Solverino

David Solver

Česko

3 body

• 2.11.2013  22:08

Slabé, slabé, slabé! Silně amatérské, laciné triky, směšné kostými, nelogičnosti až nesmysly.... jedna hvězda za snahu, ale je to opravdu VELMI SLABÉ!

• 2.11.2013  11:47
    Carré blanc (2011)

Zřejmě něco uměleckého...? Začátek trochu ve stylu orwellovského 1984, ale pak už nastupuje nuda... strašně dlouhé záběry, mleté maso (dobrou chuť), ponurá atmosféra a pak... pak jsem usnul. Dávám jednu hvězdičku za to, že už mě nic nebudilo :)

• 30.10.2013  20:56
    Stranded (2013)

Jedna hvězda za pokus o vesmírné sci-fi. Jinak se hodně nasmějete (spoiler) - při dekompresi to fouka z vnějšku dovnitř, venku se dá chodit v motocyklové helmě a stačí držet u pusy hadici od luxu, hadici od luxu je dobré mít fixovanou uvnitř provázkem (občas jde dýchat i provázkem, když hadice vypadne z hubice), z vesmíru nepadaj šutry, ale jakési škeble se žlutým sajrajtem uvnitř... je toho víc. Prostě úsměvná srajda :) (jo a taky se dá volat z Měsíce na Zem mobilem, jen na odvrácený straně je trochu horší pokrytí)

• 28.10.2013  19:47
    Pěna dní (2013)

Bohužel nekouřím nebo nešňupu to samé co režisér, takže totálně nekoukatelné. Vydržel jsem cca 30 minut a dále nepomohl ani rychloposuv. Prostě se to nedá. Hodně mi to připomínalo nesmyslné příběhy alkoholika Havla, ale Boris Vian jel zřejmě v daleko lepším matroši! Příšerné!

• 28.10.2013  19:44
    Gravitace (2013)

Velmi pěkný zápas o život v atraktivních reáliích. Vysoce doporučeno 3D.

• 21.10.2013  23:00

Jedna hvězda za zastřelenou kočku (vtipný), Til hraje jak když si dal pár lajn koksu nebo je na práškách, zpomalenej jak retard, není mu skoro rozumět - asi je to "cool" a "artový". Hooodně slušná trapárna, vydržel jsem jednu hodinu, pak už nepomohl ani rychloposuv. :(

• 12.10.2013  23:47
    Devoured (2012)

Pěkný, moooc pěkný! Slušná duchařina s kvalitním závěrem. Na 5 hvězdiček tomu chyběly jen trochu lepší herecké výkony, very good! Dokonce i pěkná hudba.

• 12.10.2013  23:45
    Nō otoko (2013)

Na plný počet to není, ale hooodně dobrý! Sice ta japonská mentalita a doktorka - dobroserka mi dala trochu pokouřit, ale jinak slušná jízda! :) Příjemné překvapení!

• 12.10.2013  17:52

Film pro quadruplegiky. Trpí, ale neutečou. Když usínám a nudím se, je to prý umění. Z kamery trochu bolí hlava a oči, asi taky umění. Nekonečné záběry o ničem. Hmm, asi jsem občas něco zaspal, ale neviděl jsem žádnou magickou scénu. Jen kecy o análu, který se nikdy nekonal. Krmení psů. Tlachy malejch harantů.... Veliké "umění" se tu zřejmě odehrává...

• 3.10.2013  20:18
    Dark Touch (2013)

Pár zajímavejch momentů (který bych spočítal na jedné ruce), jinak nuda, nuda,nuda a.... nuda! Konec je jedna velká slobota! Strašně slabé!

• 21.9.2013  21:03

No vydržel jsem cca do poloviny (takže k mimozemské invazi jaksi nedošlo), ale naopak mi z toho naskočily takový křečový žíly... No rádobyvtipná "komedie", plná křečovitě "vtipných" vtipů... možná po vypití litru tvrdýho je to opravdu sranda. Doporučeno osobám po lobotomii mozku nebo oblibovačům amerických komedií - potom prudce vtipné :(

• 13.9.2013  19:34
    Odpojit (2012)

Opravdu dobrý film složený z několika příběhů se společným motivem - sociální sítě a naivita jejich uživatelů. A Must See For Facebook Fans! :)

• 9.9.2013  14:48

Taková ošklivá, mrňavá hubená čubka. Kde je furt berou? To je nějakej sex symbol nebo co? Fujtajxl.

• 8.9.2013  21:53

Kvalitně natočená supersračka! Přetrapné slaboduché vtipy a žvatlající indián :( zhruba na úrovni Babovřesk... jedna upocená hvězdička za triky. Jedině snad ... "Bird angry!"

