Solverino

4 body

1 5 6 7 8 9 10 11 18 27 35
    • 2.2.2019  16:45
    Solis (2018)

Tak to je horký kandidát na sračku roku! SPOILER ALERT! SPOILER ALERT! ... "Inženýr" (ne to nejsou ty na člunech ve Středozemním moři, i když tenhle kus k nim má inteligenčně dost blízko) letí ve starý plechový konzervě (záchranný člun) do Slunce. Nejdřív mrzne, pak vypne topení a zase se peče... celou dobu piskuje a nadává nějaký "komandérce", která ho letí zachránit a mluví s ním jako holka z callcentra nabízející lepší pojištění nebo rychlejší internet. Nakonec sedí v hadrovým skafandru, ve kterým se taky peče jako prase na grillu. Vedle něj celou dobu sedí mrtvej kolega, na toho teplo nepůsobí, asi je po smrti nějak imunní nebo udělali z kvalitního vosku. Pak "inženýr" ještě vyleze ven, ale nemá jištění, tak si vezme nějaký úber mega super magnety z teleshopingu, co vypadají jako víčka od limonád a na ruce se přidělávají na sucháče. Dokonce maj v sobě asi bluettoth, protože se umí i nahlásit na kolik jsou nabitý, jenže čína je čína a chlapi si měli radši připlatit... no nakonec sedí "inženýr" pořád přilepenej k zajebaný sesli, přitom tom vevnitř vůbec nekodrcá (asi má ta rachotina nový tlumiče). Nakonec selže i polarizační filtr (ten to všechno zachraňoval) a začne mu sluníčko svítit do kabinky... no nikdo mu neřekl, že do sluníčka se nedívá, tak se statečně dívá až do konce.... dement! Pamatujte děti, do sluníčka se dívejte jenom s polarizačníma brejlema, to můžete čučet klidně tejden... no ty vole, už jsem se trochu uklidnil, ale byl to fakt vodvaz!

• 28.1.2019  21:40

Celkem podařená záležitost, docela pobavilo. Na jedno kouknutí ok.

• 26.1.2019  19:52
    Suspiria (2018)

No jedna pěkná scéna s tanečním lámáním a závěrečná zmatená gore scéna to fakt nezachrání ani nevyváží ty předlouhé nudné partie... nikdo moc nehraje, zmateně se tam blábolí, prolínají se scény z minulosti, současnosti a nakonec i z budoucnosti... he trochu na palici. Rejža kouří dobrej matroš. Žádnej velkej zázrak, originál byl MNOHEM lepší.

• 26.1.2019  18:00

Dost podprůměrná záležitost, místama až k smíchu... taková pohádka pro víkendový hekry :( Oproti předchozí sérii i dost nesympatický herci, nevím proč tam musí hrát takový telata!

• 26.1.2019  17:58
    Roma (2018)

Otřesná nuda a zase nafouklej hype! Film je promarněnej čas celkem o ničem, asi jako koukat černobílým krasohledem na brouky... ty wogo nuda! Tanhle film by mohl zápasit o cenu za nudu např. s Dogmanem, to byla taky solidní cypovina!

• 13.1.2019  19:41

Tak to bylo velké trápení... několikrát jsem usnul a musel se vracet a nic.... nic mi neuteklo! Kuwa, na co tenhle film je!? Na howno! Nic se tam neděje...

• 5.1.2019  23:35
    Fractured (2016)

Za málo peněz vcelku OK záležitost. Herci nejsou nic moc, ale taky to nejni taková tragédie.

• 4.1.2019  21:35

Celkem slušný gore, jen ty postavy se chovaj jako ty největší paka pod Sluncem, škoda, chtělo by na to trochu zapracovat. Taková banda přičmoudlejch ochotníků, co přehrávaj jako prase, chvílema až komický.

• 4.1.2019  21:32

Nakonec to nebylo až tak špatný... hlavní hrdina je takovej nablblej nekňuba a naivka jako prase, má s sebou toho tlustýho chlapa, co neudržel dveře ve Hře o trůny... tady taky celkem zklamal. Nejlepší byla ta čarodejnice a několik skutečně hodně povedených záběrů. Celkem se to dalo.

• 29.12.2018  22:16
    Intimissimi on Ice 2017 (koncert) (2017)

Bombastiko! Koukejte na to! Super hudba i obraz!

• 23.12.2018  22:28

Na začátku zbytečně zdlouhavé, manželka velmi otravná (za ní jedna hvězda dolů). Jinak celkem sympatické, škoda toho mála z Měsíce a okolo. Film o chlapském přátelství a odvaze. P.S. už chápu proč se kosmu už nelítá, nejsou lidi co by to dali, už jsou jenom měkkoni a šampónové. škoda :(

• 23.12.2018  22:22

No, tohle byla dost hustá jízda... jestli tohle normálně promítají v kinech, tak to je síla! Konec je takovej prapodivnej, jako by násilím naroubovanej, aby to nebyla ryzí úchylárna, ale vypadalo to jako rádo by "umělecký". No do kina bych na to teda nešel... docela perverzní "umění". I když ten první incident docela chápu, taky mě svrběla ruka!

