Solverino

4 body

1 3 4 5 6 7 8 9 10 18 27 35
    • 5.9.2019  19:16
    Na střeše (2019)

Teda to je cypovina, nejdřív je to usínací a nudné a na konci se to trochu rozjede, ale fakt jen trochu... no 2hvězdočky, ale s hodně odřenýma ušima. Spíš jedna (a půl).

• 3.9.2019  21:12
    Temný Kraj (TV seriál) (2017)

Detektivka pro děti, nikdo dospělý tomu nemůže přece uvěřit. Naivní hovadina pro lehce retardované.

• 3.9.2019  21:10
    Přes prsty (2019)

Letní pohodovka. Nic světoborného, ani to není extra vtipný, ale je to oddechovka.

• 3.9.2019  21:09

Celkem nesympatická sračka s dobrým obsazením... a až do konce fakt sračka. Škoda peněz za lístek, je to nesmysl.

• 25.8.2019  19:39
    Annabelle 3 (2019)

"Kamarádka" vylízaná štěrbina strkající rypák do všeho a neskutečná vtěrka, furt jsem čekal až jí něco vyrvě střeva ven a oběsí na nich a ono pořád nic.... jen takový dětský strašení.... Srajda :(

• 24.8.2019  20:22
    Night Hunter (2018)

Hele nejni to vůbec špatný... docela slušná krimi, bohužel to hodně dolů sráží velmi nízká kvalita herců... jedinej Kingsley hraje dobře a uvěřitelně, jinak hlavní hrdina je prvotřídní dřevo a ta psycholožka ujíždí na něčem hustým... no je to dost hrozný na ty dva koukat. Zato hlavní záporák je fakt dost dobrej! Henry Cavill a ta pinda Daddario, to je fakt ubohost, zbytek je OK. Jednou vidět doporučuju!

• 18.8.2019  11:45

Zajímavý reálie, ale jinak otřesné - obě strany si nemají co vyčítat - pořád se jenom modlí... pořád v kruhu náboženství a nekončící animozity. Docela blbý tam bydlet a žít, nechtěl bych ani na jedný straně.

• 18.8.2019  10:19

Tak zatím mě to moc nenalákalo, takové nijaké, potenciál tam je, hezký exteriéry.... ale jaksi se tam nic moc neděje.... takové nudné :(

• 3.8.2019  21:31

Sice Kostner neumí moc hrát, neustále ukazuje jen "zádumčivej" ksicht, ale celkově hodnotím velmi kladně. Na současnou dobu je to solidní film, jen možná trochu zbytečně dlouhej, šlo by to trochu prostříhat od balastu. Ale jinak super,

• 3.8.2019  13:29
    Do temnoty - Dole (S01E05) (epizoda) (2019)

Nejlepší byl konec! Dobrý!

• 3.8.2019  12:29

Tak to jsem dal jenom kousek, vytuněná blbka s kachní tlamičkou, která trpí jako zvíře a žere prášky na lopaty? Děkuji to ne. Prospěla by jí práce v kamenolomu!

• 27.7.2019  13:22
    LOVEní (2019)

Klasický film o ničem... dlouhá reklama na PP, kterou si sponzorské filmy zaplatily, pitvořící se herci a scénář 100x viděný předtím. Totální ztráta času, rádoby "dílo", které nepřinese nic nového ani přínosného. Prakticky nechápu proč se takové filmy točí a jestli na to vůbec někdo chodí do kina. Bylo by mi líto peněz za lístky. Ještě víc je mi líto, že platím daně a podporuju takovýhle srajdy.

• 18.7.2019  23:08

Velice kvalitně udělaný triky, příběhově pohádka pro teenagery. Škoda, že to není trochu tvrdší, mohlo to být ještě lepší a temnější. Ale fakt pěkně vymazlený.

• 16.7.2019  21:30

Tak to je velká sračka! Dialogy jako když je napsali retardovaný jedinci, na sebe nenavazující, prostě jako kdyby si každej vytrhnul z telefonního seznamu několik stránek a pak je společně předčítali, každej kousek. Proboha kdo tohle platí!? Doufám, že ne já ze svejch daní... Taková kokotina! A naprosto otřesná hudba (to ani hudba není, jen otravné zvuky). Nejlíp hrále ten chlupatej pes, jsem chvíli nevěděl, jestli to není Chuwbaka z Hvězdnejch válek? Ale nebyl, i když čuměl úplně stejně!

• 14.7.2019  20:18

Dost dobrý, jen věčná škoda, že ve většině filmů (tento nevyjímaje) asiati strašně přehrávají (přehnaná dramatická gesta, velmi expresivní výrazové prostředky apod.) a hrají strašné drsňáky. Jinak hodně dobré! Vždycky mě bude fascinovat asijská mentalita a přístup k životu (nemá takovou cenu jako v úzkostlivé Evropě). Výborný herec hrající ganstra a ďábla (zabijáka). Policista je takový "přehnaný".

