Slunce (2006) (TV film)

Najmä v druhej polovici dokumentu získa divák cenné a zaujimavé informácie doplnené fasncinujúcimi zábermi slnka a jeho vlasntého "bytia." Život na Zemi je priamo spojený so slnečnou aktivitou, ale niektoré spojitosti (o ktorých som ani len netušila), ktoré vyplývajú z tohto vzťahu doslova vyrážajú dych. Radosť pozerať na niektoré zábery - úchvatné... "Porozumieť slnku znamená pochopiť zákonitosti, ktoré riadia náš vesmír. Keby sme tieto sily ovládli, získali by sme ohromnú energiu. ENERGIU HVIEZDY." Presne tak.

Hon na čarodějnice (2011)

Nevydarená grafika, hlúpe dialógy a príbeh, ktorý nemá s názvom filmu takmer nič spoločné (ak nepočítam úvodnú scénu a pár minút z celého filmu). Oceňujem ale, že to tvorcovia nenatiahli na dve hodiny, to by už bolo asi nepozerateľné.

Přání smrti (1974)

Z tohto filmu mi v pamäti asi najviac utkvie neskutočné množstvo reklám na rôzne časopisy, čo asi nie je najlepšie:)

Brutal Relax (2010)

Tak pri tomto sa neskutočne pobavíte. Čo viac si divák môže priať? No matter what, relax... :)

Ex Drummer (2007)

Uletené psycho, ktoré nesadne každému divákovi. Na pobavenie fajn, ale občas film zíva nudou a nezachránia to ani vyslovené absurdnosti.

Plivu na váš hrob (2010)

Veľmi dobré, aj keď nie také úderné ako jednotka z roku ´78 (btw, naozaj nerozumiem nízkemu hodnoteniu pôvodného filmu). Skvele som sa bavila a ako žena úlne rozumiem správaniu hlavnej hrdinky v druhej polovici filmu... "Masaker", ktorý štýlom mučenia pripomína (samozrejme, že prvú) Saw - naozaj dobré, to sa musí uznať:) Po určitom odstupe zvyšujem hodnotenie z 3 na 4*.

Cizinec (2010)

Tento turista prešiel poriadnu cestu a začal si vyšľapávať rôzne chodníčky, ale všetky hooodne veľkým oblúkom od centra môjho záujmu... Hrôza. A mrzí ma, že sa Johnny nechal nahovoriť na takúto sračku. Dala by som odpad, ale nakoniec som sa rozhodla pre jednu *, za tie čarovné Benátky.

Nezdolný Everest (2006) (seriál)

Fantázia! Ťažko hľadám slová k opísaniu toho, ako som nadšená. Jeden z najsilnejších filmových zážitkov. 270 neuveriteľných minút na jeden hlt a hladina adrenalínu sa vyšplhala do poriadnych výšok (aj keď je jasné, že ani zďaleka nie do takých, ako u účastníkov expedície:) Fanúšikom hôr a lezenia odkazujem len jednu vec - povinnosť!!! Toto vás nemá šancu sklamať. Minútu čo minútu sa dejú také veci... Neskutočné zábery (asi najlepšie z hôr a reálnych situácií z čelových kamier, aké som doteraz videla), napínavé príbehy plné emócií a odhaľovania vnútra lezcov a ich odvahy, sily, sebazaprenia, srdečnosti, či ochoty pomôcť. Ale aj obraz obrovskej hlúposti (budete si vravieť - je ten chlap normálny? nech už ide konečne nadol!) a silných ambícií napriek tomu, že ohrozujú nielen svoj vlastný život... Dokument plný vášní, lásky, smrti a nezabudnuteľných záberov. Jednoducho - istotka.

Opravdová kuráž (2010)

V niektorých scénach totálne, ale naozaj totálne nezmyslené správanie postáv!

Ovládací panel
185. nej uživatel Slovensko