Mr.Shock

Mr.Shock


Student, sportovec, muzikant

3 body

Moje oblíbené filmy

 • poster

  21 gramů (2003)

  Naomi Watts bere dech... Sean Penn ho nemá dost, já už taky ne.

 • poster

  Crash (2004)

 • poster

  Fontána (2006)

  Nevím, jak tenhle film obodovat... Viděl jsem to jednou a popravdě řečeno, párkrát jsem musel potlačovat pláč... Ne, že by to bylo tak strašné, ale fantastická hudba podkreslovala scény velice sugestivním způsobem, docela mě to místy dojímalo. :) Jinak z filmu mám kromě skvělého vizuálního zážitku trošku rozporuplné pocity. Skvělé herecké výkony Hugha Jackmana i Rachel Weisz mě ale dostaly. EDIT (po čase) : Tak jsem to promyslel (procítil) znovu a nemůžu jinak... 95% a jeden z nejhezčích (nejen vizuálně a na poslech) filmů, co jsem kdy viděl.

 • poster

  Hvězdný prach (2007)

 • poster

  Láska nebeská (2003)

  Nic se neděje, hlavně, že jste neřekla DO PRDELE...Díky pane... Měla jsem tušení, že první den nějak poseru

 • poster

  Tanec v temnotách (2000)

  Bez hlubší znalosti Trierova díla jsem se těšil na takový "netradiční muzikál" s Bjork. Slova jako FANTASTICKÝ nebo DECHBEROUCÍ nechám protentorkát stranou, nicméně mě film oslovil. Jedna věc, kterou by si u mě režisér, případně scénáristi nebo zkrátka NĚKDO, kdo tohle má na starost "šplhli" by bylo, kdyby někdo v tom filmu vyslovil jméno Oldřich normálně, česky, ne jako "starý bohatý" - [old:rič]. U režiséra takovýchto (nesporných) kvalit a známého jména bych tenhle krok čekal. Pro větší autenticitu se to mohla naučit pořádně alespoň Björk... Souhlasíte? Těžko hodnotit umělecké kvality hudebních scén, nejsem (PROFESIONÁLNÍ) filmový ani divadelní kritik. Za sebe řeknu, že scéna na mostě mě rozbrečela.. Celé to "Jede vlak, uhni z kolejí" a následně píseň I've seen it all mi vehnaly slzy do očí. Ta písnička je vážně moc pěkná. Peter Stormare "zpíval" tuhle písen Björk - to mi přišlo hodně roztomilé :) Nebudu řešit to, co se mi nelíbilo (třeba nelogičnost její smrti - platba právníkovi se přece dala vyřešit i jinak...), přeci proč bychom si měli kazit pocit z filmu hledáním věcí, které se nám nelíbily... Pro mě 85% a příjemný večer. (I když trochu depresivní závěr filmu prostě NENÍ to, co mám rád) Ad. Radek99: Catherine Deneuve byla kouzelná v postavě obětavé Kathy, nicméně Lindu, manželku policisty Billa, nehrála Deneuve, nýbrž Cara Seymour. Asi sis je spletl. :)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace