Movielaik

Movielaik

Česko

• 7.2.2021  23:30

Bože můj! Prosím, ať se to změní....tento díl opět ztráta času. Ale já vydržím! :))

• 7.2.2021  23:20

Tak první díl nuda...nuda...nuda....a ztráta času. Jedna hvězda....ani vlastně nevim za co. Asi za Bettanyho. Poprvé kdy u něčeho z MCU usínám.

• 23.1.2021  14:24
    Za čárou (2021)

Jednu hvězdu dávám za roboty a pár akčních sekvencí. Jinak se na ty dva hlavní představitele nedá koukat. Při jejich "herectví" a vzájemné konverzaci budete asi neustále obracet oči v sloup.

• 20.12.2020  00:05
    Notting Hill (1999)

Notting Hill prostě patří mezi špičku romantických komedií. Julia je tu krásná jako vždy, Hugh je sympaťák s celou svou rodinou a přáteli. Jeho spolubydlící Rhys Ifans je úžasnej divňák :-)) Je to prostě už klasika. Dnes 20.12.2020 shlédnuto (ne poprvé) na ČT bez reklam a paráda.

• 17.10.2020  21:32
    F1: Touha po vítězství (TV seriál) (2019)

Opravdu famózní!! Někdo už to tady psal, také jsem přestal F1 sledovat, když skončila éra Schumiho. Tento seriál určitě pomůže zvednout sledovanost tohoto supernáročného sportu. Náhled i do zákulisí, někdy až nepříjemná a pro někoho nepochopitelná rivalita pilotů ze stejné stáje, kdy se stává, že se vzájemnou kolizí oba vyřadí ze závodu a zničí vozy, které stojí miliony...síla. Nepředstavitelný tlak na psychiku. Nádhernerné a dechberoucí záběry z kokpitů, komunikace pilota se stájí...prostě úžasný. Tak jak někdo sledoval GOT, já sledoval tento seriál....prostě dokud můžete, tak to nevypnete a dáváte další díl...a další....a další. Moc bych si přál ročník 2020 a ty následující co budou.....takže...PUSH PUSH!!! :-)

• 13.10.2020  05:46

Vše celkem ušlo. Atmosféra super. Liam dobrý. Ale to by bylo, aby mě zas něco nevytočilo. Byly to poslední scény filmu, kdy jsem začal nahlas nadávat......... POZOR SPOILER!!! POZOR SPOILER!!!! POZOR SPOILER!!! POZOR POPSANÝ KONEC FILMU!!!!.............Ano, byla to scéna, kdy Kenny nechá v kuchyni bestiálního vrahouna připoutanýho k topení a jde si prohlížet sklep, kde je jen mrtvola vrahouna druhého!!! To, že se z toho vrahoun dostane za několik vteřin, když je připoutaný policejními želízky k topení (WTF???!!!), to je další věc. Za mě prostě úplně nepochopitelná pasáž. Ta pokračuje pro mě dalšími nepochopitelnými scénami, a to uklouznutím Liama na schodech po krvi Kennyho, otáčením se ve sklepě zády do neprohledaného prostoru, když má v ruce pistoli....no prostě jsem šílel. Kdo to viděl, tak mě snad pochopí. Kdyby měly postavy na konci pochopitelnější jednání a nebyla to zase přehlídka nelogických kokotin, dal bych tutově čtyři a přemýšlel o pěti.

• 10.10.2020  21:23
    Kóma (2019)

Přesně jak píše kombajn a mnozí další...vykrádačka...Matrix, splácaný s Počátkem. Strašná matlanina. Efekty sem tam pěkný, nicméně jsem přeskakoval...nebavilo mě to. Tyhle vykrádačky nemám rád.

• 2.6.2020  21:07
    Poslední představení (TV seriál) (2020)

Neuvěřitelně dobrý, někdy budete šokováni, někdy se budete divit, někdy se zasmějete, ale hlavně...budete totálně nadšeni! Pro všechny sportovce a fanoušky sportu absolutní povinnost! Pět hvězd - bez debat.

• 4.4.2020  00:08
    Drive (2011)

Poslouchám soundtrack a píši hodnocení téměř ihned po prvním shlédnutí. Hodně, ale fakt hodně se mi to líbilo...přitom Goslinga moc nemusím. Tohle byla pro mě pecka. Sice se tam toho moc nenamluví, jsou tam dlouhé záběry, které nesednou každému, ale za mě super. Taky se tam nikdo s nikým nemaže. Akční scény, které vždy protnou tempo vlastní tomuto kousku, vás zaručeně probudí (pokud vám tempo filmu úplně nesedí a třeba usínáte)...u těchto scén si myslím, že minimálně nadzdvihnete jedno obočí....ale spíš obě. A na závěr ještě ten soundtrack...super. Dělá skvělou atmosféru. Takže kdo neviděl...hurá do toho.