• 20.12.2018  15:37

Tak tohle neee, to se nedá, z toho stříká US debilita na míle daleko, to nedám...

• 16.12.2018  21:28
    Foxtrot (2017)

Tak tohle mě fakt nezaujalo, několikrát jsem se přistihl že usínám a měl jsem pocit, že na to koukám znovu několikrát dokola...

• 16.12.2018  21:26

Vůbec to není špatný, škoda že to skoro celý stojí na Benovi, ostatní nehrají nic moc. Chtělo by to trochu víc šťávy do toho umírání, ale jinak celkem dobrý.

• 15.12.2018  21:32

Tak velká slabota ten konec.... po nějakém pokračování tedy rozhodně netoužím.

• 15.12.2018  20:44
    Nightflyers - Ikarus (E09) (epizoda) (2018)

Další přehlídka imbecilního chování rádoby "vědců" a "odborníků" kteří naštěstí chcípou na svou vlastní debilitu... celkem slabé... předloha asi dobrá, námět IMHO totálně nevyužit. Slabých 40% a to mám hrozně rád sci-fi z vesmíru. Proti tomuhle je Expanse nejen zlatá, ale úplně platinová!

• 15.12.2018  19:16

Začíná mě to dobře srát - každej se tam chová jako sobeckej idiot bez ohledu na ostatní, bez ohledu na společný cíl, kvůli kterýmu někam letí... ve filmu je čím dál tím více únavných logických chyb, už ta začíná dost nudit a stává se to více a více otravné. Nevím jestli dám ty dvě poslední episody.

• 12.12.2018  21:42
    Miss Hanoi (2018)

Lehce nadprůměrná detektivka a jedna hvězda navíc za paní Špetlíkovou... obzvláště ve sprše je to paráda! Závidím panu Špetlíkovi. :)

• 12.12.2018  21:41
    Dokjeon (2018)

Wow! Docela dooost dobrý! Já ty korejce žeru - hůlkama samozřejmě!

• 2.12.2018  21:23

Můj ty bože, tohle se fakt někomu líbí!? Taková bezbřehá nuda s příliš aktivním policajtem...? Sere se úplně do všeho a píchá klackem do každýho vosího hnízda v okolí... no to není hrdinství, ale hloupost. Nedal jsem to do konce a statečně usnul!

• 2.12.2018  21:09
    Venom (2018)

Chmmm, jenom efekty, jinak vůbec nic. Dobrý pro malýho kluka, ale jinak úplně prázdný a nic... ani žádný vtipný hlášky, nic. Slabota.

• 2.12.2018  21:08

Relativně dobří herci, celkem slušně hrajou... ale jako není moc co hrát. Chvílema zjímavý děj, ale režisérně nic moc zvládnutý, konec vysloveně do ztracena a úplně vyšumělej...jsem něco čekal a nedostal nic... škoda.

• 2.12.2018  11:05

Na hranici mezi Odpadem! a jednou hvězdou... Cage se už ani neobtěžuje hrát a zbytek je tam jako stafáž do počtu... jinak přehlídka neskutečných blbostí a vycucanin z prstu u nohy... otřesné provedení na hranici amatérského videa. Zřejmě ročníková práce nějakého studenta? Všechno to pak zabil český dabing velmi slabé úrovně s naprosto odporným a ultran-nesympatickým hlasem toho mladého fracka = totální shit!

• 21.11.2018  18:19
    Dogman (2018)

Maximálně jedna hvězdička za tu přehlídku "tykváčů", naprosto bez děje, žádné herecké výkony se také nekonají... přehlídka hnusnejch, nosatejch pitomců s IQ tykve...permanentně sfetovanejch, kradoucích, pomatenejch.... no prostě jih Itálie nebo Chánov - vyjde to nastejno. Koukám na ty hodnocení, no prostě hype jako prase! Škoda peněz za lístek do kina.

• 20.11.2018  21:35

55 varianta Stmívání.... no fuj... a ta superhnusná blbka Bella Thorne - no to byla pěkně hnusná příšerka :( (nenašel jsem blijící smajlík)

• 20.11.2018  21:31

Klišovitej nápad, lehce podprůměrně natočenej, hezká zbraň a sympatickej záporák.

• 18.11.2018  22:36
    Mountain Fever (2017)

Tak to je horký kandidát na Odpad! roku! Super nelogické chování totální bandy looserů a idiotů, debilní dialogy a šílená nuda. Fakt totální sračka na úrovní ročníkové práce ve zvláštní škole. Hnus a ztráta času.

• 10.11.2018  21:14

Pouze průměrná záležitost se spoustou nelogičností. Kanál NULA má bohužel sestupnou kvalitu... pomalu ale jistě do kopru.

• 6.11.2018  22:34

Nejsem fanda Queen, ale musím říct i tak, že to bylo naprosto super! Rami Malek hraje naprosto skvěle potrhlého Faruka Bulsaru aka Freddiho Mercuryho. Škoda jen, že by Rami potřeboval přibrat v závěru film několik kg aby to bylo mnohem věrohodnější... jinak pohybově, gesta... klobouk dolů. Vřele doporučeno i nefanouškům...

1 5 6 7 8 9 10 11 18 27 35