Solverino

Česko

4 body

1 4 5 6 7 8 9 10 18 27 35
    • 15.5.2019  22:57

tak obzvláště ten konec, to je naprostá bomba! (6 hvězdiček)

• 15.5.2019  21:49
    Polaroid (2019)

Spíše podprůměrná záležitost. Nic extra.

• 13.5.2019  20:43

No konečně! Paní od ještěrek vystrčila drápky... že by se konečně trochu rozjelo?! Zatím nejlepší díl nejhorší série.

• 9.5.2019  22:32

Takové bezpohlavní, nehororové a fluidní.... natolik naředěné, že už je to jak vymáčený pytlík čaje nebo druhák - káva z lógru. Slabé.

• 6.5.2019  20:56

Modrý kód nebo GOT, vyjde to prakticky na stejno, plně se obnažuje totální tvůrčí impotence a neschopnost "tvůrců" tvořit bez předlohy. Jsou to bohapustí kopírovači, neschopní samostatně cokoliv stvořit. Nuda jako prase!

• 5.5.2019  10:02

Jedna hvězda za triky víc či méně podařené, zbytek obrovská nuda. Vydržel jsem asi hodinu a pak začal dřímat. Dějově je to naprostá zoufalost... zmatených číňanů pobíhajících v červených montérkách s koulí na hlavě v -90C jsem víc nedal.

• 30.4.2019  22:22

Taková "televizní" záležitost.... zatím spíše slabší podprůměr.

• 29.4.2019  21:16
    Hra o trůny - Dlouhá noc (S08E03) (epizoda) (2019)

Původně jsem chtěl dát aspoň jednu hvězdu za skvělý soundtrack - to jediné co stálo za to.... ale zbytek jsou totální sračky. Naprosto debilní a nelogické chování tý Pipiny se Sněhem, který furt někam letěj ... a nedoletěj. Mezitím hrad totálně rozsekanej, oni jen tak očumujou... pak zběsile pobíhaj chvíli po place sem a tam.... pak jsou zase zpátky kde už byli... ty wogo to někdo posral když to stříhali, ne? Zase někdo prohodil kotouče...? No jenom pocit hořkosti a zmaru dobrýho seriálu, kterej jde do sraček. Už se u toho nudím a je to spíš k smíchu nebo k pláči... No ale teenagerům, kteří neměli ve škole fyziku atd. to bude připadat kuwa kool :(

• 29.4.2019  21:08

Tak koukám, že došel matroš a došli nápady :( No to už je skoro zralý na Odpad!

• 29.4.2019  21:04

Tak na úrovni Ulice nebo Mokrého kodu... jedna hvězda za to, že maj ještě kostýmy...

• 29.4.2019  18:42
    Potomek (2019)

Dost průměrná záležitost, která začne být zajímavá až v poslední třetině. Chlapec hraje celkem dobře, ostatní herci mu dělají toporně stafáž. Nic extra nečekejte, jen 100x převařený klišé.

• 22.4.2019  22:48
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Opět velmi průměrné a zbytečně dlouhé. Příběh samotný a jeho rozuzlení mi přišlo silně překombinovaný a ke konci to už jenom nudilo. Sestříhat na 3 díly by bohatě stačilo. P.S. a dostudovat reálie, že by chodil plukovník buď v uniformě bez výlože je nesmysl a pak měl na sobě dokonce uniformu s "našpendleným" podplukovníkem je ještě větší blbost. No hlouposti pana režiséra to dost stahujou dolu.

• 22.4.2019  22:45
    Případ pro exorcistu (TV seriál) (2015)

Hodně průměrná záležitost... jednou se to vidět dá, pokud se hooodně nudíte.

• 19.4.2019  20:10
    Vodník (TV seriál) (2019)

Na naše poměry velmi dobré, jen při sledování dost ruší manýrismus pana režiséra nebo kameramana - tedy ty přepálené scény... jestli to má evokovat napětí a drama, tak to spíše obtěžuje a je to otravné. EDIT: ještě bych chtěl upozornit na to, že mě mrzí jak si tvůrci nedají dost práce s reáliemi a odfláknou je, např. policejní ředitelství Olomouckého kraje v opuštěném autoservisu nebo co to bylo, za městem v polích, ředitel na terase griluje klobásy atd. no nesmysl na nesmysl... to je scifi jako z jiné galaxie, takhle to není! v historických reáliích hlídá před místem činu v uniformě VB v hodnosti majora s pendrekem za pasem (takhle se pendrek nikdy nenosil) a major v uniformě by tam nepřicmrdoval, ten by to řídil... je to všechno o tom, že rádoby umělci (režisér) mají modré knížky a vědí o tom hovno, pak to tahá za oči a vypadá to směšně... škoda

• 13.4.2019  19:15
    A.I. Rising (2018)

Velký potenciál, který zůstal zcela promarněn. Velmi toporný herce a "robotka", velkou část filmu se pořád jenom šuká a čumí. Velká nuda. Na zbytek asi nezbyla ani invence ani peníze. Slabota.

