Solverino

Česko

4 body

• 27.7.2011  23:12
    Stalker (1979)

Film který vzbuzuje po shlednutí mnoho otázek, podmanivé zasněné scény s minimalistickou hudbou. Občas trochu nepochopitelné, až cizí. Takové filmy se už dnes netočí. Ještě tak někde sehnat Zkoušku pilota Pirxe a původní Solaris (i když i ten novější s Cloonym byl hodně dobrý!

• 26.7.2011  17:58
    Husk (2011)

Opět banda zpovykanejch hloupejch teenagerů určená k pozabíjení. Chvílema to má na víc, ale ke konci už jen nuda nuda nuda a totálně hloupé chování těch blbečků. Vždycky mě to popouzí, nikdo se nechová logicky a všichni jsou tak hloupí :(

• 23.7.2011  19:15
    Wrecked (2010)

Krize v Hollywoodu? Nejsou peníze? Film je o ničem a vypadá to jako studentská ročníková práce (nebo spíš nočníková :) Hrozná nuda, dokonce i zrychleně puštěné to nudí. Dávám jednu hvězdičku za pumu a ten pes byl pěkně barevnej :) Šílené - obloukem se vyhněte!

• 15.7.2011  18:26

Na plnej počet to rozhodně není, ale celkem dobrej nadprůměr. Překvapí dost známejch herců, včetně naprosto strašnýho Kilmera, je vidět že je nutno platit složenky i v Hollywoodu a každá placená role je dobrá. Film chvílema lepší, chvílema jako kdyby točil někdo jinej, sklouzává to občas do laciné "televiznosti", holt asi už docházely peníze... jinak OK, pokud si odmyslíte ty lacině vypadající digitální výbuchy aut. Dá se to celkem v pohodě skouknout. Pro milovníky starecj americkejch kár - povinnost vidět!

• 15.7.2011  18:21
    Sucker Punch (2011)

Jedna hvězdička za tu trošku ačkních scén, ty se povedly. Sice neoriginální (pěkná vykrádačka Pána prstenů), ale někdo si s tím celkem vyhrál... o zbytku se dá těžko napsat něco slušného - prostě banda děvko-blbek z Facebooku, trochu soft-porno a trochu výplach všech tělesných otvorů... Dost hnus a veliká slabota! Nechápu ty vysoká hodnocení, viděl jsem ve full HD na Blueray a nepřežil bych bez přetáčení od poloviny filmu se ty bláboly fakt nedaly poslouchat. Kecy o prdu, bláboly z hladu a ramenatý pózy hlupaček s pushupkama :( Film tak pro holčičky do cca 8 - 10 let. Otřesné!

• 9.7.2011  21:37
    Bastardi (2010)

Pobavil jsem se a multikulturně obohatil! Celý film jsem si mimovolně držel ruku na peněžence, to už je reflex. Ve skutečnosti je to ještě horší, všichni z nich předpokakaní a pozitivní diskriminace. Hnus velebnosti, aspoň ta "mysteriózní" spravedlnost na konci pro všechny...

• 9.7.2011  21:30
    Tchyně a uzený (TV film) (2011)

Otřesně nudná blbina o naivní hlupačce, co si nechala nakakat na hlavu až do totálního konce a ještě za to vlastně "poděkovala" hlavní aktérce - tchýni. Šílená nuda, slaboučké herecké nevýkony na úrovni "Růžové zahrady a spol.", herci vlastně stejní, seriálový. Škoda času, jděte radši spát nebo si čtěte, tohle za váš čas nestojí. Ani jako vycpávku mezi reklamními bloky nebrat!

• 23.6.2011  22:17
    Hanna (2011)

Spíš odpad! než co jiného. Pejsek s kočičkou tentokrát nevařili dort, ale natočili film. Nechutná splácanina všeho možného, plná ujetejch lidí. Chvílema jsme se smáli, ale spíš je to křeč. Možná to měla bejt komedie? Budˇcelej štáb při filmování kouřil nějaký težký drogy nebo to natáčel sbor "umělců" s alzheimerem? Jedna hvězdička za hudbu... (nebyl to spíš hudební film?)

• 19.6.2011  21:55
    Drive Angry (2011)

Nevydržel jsem do konce, to se mi dlouho nestalo! :( Po hláškách typu: "Zabiju tě a pak znesvětím tvé tělo" a "nemáš ten přenosný telefon, myslím že se mu říká mobil..." jsem musel jít zvracet na toalety. Sračka jakou ještě svět neviděl! Nicolas redefinoval nový žánr - 3D sračka!

