Melly.pro

student

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 31.7.2017  09:19
    Baby Driver (2017)

Po dlouhé době jsem se přihlásil k udělení komentáře. Tento film pro mne byl asi největším překvapením letošního roku. Čekal jsem nějakou srandovní blbinu na léto, ale ono to celé náramně funguje, lehce muzikálové pojetí neruší, naopak krásně ladí s akčními i vážnými scénami. Velmi zábavná podívaná!

• 15.12.2013  22:59

Hodně velká jízda! Během filmu jsem si říkal, že s dějem dost chvátají, a na konci jsem si říkal, že se divím, že to tam vůbec nacpali. A Legolas nezklamal a opět si dával dobrý parády!

• 26.2.2013  13:40
    Lovci zločinců (TV seriál) (2011)

Po druhý sezóně patří seriál pravděpodobně k mým oblibeným, rozhodně z těch, které zrovna běží. Do jisté míry je to tím, že v hlavní roli figuruje Ben z Lostu. Chvíli seriál působil značně epizodně, ale ke konci první řady se začal epizodní děj prolínat s dějem, co běžel v průběhu seriálu na pozadí. Druhá sezóna má podle mě ještě tak o úrověň vyšší kvalitu a více se rozmotává zápletka v pozadí. Jeden stupeň dolu je pravděpodobně za druhou hlavní postavu, která je pro mne hůře uvěřitelná. Trochu bych si tam představoval spíš Jacka Baure, někoho víc ostřejšího, než člověka, který i v nejvíc napjaté situací mluví jak když hraje Tichou poštu. Celkově rozhodně to lepší z toho co běží a doporučuji, pokud někomu chybí akční seriál.

• 4.11.2012  16:44

Indonezský expendables s rozdílem toho, že tady se s tim nemazlej a moc jich neprezije. Naloz skoro od zacatku do konce, kde sem se chvilema chytak za hlavou, ze uz snad neni mozny, co vsechno si asiati nalozej. Dobry finish komba, solidni zaporak, co toho moc nenamluvi, zato je dost uchylnej a nekoncici akce. Bomba za par korun pronajmu 2 patek v panelaku...

• 6.9.2012  16:22

Fuck yeah! Bombastický film plný dědků, co nakopávaj prdele a dávaj jednu hlášku za druhou. Potěšilo mě, že si nebojí pomocí těch hlášek udělat srandu z předchozích filmů a z toho, co koluje na internetu. Efekty podobně jako v jedničce slabý, ale o ně přeci nejde. Jde o akci a tý se dočkáte od asi 3. minuty. PS: Předpremiéra neměla chybu, pivko, tanec u tyče na úvod. :-)

• 4.5.2012  00:24
    Avengers (2012)

Hulk smash that ass! Solidni letní podívaná která mi ani nepřišla bez děje, jak tu někdo píse. Jen musíte akceptovat, ze je to dej z komixu, kde se váš zubař muže proměnit v zeleny besnici monstrum, kdyz odmitnete zaplatit 30 korun...

• 6.1.2012  21:46

Vše, co se mi na jedničce líbilo, tak dvojka ještě umocnila. Skvěle jsem se bavil, občas i dobře zasmál a vychutnával jsem si precizní provedení a supr dobovou hudbu. Asi to pro někoho může být moc složité, překombinované, ale pro mne je to chytré a to mne baví... Rozhodně jeden z nejlepších zážitký za poslední dobu... (a scéna v lese se provedením skoro blížila k dokonalosti)

• 21.12.2011  23:02

Hodně pohodový akčňák... spád v podstatě od začátku, dvě hodky utekly sakra rychle... ke konci to možná trochu ztrácí tempo.. nicméně na to, že je cruisovi pade si to ještě docela dává...

• 16.11.2011  00:35

kašlat na všechno... dlouho jsem se nebavil a nebyl napjatý jako u tohoto filmu, kde bych to skoro ani nečekal.. po delší okurkové sezóně parádní věc pro celou rodinu. supr efekty, reklamy na hp, bing, sprint a dalsi úplně všude, ale to je šumák :-) kam se hrabe rocky..

• 29.9.2011  17:33

taková škoda, takhle to zkazit. green lantern má výborný potenciál jako superhrdina, který dokáže takové triky, na které mu stačí pomyslet. být tvůrci trochu více kreativní, mohlo jít o solidní komiksovou podívanou... místo toho vidím pár suchých akcí a laciný epic fight na konec. velká škoda, green lantern na to potenciál měl, už jen z podstaty hrdiny

• 13.9.2011  00:31
    Thor (2011)

No, asi budu muset zas zavítat do posilky... 3,5*

• 16.7.2011  11:31

No já prostě musím za pět. Již nějakou dobu jsem neviděl podobný film, ačkoliv tento žánr patří k mým nejoblíbenějším. Trochu jsem zavrzpomínal na Memento nebo Deja Vú, neboli filmy, kdy až dokonce jste zmatení a nakonec se to buď rozlouskne a nebo ne a pak je jen na Vás, jak si film vyložíte.

