Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Sci-Fi
  • Komedie

Recenze (1 133)

plakát

Bažináč - Pilot (2019) (epizoda)

Po cca 30 min pilotního dílu vím, že koukat na to nebudu, že to nedám. Velmi nesympatické obsazení, zřejmě modelky 5. kategorie a neherci. Tváří se děsně prkenně a nedá se na to koukat. Digitální efekty mě tedy neoslovily. Velmi slabé. Děkuji, ale 18ti letou "doktorku" vypadající jako laciná kurva a úslužného asiata co jí chce pořád obtáhnout vidět nemusím.

My (2019)

Těsně na hranici jedné hvězdy a Odpadu! - film celkem o hovně a se super stupidní zápletkou. Chjo, ztráta času.

Polaroid (2019)

Spíše podprůměrná záležitost. Nic extra.

plakát

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

No konečně! Paní od ještěrek vystrčila drápky... že by se konečně trochu rozjelo?! Zatím nejlepší díl nejhorší série.

Řbitov zviřátek (2019)

Takové bezpohlavní, nehororové a fluidní.... natolik naředěné, že už je to jak vymáčený pytlík čaje nebo druhák - káva z lógru. Slabé.

plakát

Hra o trůny - Poslední ze Starků (2019) (epizoda)

Modrý kód nebo GOT, vyjde to prakticky na stejno, plně se obnažuje totální tvůrčí impotence a neschopnost "tvůrců" tvořit bez předlohy. Jsou to bohapustí kopírovači, neschopní samostatně cokoliv stvořit. Nuda jako prase!

Země na scestí (2019)

Jedna hvězda za triky víc či méně podařené, zbytek obrovská nuda. Vydržel jsem asi hodinu a pak začal dřímat. Dějově je to naprostá zoufalost... zmatených číňanů pobíhajících v červených montérkách s koulí na hlavě v -90C jsem víc nedal.

plakát

Živé terče - Epizoda 1 (2019) (epizoda)

Taková "televizní" záležitost.... zatím spíše slabší podprůměr.

plakát

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda) odpad!

Původně jsem chtěl dát aspoň jednu hvězdu za skvělý soundtrack - to jediné co stálo za to.... ale zbytek jsou totální sračky. Naprosto debilní a nelogické chování tý Pipiny se Sněhem, který furt někam letěj ... a nedoletěj. Mezitím hrad totálně rozsekanej, oni jen tak očumujou... pak zběsile pobíhaj chvíli po place sem a tam.... pak jsou zase zpátky kde už byli... ty wogo to někdo posral když to stříhali, ne? Zase někdo prohodil kotouče...? No jenom pocit hořkosti a zmaru dobrýho seriálu, kterej jde do sraček. Už se u toho nudím a je to spíš k smíchu nebo k pláči... No ale teenagerům, kteří neměli ve škole fyziku atd. to bude připadat kuwa kool :(