Solverino

4 body

1 9 18 26 31 32 33 34 následující >>
    • 4.7.2009  15:12
    Proroctví (2009)

Zase jedna sladkokyselá pohádka z Hollywoodu! celkem nic moc, slušné efekty, nesmyslné zkratky, vše vyvrcholí s ufounama, ach jo, zase škoda peněz za lístky do kina. To už NEXT byl mnohem lepší! Proč se točí takový blbosti? Vždyť to de facto není skoro o ničem, aspoň že to "dobře" dopadlo a všichni na Zemi umřeli. Veliká slabota :(

• 4.7.2009  15:07

Naprosto strašné! Příšerné "výkony" "herců" - kdy "Ďábel" má jizvy po úrazu z dětství a chybí mu zadní zuby - chudák malej :( Rádoby gore efekty vyrobené ze surovin z hobbymarketu = děsná záležitost! Spíš velmi směšná záležitost! Horror bylo vydržet až do konce! Zatím asi úplně nejblbější film, který jsem kdy viděl!

• 3.4.2009  22:42
    Jízda smrti (2007)

Naprostej děs, samej nesmysl, dětičky ve skautskejch oblečcích s nožíkama na dopisy! Hnus velebnosti! Taková pitomina obecná za pár kaček a "démoni" na konci, málem jsem si krůpnul smíchy! :o(

• 22.3.2009  18:53
    Město Ember (2008)

Hodně naředěný Fallout! :) Dá se to sice vydržet, ale trochu nudné. Pro děti spíše ne, možná ty vetší. Trochu chaotické, herci hrají tak napůl, výborné kulisy, spousta zbatečných postav (vymatlaná babička, otravná holčička atd.) trchu americky výchovné a ponaučné. Zajímavý počin...

• 22.3.2009  10:54

Druhá část mi přijde mnohem horší, Mesrine začíná blbnout na kvadrát, veřejnost mu to bohužel žere :( Nakonec vyřešeno jediným možným způsobem = happyend! :) Po druhé už bych to nevydržel se na to dívat...

• 22.3.2009  10:53

První část se mi líbila víc, ničím extra vyjímečný kriminálník se sklonem k exhibicionismu.

• 22.3.2009  10:51

Velmi zvláštní "pohádka" spíše pro dospělé, zjevná inspirace Alenkou za zrcadlem. Jinak hodně podobné s Ďáblovou pátěří, pointově hodně podobné, možná ještě lepší. Vůbec to není špatné, ale zázrak to také není. Všem komu se to líbilo jednoznačně doporučím právě "Devil´s Backbone".

• 22.3.2009  10:47
    Wrestler (2008)

Celkem dobré, dá se vidět (ale jenom jednou). Odvrácená tvář "slávy". Zvláštní sport, kde všichni něco předstírají - celkem to nechápu, i když je to tak "americké"... :) Předchozí Aronofskyho filmy, "Fontána" nebo "Pí" byly rozhodně mnohem zajímavější - tohle už je trochu komerčnější (že by hold vlastním dětským hrdinům?).

• 14.3.2009  22:16
    Mučedníci (2008)

samoúčelné násilí, banda úchylných starců stahující unesené chudinky z kůže, aby se dozvěděli jestli je něco po smrti = takovou debilitu a vyhajpovanou blbost jsem snad ještě neviděl! příšernej hnus! to snad může oslovit jen nějaký úchyláky... :( teda kdo tohle platí a z jakejch peněz? jen doufám, že to skrytě nesponzoruju přes daně... to si snad radši budu platit ty palestince :)

• 23.2.2009  21:02

originál jsem neviděl, nemůžu porovnat, triky celkem ujdou, jen je to trochu takové pseudo-retro? chmmm, příliš nezklame, ale ani nenadchne, celkem někde lehce nad průměrem...

• 23.2.2009  21:00

celkem pěkné, ale na film tohoto roku to u mě určitě aspirovat nebude. zajímavý námět, Pitt v rozumější poloze, Blachettová skoro lepší než Pitt, spíš film pro holky, kluci se budou u tak dlouhého filmu poměrně nudit :)

• 23.2.2009  20:56
    Wanted (2008)

pěkné sci-fi triky se střelbou za roh a různými zpomaleními, jinak spíše ne moc vtipná komedie o tkalcovských zabijácích :) proboha, kdo tohle vymyslel? Angelina sexy asi jako dráty do betonu, s tyčkovitýma rukama a rty jak vojenská markytánka = děs! Noční hlídka byla asi 10x zajímavější, jedna hvězdička za hezkej sporťák, dvě hvězdičky za to, že se Angelina zastřelila ještě před koncem :)

• 23.2.2009  20:51

na Americkou krásu to nemá ani náhodou, po pár minutách nudná divadelní-like exhibice a texty tak napínavé, jako kdbyby postavy předčítali ze Zlatých stránek :( celkově nudné a o ničem, takové užvaněné, pokus o to aby to bylo ze života... film, který nic nepřináší a po pár dnech z paměti vyšumí a nezanechá ani pachuť v ústech...