• 18.6.2011  22:50

Když jsem tento film viděl poprvé, bylo mi asi dvanáct. Pak jsem asi měsíc měl noční můry o medvědech! :D

• 6.6.2011  18:49

Doopravdy First Class! Nečekal bych, že uvidím X-Meny takto zručně natočené.

• 10.5.2011  21:50

No, já nemůžu jinak. Prostě a jednoduše takovejhle akčňák sem dlouho potřeboval. Herci hrajou jak uměj, zázraky od nich snad ani nikdo nečekal, negr hláškuje a Rock má asi problémy s nadměrným pocením. Hezký holky jsou klasikou a rychlý auta taky. Ne tak adrenalin, kterého je v celém filmu dostatek, dobrý střih, svižná akce. Prostě parádní akčňák, co stojí za shlédnutí v kině!

• 8.4.2011  02:26
    Sucker Punch (2011)

Já ani nevím, co na tohle peklo řict. Ultimátní nářez, kdy za každou bitku je jedna *. Být jich 5, tak je klidně 5 *. Nasláplej trailer a obdiv Snydera, že měl koule tohle vypustit mezi lidi...

• 4.4.2011  20:20

Tohle je šílený zlo. Kdo neviděl, nikdy neuvěří a nepochopí. B & B jsou tak genitálně debilní, až budete brečet.

• 8.3.2011  01:55

let's roll! - jízda nabitá efekty, ale také pulku času ve slow motion. k tomu spousta kliše, zkrátka jen efekty to neutáhou..

• 6.3.2011  22:35

akční stylovka, která se uvedla povedenou scénkou v klubu :D hlavní duo je dobře sehrané a christopher waltz zase zahral dementního záporáka, což mu jde výborně

• 22.2.2011  01:20

hodnocení asi není adekvátní, protože děj filmu chvílema lehce ztrácí a objevují se jisté nelogičnosti.. na druhou stranu to není nijak dlouhé, docela jsem se bavil, takže vlastně proč ne...

• 13.2.2011  02:04
    Iron Man 2 (2010)

solidní akčňák s dobrými efekty.. nicméně o něco slabší jak jednička... trojky bych chtěl vidět, ale bojím se, ab měla co nabídnout... přecijen je Iron Man už docela vyčerpaný..

• 10.2.2011  18:07
    Iron Man (2008)

prostě jedna z mých nejoblíbenějších komiksových postav :-)

• 5.2.2011  01:22

ale jo, tohle docela ušlo, na Jennifer a Bena

• 5.2.2011  01:22
    Záměna (2010)

no, jak se to veme. komedie to nebyla, protože jsem se zasmál tak jednou a nějak extra romantický to taky nebylo. Jennifer jako by nestárla, do tý doby, než ukáže ruce. Ale to stejně neutáhne film. Přijde mi, že myšlenka takto podaná spíš do dramatu, než komedie. Ve finále na tom nic moc vtipnýho nebylo.

• 29.1.2011  10:22

Nikdy bych asi neřekl, že největší psycho bude film o baletu. Ke konci jsem už ztracel pojem co je real a co ne. Well done.

• 28.1.2011  08:17
    Na doraz (2010)

Je pravda, že kino filmu přidá, ale co, tohle byl nářez. chvílema si říkáte "co to ku...?", chvílema se chlámete smíchy a nakonci překvapí a rychlý spád událostí. občas si říkám, jestli galifianakis opravdu hraje tak dobře a nebo prostě takovej je i ve skutečnosti a jen ho daj před kamery, aby se choval přirozeně

• 28.1.2011  08:14
    Černá smrt (2010)

tohle mi přišlo trochu slabší, než jsem čekal. divně to kombinuje temné časy středověku a rádoby nezkreslený pohled na ně, a nějaké mystično, nebo co.. málo akce a celý to bylo takový nudný docela

• 28.1.2011  08:11
    Vrah ve mně (2010)

je to úchylný. ale kdo z nás občas nezatouží po tom, nařezat ženský na holou :-)

• 28.1.2011  08:09
    Repo Men (2010)

mě se tohle prostě líbilo... nechyběla akce, ale zároveň film dává podnět k zamyšlení a ceně lidského života. nedělejme si iluze. a až do konce jsem žral původní zápletku a nečekal bych zvrat u podobného filmu. u mě dobrý

• 28.1.2011  08:06

že Emma Stone je dobrá, to asi nikomu není třeba připomínat... jen je škoda, že ta její proměna byla jen na oko, a ne taková, že by si to začla víc dávat, mohlo by to pak být ještě o něco říznější...

<< předchozí 1 2 3 4 5