• 31.3.2020  21:44

Zdařilá sonda do prostředí nejnechutnější lidské spodiny. Vodku chlastají skutečně jako vodu a smrad z toho pajzlu a bytu hlavní postavy se na vás skutečně snaží dostat zkrz obrazovku. Je to tak nechutný spolek postav, že by mohl být natočený film o kterékoliv z nich a byl by téměř stejně nechutný jako tento. Film zároveň svým způsobem boří představy o tom, že sérioví vrazi jsou vždy nadprůměrně inteligentní a své hrůzné skutky plánují do posledního detailu.

• 25.2.2020  19:59

Klasická současná naše komedie, kde je vše, ale naprosto vše lehce předvídatelné. Na pohodový oddychový večer doma s drahou polovičkou naprosto v pořádku, do kina bych na to ale nešel.

• 3.2.2020  14:49

Arnoldovi prostě odpad dát nemůžu! :D

• 3.2.2020  13:42
    1917 (2019)

Tak z mého pohledu jasné zklamání. Nejdříve jsem dal tři hvězdy, poté jsem opravil na dvě jen za exteriéry/kulisy/výpravu. Z celého filmu mi totiž utkvěla v hlavě jen anabáze s ....POZOR SPOILER!....nacistickým pilotem, kdy mi bylo hned jasné co se stane, když ho jeden hodný voják chtěl zachránit a druhý šel pro....prostě pro něco...už nevim...asi pro vodu nebo co. Dále si pamatuju jen bahno, ostnatý drát a pár mrtvol. Očekával jsem film, který bude srovnatelný s Ryanem....vážně! Ale nesahá mu to ani po kotníky....dobře....po kotníky možná, za ty kulisy. Pár lidí píše, že měli pocit jako kdyby tam byli s nima.....já teda vážně ne. To s pilotem mi přišlo až debilní. Byl to nepřitel přece, tak ho minimálně nejdřív odzbrojím, ne? Chápu...jsou mezi námi slušní a přehodní lidé, kteří by i za války vraha svých blízkých na rukách nosili, ale realističtější mi vážně přijde spíš jak v Ryanovi postřílel spojenec neozbrojené nácky, kteří se vzdávali a ještě z toho měl bžundu.

• 7.1.2020  22:09
    Blade Runner (1982)

Tak tenhle film absolutně zbožňuju. Klidně bych o něm mohl říci můj nejoblíbenější. Myslím, že jsem ho možná viděl nejvícekrát (nesmím ale počítat Predátora a Commando...když jsem chodil na základku :))) Promyšlený děj/příběh, obsazení, herecké výkony, dialogy, hudba. Vůbec nechápu, jak tomuto filmu může někdo dát pod čtyři! :P Někteří moji oblíbení uživatelé mě svými hodnoceními doslova šokovali! :D Prostě Blade Runner je špička, Tečka. :D

• 6.1.2020  21:07

Bohužel je toto můj první komentář, ale nemohl jsem si pomoct. Lístky do kina jsem dostal jako dárek pod stromek a byl jsem nadšený. Jsem totiž fanda původních tří dílů a částečný fanda tří dílů následujících. Ale k hodnocení...pominuli, že hlavní hrdinka je mi nesympatická až hrůza a do Star Wars universa mi prostě nesedí, tak horší už to snad nemůže být. Tři hvězdy jsem dal snad jen za úžasné efekty. Scénář v první třetině...možná polovině filmu mě nutil téměř neustále obracet oči v sloup. Něco tak tupého jsem ve filmu dlouho neslyšel. Možná to bylo částečně díky hroznému dabingu, ale ty rádoby hlášky mě málem zvedly ze sedadla a poslaly z kina domů. Pak jsem již scénář raději moc nevnímal a užíval si alespoň ty efekty, které byly perfektní. POZOR SPOILER!!! A ten konec??!! On umírá...ona ho zachrání....ona umírá...on jí zachrání...líbají se....on umírá. WTF??!! No, co Vám budu povídat....doma jsem si musel spravit chuť a pustil jsem si epizodu IV a V.