Tony.cs

Mr. Darcy ve skutečném světě

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 18.5.2020  22:11
    Chuck (TV seriál) (2007)

První dvě série jsou určitě top. Pak to trochu šťávu ztratilo. Ale pořád slušná sranda.

• 25.4.2020  23:39

Klasická zápletka... Fantastická kamera. Ta akce je fakt bomba

• 25.4.2020  13:02

Postava Harley Quinn mě neoslovila. Ovšem Margot ano. K tomu pěkná akce v doprovodu nářezové hudby. Jo, dobrý.

• 16.4.2020  20:55

Příběh hry vcelku upraven, což mi lehce vadí, protože ho znám moc dobře. Ale jinak krásně animovaná řezničinka.

• 30.3.2020  01:07
    Bloodshot (2020)

Jednoduchý hi-tech akčňák. Nepotřebuji víc. Líbilo. Svižné a opravdu akční.

• 29.3.2020  10:49

Ten scenáristický úpadek je až příliš zřejmý. Oproti předchozímu filmu opravdu mnohem horší.

• 29.3.2020  10:22

K čmu jsou parádní efekty a režie, když samotný příběh je hrozná srajda. Tahle trilogie se neměla nikdy stát.

• 15.3.2020  13:45
    Anatomie lži (TV seriál) (2009)

Zajímavý nápad a naprosto skvělý Tim Roth. To úplně stačí.

• 5.3.2020  20:19
    Good Omens (TV seriál) (2019)

Špičkové obsazení hlavních postav a dobrý scénář byly zárukou úspěchu. Boží!

• 1.3.2020  13:37

Musíte znát prakticky celou filmografii Kevina Smithe a znát i něco o hercích, aby vám dotekly všechny fóry. Pro mě, jako velkého fanouška je tohle super dohra. Kevin ať už víc s touto dvojicí netočí. Nachlámal jsem se dobře.

• 15.2.2020  23:41

Nebudeme si nic nalhávat, první díl je nepřekonaná ultimátka. Jak souboji, tak atmosférou. Ale Donnie pořád umí a všechny Ipovské filmy, včetně prequelu z mládí, jsou naprostá MA symfonie.

• 12.2.2020  16:46
    Castle na zabití (TV seriál) (2009)

Tak předně, Nathan Fillion je boží a charisma má na rozdávání. Je to chytré, vtipné, Stana Katic je kočka a Castlova dcera jakbysmet. Postavy jsou propracované a narozdíl od jiných seriálů, zde mi nevadila romantická rovina. Dialogy pobaví a celé je to švitořivé a často jsem se zasmál. Narážky na Firefly a Fillionovu ikonickou roli kapitána Malcolma Reynoldse skrze seriál mě neskutečně těší. Když se tam objeví herec z Firefly, tetelím se blahem. Protože Firefly je pro mě Top!

• 8.2.2020  19:33

Cesta za králem trollů ušla. Byla to příjemná zábava. Druhý díl byl ještě o něco lepší. Ale příběhově stále nedotažené. Takové nanicovaté, bez pořádného záporáka.

• 5.2.2020  18:31
    Jeho temné esence (TV seriál) (2019)

Zaujalo mě to víc, než jsem čekal. Dobře obsazeno i zahráno.

• 5.2.2020  18:30
    The Mandalorian (TV seriál) (2019)

Perfektní. Atmosféra první trilogie.

• 18.1.2020  18:09

Nebudu hodnotit všechno zvlášť, ale pokud někdo záporně hodnotil nejakčnější a nejlépe natočenou epizodu celého seriálu, měl by si vytáhnout ten kolík, co má zařazený v zadku. Já vím, intriky vás berou víc. No... Ne. Teď konečně je to zajímavé.

• 16.1.2020  21:51

Když v úvodní sekvenci přijde auto o zpětné zrcátko a v každém dalším záběru ho má zpátky, je něco opravdu špatně. Ale na druhou stranu je to nahláškovaná akční jízda se sympatickým obsazením. Vypnout mozek a užijete si to. Reynolds to utáhne.

• 12.1.2020  13:19
    Přátelé (TV seriál) (1994)

Joey a Chandler. Jen proto se na to dá koukat. Ross a Rachel, to jejich tančení okolo vztahů prostupující seriál je naprosto pitomé. Phoebe alespoň občas zaperlí, Monika je nemastná, neslaná. Kolem a kolem, jako kluk jsem to měl rád, jako dospělý jsem spíš v rozpacích.