• 19.6.2011  13:23

Nebýt toho trochu hloupého a hooodně nelogického konce, bylo by to za 5 hvězdiček. Velmi zajímavý nápad i provedení. Gyllenhaal je film od filmu lepší a lepší. Chtělo by to víc "špatných" (ne-happyendových) konců. Konec je fakt dost křečovitej a k celýmu filmu se vysloveně nehodí, škoda :)

• 19.6.2011  13:19

Dost nedomyšlené, občas lehce skřípající, ale koukat se na to dá. Škoda jen, že po několika dnech si už nejsem schopen vybavit žádný zajímavý moment z celého filmu. Hezké triky s dveřmi, jinak težkej průměr až lehčí podprůměr. Nic extra.

• 14.6.2011  19:19
    Neznámý (2011)

Wow, v té bídě, co panuje v kinech se nebojím tomu dát plný počet! Žánrová klasika zcela na úrovni série s Bournem apod.. Liam hraje jak o život a Diane Kruger je také skvělá. Volám BRAVO! Moc se mi to líbilo a ani chvilku jsem se nenudil! napínavá atmosféra a zajímavý zvrat na konci. Vřele doporučuji! A Bruno Ganz jako třešnička na dortu!

• 14.6.2011  19:16
    Last Night (2010)

Celkem dost nuda. Pořád jen kecy, kecy, kecy, zasněné pohledy Kňoury "Reklama na hlad", kecy, kecy atak pořád dokola. Kňoura si asi myslí, že koulení očima, vystrčování brady a nakrucování = hraní, ale je to jen nuda, nuda, nuda! A ty trapné scény, kde je jen v nátělníku :( Velmi slabé, na usnutí.

• 6.6.2011  00:32
    Kazatel (2011)

Velmi hloupé a naivní. Efekty podprůměrné. Jedna hvězdička za Maggie Q (potřebovala by dát trochu najíst, ale jinak je to fakt šikovná "žabka").

• 6.6.2011  00:30
    Chaos (2005)

To už s filmem nemá nic společného :( Hnusné a bezúčelné brutální násilí na dvou blbkách. Obzvlášť ta druhá... to nechápu.Opravdovej bezúčelnej hnus fialovej. Tohle fakt nemusim.

• 29.5.2011  22:44
    Sledování (1998)

Nechápu že jsou z toho všichni tak nadšený? Rádoby umělecký film (černobílý), který se hodně nudně vleče, neherci se ani moc nesnaží (zřejmě hrajou za jídlo) a režisérské vedení se taky nekoná. Takový film, zahraj si sám :( Strašně jsem se kousal nudou a vůbec se mi to nelíbilo... NUDA!

• 29.5.2011  15:48
    Icarus (2010)

Dolfík vypadá, že ho kopali do hlavy až moc, trochu troskovitě :( No škoda času na to dívat, silně tomu chybí jakákoliv šťáva, nadhled nebo příběh, chybí prakticky cokoliv co dělá dobrý film. A tak zbylo jenom střílení, střílení a střílení. Takže nuda.

• 29.5.2011  15:46
    Dobré srdce (2009)

Super film, naprostá paráda, jen škoda toho násilně "happyendového" konce. Naprosto fantastickej Brian Cox, kterému velmi zdatně sekundoval mírně "retardovaný" Paul Dano. Výborné! Tomu říkám filmařina! Velmi doporučeno, do kina ale možná trochu náročnější, lépe doma a uvařit si k tomu dobrou kávu (pozor na 2 minuty) nebo nalít panáčka něčeho ostřejšího! Prostě super!

• 26.5.2011  00:31
    Fair Game (2010)

Zajímavé jak můýe být pro někoho "realita" nezajímavá (viz některé komentáře o tom jak je film nudný). Nesouhlasím. Velmi věrně, až dokumentárně popisuje skutečný případ, který se stal (prezident USA vědomě lhal a lži byly i podkladem k vyhlášení války Iráku). Bohužel zřejmě pouze v rozvinuté demokracii, jsou lidé schopní se za svou pravdu rvát a bojovat. U nás by nad tím mávli rukou (i hlavní protagonisté, kterých by se to týkalo) a šli v klidu druhý den konzumovat "zábavu" na TV z H@vna apod. Je smutné, že si vždycky pár lidí myslí, že mohou zbytkem orat a dělat si co chtějí (viz US prezident a "válečná" lobby). U nás bohužel situace není lepší (spíš horší). Smutné, ale realita. Dávám plný počet!

• 17.5.2011  11:52
    Jsem číslo čtyři (2011)

Velmi sladké, film není vhodný pro cukrovkáře! A lampičku v noži jsem už taky viděl na nějakým čínským serveru... (kdyby alespoń všichni nevypadali tak uměle...) EDIT: Hodnocení odpad! takovej sešup jakej to nakonec na konci vzalo - opravdu ne Odpad! ale Shit!

