Tony.cs

Tony.cs

Antonín Kasten

okres Tachov
Mr. Darcy ve skutečném světě


34 bodů

Moji oblíbení herci

 • foto

  Ryan Reynolds

  Je mi velice sympatický, jeho hraní mě baví. Dokáže svými udivenými ksichty i procítěnou tváří rozesmát (Blade 3, Waiting) i dokázat aby mě zamrazilo (Sejmi Eso).

 • foto

  Paul Walker

  Velice sympatický herec, který se mi dostal do podvědomí díky sérii Rychle a zběsile, ale který se dostal do mé Topky díky filmu Osm statečných...1.12.2013: Je to poprvé, co někdo z mé Topky zemřel. Rád bych něco napsal, ale mé jediné právo mluvit o něm, je právo zarytého fanouška. Sympatický a skvělý herec, který film dokázal pohodově utáhnout i sám. Z mé topky nezmizí, své místo si zaslouží. Opravdu je mi moc líto, že tento člověk odešel tak brzy. "Autoškola Briana O´Connera!"

 • foto

  James McAvoy

  Vynikající herec, který své kvality ukazuje kde se dá. Do mé topky se dostal spolu se snímkem Pokání, které jsem ale vyřadil kvůli filmu Avatar. Ovšem pořád je to pro mě skvělý snímek, právě i díky tomuto herci.

 • foto

  Leonardo DiCaprio

  Prostě vynikající herec. Jeho postavy jsou šíleně uvěřitelné. V každém filmu vynikající (např. Labyrint lží), ale ve Skryté Identitě naprosto famózní.

 • foto

  Gerard Butler

  Naprosto všestraný herec. Je mi sympatický, snad ho trošku obdivuji. První film, který jsem s ním viděl byl 300, pak přišel Beowulf a Lara Croft 2 a já zjistil, jak rád ho ve filmech vídám. P.S. Miluji tě mě dostalo a já... kdybych byl ženská, asi toho chlapa zbožňuju. Ale takhle se spokojím s tím, že je mi sympatický a film s ním se mi nemůže nelíbit.

 • foto

  Woo-seong Jeong

  Jeden z nejcharismatějších herců. Opravdu sympaťák, který umí velice dobře vcítit své postavy.

 • foto

  Jake Gyllenhaal

  Ani nevím proč, ale když jsem ho viděl poprvé, tak mi nebyl nijak sympatický. Ale pak jsem viděl Donnieho Darka a to mě donutilo podívat se na Mariňáka a pak na Bratry a musím říct, že tohle je kvalitní herec.

 • foto

  Russell Crowe

  Vynikající herec. Nevím, co víc dodat. Snad jen jisté heslo... Gladiátor má velmi Čistou duši, je to prostě Dobrý ročník, uschovaný v Labyrintu lží. A bejt Master and Commander taky neni k zahození.

 • foto

  Channing Tatum

  Sympaťák, tvrďák, dobrý herec.

 • foto

  Hugh Jackman

  A je tady, čestně uzavírá mou Topku, i když by mohl být klidně na začátku. Jako akčního herce ho žeru (X-Men), ale jako dramatického herce ho prostě zbožňuji...ano, díky Fontáně je zde. A díky ní tu i zůstane.