• 13.7.2019  20:38
    Aziz Ansari: Right Now (TV pořad) (2019)

Tak zas tak moc vtipný to není... asi nejsem ten správnej "kavárník" a ani dostatečně "uvědomělej" abych se smál každý blbosti, která tam zazní. Pár pousmání, ale celkově slabé.Spíš to vypadá jako nějaká sekta, která se směje úplně všemu, asi něco pouštěj do sálu v klimatizaci, jinak tomu nerozumím, Na takový Monty Python Flying Circus to nemá ani zdaleka.

• 7.7.2019  22:16
    Úhoři mají nabito (2019)

Krásný a rizí Odpad! Chápu, že herci musí platiti složenky, ale režisér by se měl na to fakt vyprdnout a jít dělat někam na pás, má tolik imaginace, že by mohl třeba v Boleslavi montovat Škodovky. Jinak je to fakt naprostá tragedie s poměrně slušnými herci (až na tu blbku od kamene), kteří nemají co hrát...

• 7.7.2019  09:41
    Hellboy (2019)

Tak Ron Perlman byl o třídu lepší, i ta maska je taková slabší a Hellboy nám stárne, už se mu dělají špeky kolem pasu. Jinak celkem koukatelné, hezké triky - takové pohádkové. Ale spíš bych to značil za komedii nebo parodii na Hellboye. Nemá to ten temný náboj, je to spíš takový rozverný, až lehce potroublý. Spíš pro starší děti, i tak digitální krev je spíš taková kečupovitá nebo jako malinovka. A ty "rohy" na hlavě... jak dva párky z Penny, takový nepovedený.

• 5.7.2019  16:15

... a pořád to stejné, jako v první i druhé sérii... pořád ty nesympatický fakani s šílenejma xichtama, na který se nedá koukat, děsivě šablonovité, patetické, silácká kecy o prdu a pořád dokola a dokola... určitě bude čtvrtá a pátá série... se stejným scénářem, není třeba nic novýho vymejšlet, je to jako Nemocnice na kraji města.... (jedna hvězda za velmi dobré retro reálie) tak ten konec, ze kterýho stříkal patos a syntetické emoce, to ne, to se nedá ani jsem to nedokoukal, škoda

• 5.7.2019  16:02

Patetické, komediální, dětinské, křečovitě přehrávané.... pořád dokola, 100x vylohouvanej pytlík čaje.... už to značně nudí. Velmi slabé.

• 5.7.2019  10:52

Otřesný se koukat na toho šišlajícího retarda bez zoubků... (ale jsem zvědavej kjaký další kokotiny vymyslí)

• 5.7.2019  10:50

Pro děti a pomalejší jedince dobré... takové pohádkovité, ale se slušnými efekty...

• 5.7.2019  09:12

Tak jedna hvězda navíc za EL a MAX, the are really HOT!

• 5.7.2019  09:11

Tak dětinská hra pokračuje dál... všechno je takové barevné, prostoduché a hloupoučké... asi jako kdyby dospělí lídé dováděli v nákupáku v kuličkách pro děti...

• 4.7.2019  21:57

Hmmm, tak kdysi to bylo celkem zajímavý, ale pořád dokola? WTF!? Super debilní a nesympatický fakani, na to se fakt moc nedá koukat a jinak plný klišé jako prase... zase jsou klasický záporáci rusky mluvící pitomci, no jak jinak...že :( No zatím na úrovni pohádky pro poněkud zastydlé a retardované děti... takovej vostřejší Jů a Hele.... hmmm, no uvidíme.

• 8.6.2019  14:17

Průměrná záležitost, pytel plný klišé... zatím nic moc. Uvidíme další díl. Na horror dost slabé.

• 5.6.2019  22:26
    John Wick 3 (2019)

Totálně nekoukatelné! Otřesné nekonečné souboje a nesmyslné dialogy. Logický nesmysl na který se nedá koukat. Po hodině jsem to vzdal a odešel... to se fakt nedá...

• 1.6.2019  21:23
    Bažináč - Pilot (E01) (epizoda) (2019)

Po cca 30 min pilotního dílu vím, že koukat na to nebudu, že to nedám. Velmi nesympatické obsazení, zřejmě modelky 5. kategorie a neherci. Tváří se děsně prkenně a nedá se na to koukat. Digitální efekty mě tedy neoslovily. Velmi slabé. Děkuji, ale 18ti letou "doktorku" vypadající jako laciná kurva a úslužného asiata co jí chce pořád obtáhnout vidět nemusím.

• 25.5.2019  19:05
    My (2019)

Těsně na hranici jedné hvězdy a Odpadu! - film celkem o hovně a se super stupidní zápletkou. Chjo, ztráta času.

• 15.5.2019  22:57

tak obzvláště ten konec, to je naprostá bomba! (6 hvězdiček)

1 3 4 5 6 7 8 9 10 18 27 35