• 11.4.2019  22:19

Pěkná atmosférická přehlídka veteše, slušná hudba. Hezká sbírka hlav. Chlap dvakrát kriticky poruší bezpečnost práce a problém je tady. Škoda, že nebylo víc peněz, mohlo to být lepší.

• 25.3.2019  22:13
    Aterrados (2017)

Tak to se mi kuwa líbilo! Po dlouhý době docela vodvaz! Nebál bych se přidat ještě kapku gore (jako v prvních Hellraiserech) a bylo by to primissima! Fakt slušná jízda. Doporučuju!

• 25.3.2019  22:11
    Pašerák (2018)

Žádná velká hitparáda, všechno je takové jako zpomalené... zalité v medu a natahované... taky trochu sci-fi. Jednou se to vidět dá, ale taky o nic nepřijdete, pokud radši třeba vyrazíte na kolo... :)

• 22.3.2019  22:01

No čekal jsem to akčnější, takové trochu slabší a vypustil bych ty hlubokomyslné kecy. Ke konci pár nelogických kiksů a zbytečné fanfaronské gesto na závěr. Jinak celkem dobrý.... víc takovejch filmů. Stejně Kathryn Bigelow točila lepší filmy (Smrt čeká všude atd.).

• 14.3.2019  21:58

Těžce průměrná záležitost s dost podprůměrným hlavním hrdinou... takovej retardovanej mlčenlivej Bob.... docela nesympatickej. Chvílemi až docela směšné, ale jednou se to vidět dá. No prostě se mlčenlivej Bob neohrabaně "přátelí" s malým klukem, poněvadž chce smočit s jedlou asijatkou, no nakonec nesmočí, tak si aspoň zastřílí z kuličkovky za doprovodu stříkanců digitální krve...

• 10.3.2019  16:15
    The Hive (2015)

Zas tak strašný to nebylo. Jednou se to vidět dá. Ale jenom jednou.

• 10.3.2019  16:13
    Složka 64 (2018)

Tak to je hnus, už i v detektivkách se pbjevují pojebaný sluníčkářský témata. Jedna hvězda dolu. Havloidi, ziskovkáři a sluníčka si můžou přídat jednu hvězdu nebo dvě, tři, jak je libo. Knížka mnohem lepší, ale i v kině to celkem jde... ale nic ultra mega hustý, spíš slušnej mletej standart.

• 4.3.2019  21:39
    Zkáza Dejvického divadla (TV seriál) (2019)

Leštěný prd! Jedinej dobrej herec tam, je pes Lojza! Jinak odpad! Naprosto nekoukatelné! Neuvěřitelná křeč a krávovina!

• 2.3.2019  21:51
    Prospektor (2018)

Ty wogo dobrý! Hodně slušná atmosféra, sympatické nízko rozpočtové sci-fi. Ale rozhodně stojí za kouknutí!

• 23.2.2019  19:16

Celkově docela slabé, potenciál tam byl, ale nevyužitý. Už mi začíná být otravné koukat na "horror" kde se pořád všichni chovají jako idioti. Nebylo by tam něco trochu lepšího?

• 17.2.2019  18:42
    Discarnate (2018)

Jedna hvězda za tu pěknou pipku a za docela pěkný monstrum. Jinak je to nudná srajda obecná, vyčpěla a přes bilionkrát popsaný průklepák napsaný scénář o howně.

• 12.2.2019  20:29

Tak na úrovni rozhlasové klasiky "Jak se máte Vondrovi".... končím, stačilo, bohatě...

• 12.2.2019  20:28

NUDA!!! a zase Geislerová... kdo se má na tu rezatou rajdu pořád koukat, ta je všude....

• 9.2.2019  21:03

Tak úplně blbý to nejni, ale taky žádná sláva... chvílema spíš komediálně ladění, trochu sci-fi... ale vidět se to dá.

• 8.2.2019  20:59

Hodně blízko odpadu... děsivá laciná bejkárna s otřesným dabingem a šíleným nazvučením. Skoro se to nedalo vydržet. Zprasený jako prase!

1 4 5 6 7 8 9 10 18 27 35