Úsvit (2023)

Nechápu ta vysoká hodnocení. Film je řemeslně perfektně nazvučen, nasvícen a zrežírován. Dějově ale totální prázdnota. nic moc se tam neděje. Úplně nesmyslný leitmotiv a rozmazlená Křenková. Zřejmě představa pražských hipsterů o historickém filmu. Teda do kina bych na to opravdu nešel. Sice lepší než hloupé komedie, ale zase ne tak o moc.

Bastard (2023)

Sice poměrně dlouhé, ale je to v pohodě koukatelné. Dobrý historický kousek, příjemné herecké výkony a super záporák.

Halo - Visegrad (2024) (epizoda)

Uááááá, tak po tom jsem fakt netoužil! Líbací scény černošskýho albína s nějakým latino - no hnus! Proč tohle furt musí do všeho propašovávat! Kdo je na to kuwa zvědavej.... blijící smajlík! Však oni je Covenanti srovnaj - prostě zasklej další planetu.

Halo - Meč (2024) (epizoda)

Spousta keců o howně to fakt nezachrání... jinak nic moc. Oooo zrzavý černoch, to jsem ještě neviděl, zřejmě albín. WTF to muselo dá hrozně práce to sehnat. Co bude příště?

Halo - Svatyně (2024) (epizoda)

Zatím celkem dobrý... slabý 4 hvězdy.

Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023) odpad!

Ještě větší pytel hoven než jsme si mysleli. Prakticky nekoukatelné, jeden logický nesmysl za druhým, scénárista, nebo který psychopat to napsal, se nestyděl vykrást asi milion filmů. Vypadá to jako dort zfetovaného pejska a zfetované kočičky. Divák jenom bezmocně kroutí hlavou nad těmi nesmysly, parafráze snad na všechny filmy, počínaje Sedmi statečnými, přes Kill Bill až po Pátý element. Hnus!

Wonka (2023)

Jedna hvězda za triky. Jinak otřesná přihlouplá nuda, prakticky na to koukáte a nechápete co se tam vlastně děje - neděje. Takové navoněné a vyfoukané, ale o howně. Prostě debilita pro jaké vlastně publikum? Woke? LGBT+? Chmmm, celkově na pytel. Také strašně přečernochováno, prakticky pod každým kamenem na vás vykoukne, tragické. Škoda vyhozených peněz.

To se mi snad zdá (2023)

Ty woe, co to jako má bejt?! Vždyť se na to nedá koukat. Nemá to prakticky žádný děj, nic se tam neděje, děj se točí kolem úplného nesmyslu a zcela nesmyslně to i končí. Čekal jsem nějakej pěknej masakr, ale nedostal jsem vůbec NIC. Nebylo to ale ani k smíchu. Totální současná trapárna! Dávám pouze jednu hvězdu, a to za to jak krásně zahrál pan Klec toho totální loosera. Starého, plešatého a trapného. Ještě mohl mít vyndavací zuby do skleničky a bylo by to totál bizzár! Za mě ale škoda času čumět na tak debilní film. Zřejmě opět nějaké současné "umění". Tak jestli tomuhle někdo dá hodnocení "nejlepší film roku" tak na takovým světě fakt už asi nechci žít...

Nech svět světem (2023)

Průměrňákovi na dovolené. Celkem nesympatické obsazení, kdy zašlá hvězdička Julia Roberts hraje třeskutě nesympatickou kravku a jejího ušlápnutého manžela lehce senilní Ethan Hawk. Herecké výkony pak na hranici koukatelnosti, včetně i zbytku osazenstva. Jedinou světlou výjimkou je černý Mahershala Ali, který mi byl sympatický. Dějově je to takový dort pejska a kočičky, kdy jsou smíchané nápady ze spousty jiných katastrofických filmů, ale žádný z nich není dotažen do konce. Nějak mi to připadá, že musela velká část materiálu skončit na zemi ve střižně a film pak celkem nedává smysl, zůstanou jen obehrané staré plesnivé klišé, s tím nejstupidnějším na konci. No nic, celkem ztráta času na to čumět. Ani ty triky nestály za moc a bylo to všechno tak nějak na půl cesty.

Královna kvízů (2023)

Jednou se to vidět dá, občas i trochu sranda. Ale nečekejte, že vám praskne bránice, to nehrozí. Příjemné herecké výkony, sympatické postavy.