The Art of Flight (2011)

Čo záber, to zážitok. Čo hudobný motív, to pohladenie na duši.

Mr. Sunshine (2011) (seriál)

Nemastné-neslané, občas trošku trápne, občas trošku vtipné, občas trošku originálne, občas trošku optrepané... Čo ja viem, priemer, asi som čakala viac.

Na útěku (2005)

Vety typu: "Opitý krok je tu istejší" neskutočne pobavili:) Zdalo sa mi, že sledujem slabú americkú komédiu a nie ruskú drámu o chlapíkovi na úteku.

Kůže, kterou nosím (2011)

Keby mi niekto predtým, než sa pustím do filmu povedal, že Antonio Banderas dokáže zahrať takúto silnú úlohu, neverila by som mu. Teraz už áno. Psycho...

Železná díra (2011)

Členom tejto expedície patrí môj obrovský obdiv. To, čo dokázali v kaňone je až neuveriteľné. Počas celého filmu som to sledovala so zatajeným dychom, avšak na konci som sa nemohla ubrániť dojatiu a prežívala nesmierne šťastie s nimi. Barabáš je moja srdcovka a všetky jeho filmy sú zážitkom, ale tento bol (až neskutočne) strhujúci a len tak ľahko mi z hlavy určite nevyfučí...

Ženy sobě (2011)

Pritiahnuté za vlasy v každom smere. V niekotrých momentoch som sa ja sama cítila trápne a vravela si, že tohto snáď herečky nebudú schopné... ale ony boli. Na scénu, kedy v svadobnom salóne jedna z hlavných hrdiniek vypúšťa exkrementy do umyvadla a ďalšia vracia nad záchodom nemám slov... Uf. Uvedomujem si, že v dnešnej dobe je potrebné šokovať za každú cenu a už dávno neplatí, že to najhoršie a najnechutnejšie si vo filmoch mohli dovoliť len muži, ale toto? "Dámy" z tejto komédie by si mohli zobrať príklad od Cameron Diaz, ktorá vo svojej úlohe učiteľky:mrchy-najväčšieho-kalibru pôsobila nenormálne prirodzene a žrala by som jej aj nenáhodné prdnutie. Tu to neplatilo ani náhodou.

Kavkazský zajatec (1996)

Absurdita vojny v plnej kráse (o čom svedčia aj okolnosti, ktoré sprevádzali priebeh samotného natáčania filmu). Jednoduchý a uveriteľný príbeh o osude dvoch ruských vojakov, ktorí skončia v zajatí v horách Kaukazu. V krátkej dobe je to už druhý ruský film o vojne, ktorý ma mimoriadne oslovil, ba až prekvapil. Bodrov Jr. bol talent, o tom niet pochýb, preto je škoda, že (až na tých pár fimov, ktoré natočil) už nemáme možnosť sledovať jeho nadanie.

Warrior (2011)

Ak tento film nemá srdce, tak potom už asi žiadny.

Válka (2002)

Skutočne neobyčajný film o vojne, ktorý svojou uveriteľnosťou mnohonásobne prevyšuje klasické americké "akčáky". Boj za oslobodením svojich ľudí som s Ivanom a Johnom prežívala skoro ako na vlastnej koži. A niektoré bojové scény mi svojou technickou prepracovanosťou doslova vyrazili dych, bolo to akoby človek sledoval hru a nie film.

L. A. - Přísně tajné (1997)

Film, ktorý sa nevidí tak často. A to som sa obávala, či nebude toľko top hercov na jednej kope pôsobiť rušivo. No moje obavy boli zbytočné. Všetko fungovalo ako malo a Kevin Spacey by si za svoj výkon zaslúžil štovrkilovú pozlátenú sošku.

Ovládací panel
188. nej uživatel Slovensko