• 3.9.2013  22:10

Vůbec to není špatný! Celkem zajímavě natočený, velmi inspirativní zombíci! Jednou se to určitě vidět dá, doporučeníhodné. (velká telka, slušnej zvuk)

• 1.9.2013  19:41
    Severozápad (2013)

Tisíckrát viděné. Nulová originalita. Tyhlety sondičky do života retardovaný mládeže už fakt začínají nudit. Např. Pusher byl mnohem, mnohem lepší (díky Milo!) Prostě nuda. :(

• 25.8.2013  18:47

Nejsem ve fanklubu a dívám se nezaujatýma očima. Jediný kdo ve filmu hraje je Cumberbatch (Khan), zbytek teenagerů se jen tak poflakuje kolem kulis, koulí očima a vystrkuje kozičky (děvčata). Jediný co to zachraňuje jsou efekty. Jednou kouknout stačí a dost, jsem fanda sci-fi, ale tohle má už skoro blíž k Ordinaci z růžový zahrady než k opravdové sci-fi. Kdo chce vidět sci-fi, ať koukne např. na Europa Report, to je trochu jiné kafe... tohle slabý průměr a to jsem milostivý!

• 24.8.2013  22:13
    Únos (2012)

Strašně rozvleklé, herecké výkony na úrovni dokumentárního filmu. Nějak si nedokážu představit, že bych šel na to do kina. Film pouze pro otrlé filmomaniaky. Prakticky bez děje, bez dialogů a bez nějakých zajímavějších momentů. Batman v LDN na kapačkách... zábavnější by bylo sledoavat jak roste tráva :(

• 23.8.2013  23:19

Velký potenciál, slabé provedení. Takové nijaké, evropsky multikulturní, nudné, šedé... o hovně :(

• 14.8.2013  19:06
    Pot a krev (2013)

Jedna hvězda za hezké exteriéry, auta a holky - a to jen z milosti. Jinak je to zralý na odpad. Šílená stopáž a slaboduché vtipy nudící už po 30 minutách. Slabota!

• 11.8.2013  23:59

Docela dobrý, chvílema jsem se bál... co ještě režisér vymyslí... :) a teď se budu bát sám usnout :(

• 10.8.2013  22:28

Velká příležitost, výborné nápady jak vystřižené z Wolfensteina! Bohužel tomu chyběly peníze a lepší režisér! Herci, až na Rodena, jsou naprosto, ale naprosto tragický! Bože, prosím natočit ješrě jednou a z lepším rozpočtem!

• 10.8.2013  22:24
    Neviditelná (2011)

Velmi zajímavá sondička :)

• 7.8.2013  20:45
    Love Me (2013)

Jedna hvězdička za Kaitlyn Leeb - překrásná zlatokopka! Lindsey Shaw hnusná jako prdel a nuda nuda nuda!!!

• 7.8.2013  20:42

Nemělo se to náhodou jmenovat "Rektální fundagynekologist"? Tak oduševnělé, až jsem nudou zíval. Romantickej "ručníkář" v akci. Zřejmě vedlejší produkt nějakýho homosexuální "reluktantního" dobroděje (dobroser) :(

• 7.8.2013  20:39
    90 minut (2012)

Slabé!

• 23.7.2013  10:09
    Nevědomí (2013)

Těsně po filmu plných pět, s odstupem času to trochu dře, ale v záplavě bídy co jde v kinech je to pořád čistých 5! Scénář trochu skřípe, ale jinak je to paráda. Soundtrack je super! IMHO naprosto špičkový námět, efekty a hudba. Bohužel zahráno "kamenným ksichtem" Cruisem a tou "Paní s velkou pusou" co se jen tak divně dívá.... no škoda, že tam klidně nehrajou naprosto bezejmení herci, to by bylo mnohem lepší. Coster-Waldau se taky moc nepředvedl... ale jinak jsem celkem nadšenej! :)

• 21.7.2013  21:57

Lízalín (Gosling) čumí, čumí, čumí a..... opět čumí :( (jedna hvězdička za hudbu a za hezky zpívajícího policajta v černým pyžamu s velkým žabikuchem)

• 13.7.2013  22:35

Dvě hvězdičky za Cumminga! Jedna za perfektní herecký part a druhá za zpěv (pokud to byl on?) Jinak sladkobolná dráma o dvou buzničkách a jednom mongolovi :(

• 5.7.2013  16:49
    Lesní duch (2013)

Pouze průměrné. Gore celkem slušné, zvuk atd. Bohužel to trochu postrádá švih a šťávu originálu (resp. původních dílů). Jednou se to v pohodě dá! :)