Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (1 839)

plakát

Kevin si počká (2016) (TV seriál)

Bohužel často to zachází za hranice trapnosti a to já opravdu nemusím. Spoustu fórů ničí i dubbing. Kevinův další počin, The Crew, je mnohem, mnohem lepší.

The Dry (2020)

Hvězdička dolů, neboť na konci mi prostě chyběla dohra s jistou postavou.

Tým (2021) (TV seriál)

Prostředí se mi líbí a humor Kevina Jamese mám hodně rád. Vlastně on tohle nejvíc táhne. Fakt jsem se pobavil. To mi stačí.

plakát

Volný den Ferrise Buellera (1986)

Brodericka mám celkem rád, tak jsem tohle po letech zase vyzkoušel. Nevtipná teen komedie je opravdu zlo a nevyváží to ani atmosféra osmdesátek. Je to nudné, utahané a se strašnou hudbou. Potřetí už ne!

Kráska v růžovém (1986)

Jako Sixsteen Candles i toto je plné povrchních postav a zbytečné teatrálnosti. Ani vtipné, ani moc romantické. Takové zvláštní.

Mortal Kombat (2021)

Příklad filmu, kdy to nejlepší je již v traileru. Na samotný turnaj se nedostane, což je smutné. Souboje mohly být delší a propracovanější. Shang Tsung a Raiden nedobře obsazeni, nebo možná nedobře zahráni. Pro fanouška příběhu rozhodně špatně ta změna, neboť Bi-Han je postava kladná a celá zápletka rivality Scorpiona a Sub Zera ztratila vynecháním postavy Quan Chiho drive. Ale kdybych hru neznal, užil bych si alespoň pěkné akční béčko. Nicméně slíbeno nám bylo víc. Můžu s klidem říct, že seriál MK: Legacy byl o třídu výš i s tím mnohem nižším rozpočtem. Tady nakonec nejvíc potěší hudební motiv z prvního filmu... Což je trochu smutné.

Podivná věda (1985)

Totální blbost. Málo vtipná, ale hodně ujetá.

Sixteen Candles (1984)

Feel good komedie s krásnou, mlaďoučkou Molly.

Tom a Jerry (2021)

Jednotlivé skeče Toma a Jerryho jsou zábavné a fajn, jako kdysi. Sice recyklují a většinou nic nového nepřinesou, ale jsou fajn. Hraný faktor je ovšem zbytečný a scénář tupý. Za soundtrack by někdo potřeboval naflákat. Vkusnější hudba by přišla vhod. Za krásnou Chloë hvězdička navíc.