Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Animovaný
  • Dobrodružný

Recenze (1 939)

Poslední souboj (2021)

Některé pasáže nudné, některé parádní. Finále super. Charaktery zajímavé a dobře zahrané. Navzdory bitvám to bylo komorní, s minimem emocí. Špinavé a realistické. Rozhodně parádní kus kinematografie. Ridley tohle umí.

Muž z Toronta (2022)

Pohodová buddy komedie. Slušná akce, slušný vtipy. Líbilo.

Princezna (2022)

Rádoby akční sračka. Strašný scénář, tupé dialogy a nesympatická hlavní postava. Proč?

plakát

Obi-Wan Kenobi - Část III (2022) (epizoda)

Tady někdo něco brutálně podělal a jsem zvědav, jestli další tři díly dokáží vrátit trochu renomé starému Benovi. Nabídnout nám jen několik máchnutí světelných mečů a střídmé dialogy... No čekal jsem mnohem víc. Nakonec nejvíc potěší, že James Earl Jones je tady pořád a tak Darth Vader je stále Darth Vader.

Memory (2022)

Campbell je částečně rutinér, ale když dostane dobrý scénář, umí z něj udělat něco parádního. No, tohle nebyl ten případ. Těžce nevyvážené, málo akce a vyloženě chybí nějaká svižná akce. Konec mi to trochu vylepšil.

plakát

Tokyo Vice (2022) (seriál)

Super atmosféra, hodně slušné obsazení, pěkně vystavěné. Ale tohle měla být minisérie. Raději bych uzavření. Neuzavřelo se nic.

Morbius (2022)

Tak tohle někdo těžce posral. Takoví herci a naprosto nevyužití. Scénář psal nějakej jouda. Charaktery ploché a nelogické... Ach jo. Tohle mělo potenciál, ale je to dokonce horší, než druhý Venom.