docela dobrý...! Dá se na to koukat celkem dobře!

• 8.5.2016  22:26

Podprůměrná záležitost. Chvílemi docela dobré, ale chvílemi spíše komedie. Apoštolové se chovají jako retardi nebo zhulení hippíci, Pilátovi je všechno jedno, všichni hrají tak jako otráveně, pak zase dlouho nic... no mohli se do toho teda opřít víc. Má to potenciál, ale výsledek je jaksi rozpačitý.