• 11.1.2020  20:40
    Na nože (2019)

Tak jo. Velké zklamání. A popravdě, nechápu to hodnocení. Asi jsem moc rozmlsaný, detektivky neskutečně žeru. Takže koukám na detaily, skládám střípky... No a tady ta mozaika byla tak okatá, že jsem hodinu před koncem už věděl vše. Ono se to snaží být chytré, ale nadbíhá to hloupému divákovi. Takže už než dopadla mince, věděl jsem určitě, kdo vrah není. A při jedení fazolí jsem už správně tipnul, kdo vrah je. Smutné. A tak trochu mi chyběla ta komedie, co je v popisu žánrů. Nakonec to stálo jen za hezký ksichtík sestřičky a charisma detektiva. Opravdu mě to zklamalo.

• 5.1.2020  16:38

Vcelku povedená taškařice založená na situační komedii.

• 31.12.2019  20:35
    Zaklínač (TV seriál) (2002)

Už dávno vím, že je lepší nejdřív vidět filmové zpracování a pak teprve číst. Samozřejmě, někdy to nejde. Ale nedotčen předlohou, Zaklínač mě oslovil.

• 29.12.2019  18:46
    Vánoční koleda (TV seriál) (2019)

Hodně upravená verze pro dospělé, rozhodně nic pro děti. Po verzi se Stewartem má druhá oblíbená, protože Guy Pearce byl hodně super, dialogy byly chytré i úsměvné a celkově duchařská zápletka, jakkoli upravena, se mi líbila. Jediné, co mi vyloženě vadilo je černoška v Londýně 18. století. Tohle pitomé "vyvažování ras" dokáži tolerovat u fantasy filmů, ale ne při ohýbání historických faktů. A za to mají hvězdu dolů. Za blbost!

• 28.12.2019  20:33

Příjemná, naivní a nenáročná povídka. Nic velkolepého, ale rozhodně vcelku příjemné. Televizní look nevadil.

• 28.12.2019  18:20
    Noelle (2019)

Vcelku příjemně pohádkový look severního pólu nevyváží zápory. Nejdřív velký klad. Tím je jistě půvabná Anna Kendrick. Ale tím končíme. Moderní zasazení je naprd. Tradiční pohádkové pojetí mám raději. Ta moderní hudba a rádoby cool vyjadřování některých postav je k opravdu škodlivé. Nehledě na to, že film je obrovská reklama na jógu a Apple iPod. Až příliš okatě. A pak ta rovnoprávnost. Víte, vůbec by mě netočilo, že Santa bude holka, kdyby to v samotném filmu tak okatě a s nátlakem neřešili. Noelle měla pravdu, některé nové tradice jsou děsivé... A taky úplně mimo. Jako tato čistě komerční přereklamovaná "pohádka" na které je úžasný snad jen ten bílý sob.

• 22.12.2019  20:53
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

No, GoT dostala na prdel na celé čáře. Akce pecka. Atmosféra, příběh, výběr herců... Já nevím. Totálně mě The Witcher chytil. Konečně pořádné Sword & Fantasy. Možná první pořádné od dob Barbara Conana... P.S. pro hlupáky, co to vzdali po prvním díle: On první díl působí zmateně, neboť teprve dál se začne rozplétat neviditelná zápletka. A to brutálně dobře. P.S. pro lidi, co se rozhodují podle komentářů: podle zdejších elitních honipírků je tam prý levné CGI, papundeklové kulisy (poslední dobou hrozně oblíbená fráze, asi móda) a amatérští herci. Nevěřte tomu, jsou to kecy. Je přece normální hanět něco povedeného, protože se to většině líbí a má to skvělé hodnocení. A tihle troubové i přiznají, že viděli dva díly, celek je nezajímá, u Zaklínače je celek podmínka. Asi si myslí, že jim při psaní jejich nechytrých, či rádoby vtipných komentářů povyroste přirození. Nicméně je to jen placebo a ty komentáře jsou jednoduše zaujatá lež.

• 13.12.2019  22:46
    Skleněný (2019)

A cenu za nejpitoměji zakončenou trilogii dostává... Fanfáry!!!! Shyamalan!!! Se mnou si můžeš hrát, jak chceš, ale nesmíš mi sáhnout na kladného hrdinu. Super film sejmul naprosto dementní konec. Smutný tohle. Zůstala po tom filmu jen pachuť. Nikdy víc. Nejhorší je, že mi tím pokazil i Vyvoleného.

• 8.12.2019  22:02
    Rozpolcený (2016)

Herecky nemám co vytknout. McAvoye tu každý chválí a to sakra právem. Film je hodně zajímavý. Fakt nářez

• 8.12.2019  15:23
    Z pekla (2001)

Hmm... Nedotčen předlohou můžu říct, že dobré a napínavé. Ovšem za hloupý konec jdu dolů s hvězdičkou. Tak se mi to nelíbilo.

• 8.12.2019  12:36

Klasika zpracována velice kvalitně.

• 8.12.2019  01:06

Sidney Poitier a Rod Steiger si film úplně ukradli pro sebe.

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58