• 30.1.2009  22:06
    Karanténa (2008)

totální odpad a nesmysl! nedá se sledovat ani s vypnutým mozkem - veliké utrpení :(

• 9.1.2009  23:41

Tak já opravdu nevím, nějak mě to fakt nebavilo a Russell mi přišel priprcatěle a obtloustle nudný... ostatní, Chris Bale pak takový plochý, snaživý, upocený = velmi slabé! Škoda peněz za lístek...

• 9.1.2009  23:36
    Appaloosa (2008)

Velice příjemné, reálné, dobře se na to kouká.....ale.... jaksi bez šťávy mi to přišlo. Jinak kvalitní herecké výkony. Nejlepší Viggo Mortensen - řekl bych, že zraje jako víno :o)

• 8.1.2009  21:07
    Marco Polo (TV film) (2007)

Velmi slabé! Naprosto nesrovnatelné s původním seriálem. Starosta Kublaj jak soudruh Moučka z okresu na severu, strašlivé... dokonce si myslím, že se to snad ani netočilo v reálném prostředí, ale v papírových kulisách v USA :(

• 3.1.2009  21:58

Stupidní vychtrlá (alkohol?) obstarožní blondýna (blbá jak troky) postupně vyvražďuje bandu ještě retardovanějších výrostků :( Otřesně stupidní film, se spoustou hloupostí - obvzlášť posledních 20 minut jsem měl pocit, že se režisérka úplně zbláznila a popustila uzdu svým gerontím erotických snům o mladším partnerovi... bohužel ubohost :( To musela fakt natočit úplná blbka... i na ameriku super blbé! Jedna hvězdička ze sentimentu nad Kim.

• 22.12.2008  22:10
    Saw 5 (2008)

...má ještě někdo chuť na tu vychladlou nastavovanou kaši? :(

• 22.12.2008  22:08

Možná kvůli tomu, že jsem nic nečekal jsem byl velmi mile překvapen! Pro jistotu jsem nakoukal nejdřív Casino Royal, ale to bych považoval za mnohem slabší než QoS. Perfektně zorganizovaná akce, rychlá auta a krásné ženy. Daniel Craig se na Bonda hodí víc než předchozí zšenštilci alá Brosnan apod., škoda že je zase tak malej :) doporučuju ke shlédnutí v kině (hudba, zvuk a velký plátno!)

• 22.12.2008  22:02

Maximum! Hooodně dobrý! Všem vřele doporučuju, tak dobrej film jsem už dlouho neviděl :) Herecký koncert Adriena Brodyho a zajímavý záporňák Kris Kristofferson! Určitě si to nenechte ujít, budete mít celý večer o čem přemýšlet :)

• 22.12.2008  21:56

Tak já nevím jak ostatním, ale mě to přišlo jako dost velká nuda! Několikrát jsem málem usnul, ztrácejíc se ve snech nebo představách hl.hrdiny... Moc to jako horor nevypadá, nic moc se tam neděje, nakonec i ten sadistickej negr Mandingo je nějak moc ukecanej a když recituje ty svý nesmysly, jako by četl telefonní seznam :( Konec jsem ani nedokoukal, to je snad lepší jít spát než tohle... oproti třeba Svěrací kazajce je tohle skoro odpad! Dávám jednu hvězdičku za tu zdravotní sestru a soulož s "pahýlem"

• 16.12.2008  19:43
    Oko dravce (2008)

Asi do 3/4 velice slušné (s vypnutou 1/2 mozku), ale poslední 1/4 velmi slabá! Zase spousta mravokárných řečiček, pravá ruka na srdci a zpíváme americkou hymnu...hnus velebnosti! Asi nejlepší těsně před finále potichu opustit kino... dal bych i 4 hvězdičky, ale za konec jedna dolu!

• 16.12.2008  19:22

Perfektní hi-tech nářez! S minimem amerického patosu a mravokárného ponaučení! Mohu jen doporučit! Mnohem lepší než Oko dravce! Nejlepší je ovšem Háni paša (aka Mark Strong), my dear.... :o)

• 7.12.2007  22:48

Wow! Hodně dobré, ba co víc - výborné! Krásné barvy, příběh, postavy - velmi zajímavé a doporučeníhodné! I pro ženy! :)

1 9 18 26 31 32 33 34 následující >>