Plán útěku (2013)

No, nemám slov, tak toto sa naozaj podarilo, keby tí dvaja mali počas celej kariéry práve toľko rokov ako v tomto filme. Na tento film som sa tešil odkedy bolo oznámené jeho natáčanie, ale trailer som za celý ten čas nepozrel, až po prvom zhliadnutí a vidím, že lepšie som spraviť ani nemohol. Staroušci to pekne rozbalili, nechýbala tomu logika a jednoducho film mal všetko, čo fanúšik Sly čaká, nemám viac slov, 100%

Dealer (1996)

Film mi nedal od prvej minúty vydýchnuť. Kamera nemá žiadnu chybu, postavy sú úžasné, autentické a skvele vyvážené. Čo všetko sa dá vyčariť z tak jednoduchého námetu.

Návrat do budoucnosti III (1990)

Fú, tak to bol zážitok, zaslúžených 5*, úžasný, scenár, kamera, efekty. Menej komplikovyný dej ako v dvojke je oveľa lepší, napätie, akcia, emócie a náš Doktor sa zaľúbil :) Clint nemal chybu, Emmet nemal chybu, vláčik nemal chybu, celý divoký západ bol bezchybný, vlastne ako celý film.

Poslední samuraj (2003)

Krásny film, krásna hudba, krásne scény, skvelé výkony. I keď by bolo zaujímavejšie keby padol aj veľký Tom. Tvorocvia si dali maximálne záležať

Insomnie (2002)

Skvelý film. Nahánačka v hmle a cez rieku nemá najmenšiu chybu, škoda slabšieho hudobného doprovodu. Napoly spiaci Al opäť raz zažiaril a Robin Williams mu bol dostatočne veľký konkurent. Škoda, že nemôžem prísť na chuťHilary Swank :/

Oscar (1991)

Jedna vtipná hláška strieda druhú, vtipná scéna scénu. Sly podal skvelý výkon, vidno, že sa vie obracať aj v komédiách.

Serpico (1973)

Zaujímavý film,ktorý sa ani po rokoch nevymyká zaužívaným spôsobom, a ktorý bude aktuálny asi stále. Al tu podáva dôveryhodný výkon ako je už uňho zvykom.Vrelo odporúčam,silný dojem pretrváva dlho

Thor (2011)

Kedže ide o moje obľúbené mytologické postavy, tak hodnotím 4*, ale inak film vo mne vyvoláva dojem, že sa ešte poriadne ani nezačal a už končí. Škoda. Figliar Loki ako bonus na záver :)