reqiuem

okres Praha

1 3 5 6 7 8 9 následující >>
    • 25.4.2008  12:43
    Horton (2008)

i v něčem malém můžem najít něco velkýho..

• 22.4.2008  10:40

pořádně depresivní film po kterým si od podobných filmů budu muset dát pauzu (ze bych byl stejnej slaboch jako Hank? :-D)..příběh který ukazuje jak se rozhodně řešit problémy nemaj a jak je lepší je radši vůbec nevytvářet..nejdřív se řeší způsobem, který je ještě únosný a člověk doufá, že se tak všechno spraví, ale ono se to podělá a najednou je v ještě větším průseru než před tím..tak je řeší zase,ale ono se to zas nepovede..a jak tak postupuje dál a dál, tak zjistí, že klesl úplně na to nejhorší dno a proto aby se vyšplhal zas nahoru, je schopný udělat cokoliv...bohužel kolik takových filmů s podobným námětem jsme už vlastně viděli? jinak by byly 4* ..6/10

• 20.4.2008  00:19
    Sirotčinec (2007)

velmi podareny horor ktery naprosto splnil to, co od tohoto zanru ocekavam a kdyz jde s tim ruku v ruce jeste podareny zaver s dobrou myslenkou...trochu mi to pripomnelo film Ti druzí

• 19.4.2008  11:14
    Modrý samet (1986)

film u kteryho zapomenete i dejchat..na jednu stranu trochu depresivni..na druhou stastny konec s nejednou pointou a to nemluvim o podareny hudebni strance ..

• 18.4.2008  13:08

film, na kterem se da dobre demonstrovat odlisny mysleni lidi na vychodu a vroli Lubna Azabaly, mysleni zapadu. Palestinci na rozdil od nas vnimaji svou hrdost uplne jinak a tak jedinou moznost jak se srovnat s okupaci vidi pouze v odboji, coz by jeste nebylo nic tak spatnyho, kdyby ten odboj nezahrnoval zabijeni nevinnych lidi..ale jinak je to podareny snimek ukazujici nabozenskou demagogii, pomoci niz se vysvetluje vse tak aby o "dobrem umyslu" nikdo nepochyboval..

• 17.4.2008  18:40

na známý rčení láska prochází žaludkem, by se sem hodilo "láska prochází zabíjením"..tohle je film, u kterýho budete mít pocit že zabíjení je tak přirozený jako třeba každodenní hygiena...asi to byl osud vidět tenhle film a nezbláznit se z toho stejně jako Tommy Lee Jones, kterej se tady mimochodem projevuje asi jako největší blázen...paradoxů a satirických narážek tady ovšem uvidíte mnohem víc..rozhodoval sem se mezi 5* a 1*..takze jsou z toho 3*

• 16.4.2008  11:41

výborný film, ale ještě lepší kniha od Umberta Eca.. o tajemných vraždách v klášteře a ještě tajemnějších rozkolů uvnitř církve..každopádně nejdřív doporučuju knihu, protože ve filmu toho hodně z ponurý atmosféry chybí

• 14.4.2008  21:52

Tak po tomto filmu bych se nejdradši sbalil a sel do knihkupectvi pro knižku..neuveritelne silny zazitek na tema, ktere je vzdycky tak tezky zachytit a tím je svoboda...souhlasil bych s Sean Pennem, protože na hlavní roli se mi zdá DiCaprio jako vyšitej, ale i tak Hirschi klobouk dolů..

• 13.4.2008  22:52
    Persepolis (2007)

v zaplave 4-hvězdičkovejch animáků rozhodně vyniká svým originálním pojetím..

• 12.4.2008  13:41

Bezkonkurenční hlášky, nevídaný filmový efekty, frivolní hudební texty a padouši, co se nebojí si trochu štrejchnout s paničkou, co se trochu napařila..Miloš Kopecký předvádí jeden ze svých nejlepších výkonů a Oldřich Lipský režíruje jeden z nejlepších českých filmů a westernů, pochopitelně :-)

• 12.4.2008  12:52
    Desperado (1995)

Film mého srdce..naprostá dokonalost v každý scéně (aby chápali- jsem fanoušek:-)..když jsi vzpomenu na tenhle film, tak se mi dycky vybaví Quentin Tarantino a jeho ftip o typkovi, co pochčije celej bar..KLASIKA !! :-D

• 11.4.2008  18:21

pokud někdo neviděl celej seriál, nechápu proč hodnotí film, ketrej prostě nemůže pochopit..odhaluje spoustu věcí z předešlejch dílů, ale taky z těch budoucích..výplň, která pomůže k lepšímu pochopení 4. serie a je povinnou záležitostí pro každýho fanouška..

• 11.4.2008  16:52

stejně jako jsou některý nápady Čechů jak zbohatnout ulítlý, tak stejně to dopadá tady s tim filmem..smát se nebo kroutit hlavou ?..

• 31.3.2008  14:59

jediný co mi u tohodle filmu nešlo do hlavy je proč, i když se na tu roli hodí, hraje v muzikálu Johnny Depp, protože zpívání mu moc nejde, i když to jste ještě neslyšeli zpívat mě..ale i tak Burton tento žánr posunul úplně někam jinam...

• 30.3.2008  12:19

tenhle film se benovi fakt povedl..ze zacatku to vypadalo ze pujde o narmalni nicim nevycnivajici detektivku..ale nakonec to predcilo moje ocekavani a od filmu sem odchazel s tim, ze sem nevedel jestli se mam ze závěru radovat nebo bejt zklamanej

• 29.3.2008  11:59
    Firefly (TV seriál) (2002)

neuvěřitelně chytře propracovanej sci-fi seriál(postavy, příběh, prostředí)..spojení westernu a daleké budoucnosti je prostě geniální..velká škoda, že zůstalo jen u jedné série.

• 28.3.2008  17:58

5* jelikož jsem fanoušek..jinak si myslím, že to bylo důstojný zakončení Stargate a války s Oriji

• 24.2.2008  14:29

na westerny si zrovna dvakrat nepotrpim ale kdyz uz se objevi neco tak kvalitniho tak sem nadsenej..ale za moji oblibenou weternovkou Tenkrát na Západě to dost znacne pokulhava a nevim proc ale porad to musim srovnavat.. :-)

• 7.1.2008  21:54

kdyby jste vedeli jak vypadam, tak by jste tam nekde zahlidli moji malickost jak "tancuju" na parkete..:-D

• 29.12.2007  00:31
    Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

"srdcová záležitost"..to ani nemá cenu komentovat, protože ať už by byl komentář jakejkoli, tak by byl stejně hooodně špatnej na takovej seriál..uvedu pregnantní ilustraci, jak je tenhle seriál pro mě důležitej- každej díl už sem viděl min. 50x ..a to se držim ještě hodně při zemi

• 26.11.2007  21:23
    Battlestar Galactica (TV seriál) (2004)

spojení artu, akce a dramatu, který se jen tak nevidí a to všechno odehrávající se ve vesmíru-je tohle snad můj sen?..

1 3 5 6 7 8 9 následující >>