Solverino

Česko

3 body

1 10 19 27 33 34 35 36 následující >>
    • 23.2.2009  20:51

na Americkou krásu to nemá ani náhodou, po pár minutách nudná divadelní-like exhibice a texty tak napínavé, jako kdbyby postavy předčítali ze Zlatých stránek :( celkově nudné a o ničem, takové užvaněné, pokus o to aby to bylo ze života... film, který nic nepřináší a po pár dnech z paměti vyšumí a nezanechá ani pachuť v ústech...

• 30.1.2009  22:06
    Karanténa (2008)

totální odpad a nesmysl! nedá se sledovat ani s vypnutým mozkem - veliké utrpení :(

• 9.1.2009  23:41

Tak já opravdu nevím, nějak mě to fakt nebavilo a Russell mi přišel priprcatěle a obtloustle nudný... ostatní, Chris Bale pak takový plochý, snaživý, upocený = velmi slabé! Škoda peněz za lístek...

• 9.1.2009  23:36
    Appaloosa (2008)

Velice příjemné, reálné, dobře se na to kouká.....ale.... jaksi bez šťávy mi to přišlo. Jinak kvalitní herecké výkony. Nejlepší Viggo Mortensen - řekl bych, že zraje jako víno :o)

• 8.1.2009  21:07
    Marco Polo (TV film) (2007)

Velmi slabé! Naprosto nesrovnatelné s původním seriálem. Starosta Kublaj jak soudruh Moučka z okresu na severu, strašlivé... dokonce si myslím, že se to snad ani netočilo v reálném prostředí, ale v papírových kulisách v USA :(

• 3.1.2009  21:58

Stupidní vychtrlá (alkohol?) obstarožní blondýna (blbá jak troky) postupně vyvražďuje bandu ještě retardovanějších výrostků :( Otřesně stupidní film, se spoustou hloupostí - obvzlášť posledních 20 minut jsem měl pocit, že se režisérka úplně zbláznila a popustila uzdu svým gerontím erotických snům o mladším partnerovi... bohužel ubohost :( To musela fakt natočit úplná blbka... i na ameriku super blbé! Jedna hvězdička ze sentimentu nad Kim.

• 22.12.2008  22:10
    Saw 5 (2008)

...má ještě někdo chuť na tu vychladlou nastavovanou kaši? :(

• 22.12.2008  22:08

Možná kvůli tomu, že jsem nic nečekal jsem byl velmi mile překvapen! Pro jistotu jsem nakoukal nejdřív Casino Royal, ale to bych považoval za mnohem slabší než QoS. Perfektně zorganizovaná akce, rychlá auta a krásné ženy. Daniel Craig se na Bonda hodí víc než předchozí zšenštilci alá Brosnan apod., škoda že je zase tak malej :) doporučuju ke shlédnutí v kině (hudba, zvuk a velký plátno!)

• 22.12.2008  22:02

Maximum! Hooodně dobrý! Všem vřele doporučuju, tak dobrej film jsem už dlouho neviděl :) Herecký koncert Adriena Brodyho a zajímavý záporňák Kris Kristofferson! Určitě si to nenechte ujít, budete mít celý večer o čem přemýšlet :)

• 22.12.2008  21:56

Tak já nevím jak ostatním, ale mě to přišlo jako dost velká nuda! Několikrát jsem málem usnul, ztrácejíc se ve snech nebo představách hl.hrdiny... Moc to jako horor nevypadá, nic moc se tam neděje, nakonec i ten sadistickej negr Mandingo je nějak moc ukecanej a když recituje ty svý nesmysly, jako by četl telefonní seznam :( Konec jsem ani nedokoukal, to je snad lepší jít spát než tohle... oproti třeba Svěrací kazajce je tohle skoro odpad! Dávám jednu hvězdičku za tu zdravotní sestru a soulož s "pahýlem"

• 16.12.2008  19:43
    Oko dravce (2008)

Asi do 3/4 velice slušné (s vypnutou 1/2 mozku), ale poslední 1/4 velmi slabá! Zase spousta mravokárných řečiček, pravá ruka na srdci a zpíváme americkou hymnu...hnus velebnosti! Asi nejlepší těsně před finále potichu opustit kino... dal bych i 4 hvězdičky, ale za konec jedna dolu!

• 16.12.2008  19:22

Perfektní hi-tech nářez! S minimem amerického patosu a mravokárného ponaučení! Mohu jen doporučit! Mnohem lepší než Oko dravce! Nejlepší je ovšem Háni paša (aka Mark Strong), my dear.... :o)

• 7.12.2007  22:48

Wow! Hodně dobré, ba co víc - výborné! Krásné barvy, příběh, postavy - velmi zajímavé a doporučeníhodné! I pro ženy! :)

1 10 19 27 33 34 35 36 následující >>