• 13.5.2011  10:04

Film jako takový je zralý na odpad! koukat se na to moc nedá, jedna hvězdička je za vizuál, pěkný auta a tak. Škoda toho, že se musím dívat na hnusnou Diazku s hubou od ucha k uchu :( to tam není nějaká hloupoučká sympatická mladší pipka? Herci jako takový jsou trapný, obzvlášť ten obtloustej "Sršeň" i ten nablblý ruský gangster. Spíše přehlídka trapnosti a ubohých křečovitých rádoby "hlášek". Vůbec nic mi neutkvělo a jsem rád, že na to brzo zapomenu. Možná tak to vysílat ráno pro rozespalé děti ve studiu kamarád... :(

• 24.4.2011  09:51

Tak Toníček už asi střádá na penzi, jinak se to nedá vysvětlit, že bere roličky i v takovejch sračkách. Jako pokus o "drsnou školu" stylu Hametta nic moc, žádná femme fatal, prostě nic. Bezbřehá nuda a velmi slabí herci 5. kategorie (skoro neherci).

• 24.4.2011  09:48

Tak to se mi opravdu líbilo! Film by akutně potřeboval více peněz a trochu doladit, ale i tak super! Ve filmu nejsou žádné zamilované scény a žádná láská - což považuju za naprosto super - žádné vysloveně hluché místo! Hlavní hrdina Tatum je sice trochu prkenej, ale to až tak nevadí (u vojáka se neočekává baletní krok teplouše). Moc se mi líbili reálie i vkusné efekty (Hadránův val apod.). Taktéž vkusně krvavé a drsné. Vysoce hodnotím a očekávám více takových filmů. Super!

• 24.4.2011  09:45
    Snížit se (2009)

Proč "mysteriózní"? Celkem obyčejný příběh, slušně zahrané, ale již po 20min to začne nudit a celý film se nic neděje. Ani konec nijak nevybočil, nezaujal, prošumělo to kolem mě.... podprůměr, vycpávka. Slabota.

• 24.4.2011  09:40

Jedna hvězdička za příjemné prostředí francouzského jihu a pěkné hotelové pokoje. Hlavní hrdina (chcípáček) ještě celkem ujde, ale Vanessa to je naprostej děs běs. Obzvlášť pokud otevře pusu, vypadá jako ukrajinská uklízečka s vytlučenejma zubama - komu tohle přijde sexy?!? I celkově vypada jako vyžilá vysušená (kří)žížala... No slabota! A vtipné to taky moc nebylo.

• 24.4.2011  09:36
    Shekarchi (2010)

Wow! Přiznávám, že minimálně jedna hvězdička je za depresivní reálie současného Íránu (všichni si můžeme oddechnout, že jsme se narodili někde jinde - děvčata nechť si oddechnou minimálně dvakrát). Líbil se mi i minimální herecký styl hlavního hrdiny, který větší část filmu jenom nasraně čumí. Silná scéna s "lovem policistů" a pak především konec. Přiznám se, že takovou pointu jsem opravdu nečekal. Jinak je zajimavý přístup policistů k podezřelým osobám ("vykonáme soud hned tady a sami"). Huh! Silnej film!

• 24.4.2011  09:30
    Obřad (2011)

Jedna hvězdička navíc za zvuk (poslouchal jsem na kvalitních sluchátkách - super ruchy a zvuk celkově výborný!). Jinak většina filmu pouze průměrná, až konec to trochu zvednul. Bohužel po Friedkinovi už je vše ostatní jen slabý odvar, chtělo by to zase vymyslet něco nového, pánové. Vyvařenou sekerouvou polívku nepapám... :(

• 19.4.2011  22:33
    Odcházení (2011)

...nedívatelnej humus (dort od Pejska a Kočičky) natočený senilním dědkem = biografie VH :( naprosté utrpení a hrůza, hodně jsem se těšil na konec a bál se v poloprázdném kině (celkem asi 12 lidí, kteří si nudou kousali nehty a nechápavě zírali na plátno). Převeliká ubohost, opravdu jsem se styděl, pokud se tohle bude promítat někde v zahraničí bude to veliká ostuda!

• 15.4.2011  17:37
    Nevinnost (2011)

Režiséra a jeho předchozí průměrné a prvoplánovité komedie moc nemusím, ale musím uznat, že tohle se mu fakt povedlo. Čeští herci hrají také až neskutečně dobře a opravdově - Vetchý, Geislerová super! Příjemné překvapení od režiséra, kde jsem už nic nečekal. Bravo!

• 15.4.2011  17:33
    Outcast (2010)

Velmi slabé a laciné efekty (škoda!), ale slušně hrající neznámí herci a celkem slušnej film.... Variace na "Let me in", s dospělejšími herci, ale "Let me in" je jednoznačně mnohem, mnohem lepší... Tohle se ale jednou taky dá...