Guzo

Guzo

Petr Šiml

okres Plzeň

19 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Červený trpaslík (TV seriál) (1988)

  Jeden z nejlepších sitcomů a možná, že ten úplně nejlepší

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

 • poster

  Ztraceni (TV seriál) (2004)

  Naprosto bezkonkurenční seriál tohoto typu. Záhady s dalšími sériemi neubývají, ale naopak přibývají, díky tomu si Lost pořád udržuje všechny své fanoušky přikované k televizním obrazovkám v době, kdy se vysílá nový díl, a nervózně čekající v té době, kdy se ještě nevysílá. Nastává ovšem jedno ALE. Budou všechny tyto záhady rozluštěny? I kdyby to mělo být v posledním díle, ale budou? Doufám, že všechny úplně ne, ale alespoň ty největší jako je příšera, skákání ostrova, či proč někteří lidé vůbec nestárnou ano.

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  Po zhlédnutí zatím všech natočených dílů (konec třetí série) musím uznat, že ačkoliv po prvních dílech, které jsem viděl, bych nikdy neřekl, že mě tenhle seriál tolik chytne, stalo se. Vše samozřejmě nejvíce stojí na Sheldonovi, jehož grimasy i hlášky prostě stojí za to. Jen doufám, že úroveň nebude moc strmě klesat a že si budeme moci tenhle sitcom užívat co nejdéle.

 • poster

  Zpátky do školy (TV seriál) (2009)

 • poster

  Chuck (TV seriál) (2007)

  Ještě jsem nedokoukal všechny díly Chucka, ale už teď můžu říct, že je to další z nových seriálů, který mě hodně zaujal. Chuckova nemotornost ve spojení se dvěma rozdílnými druhy agentů a hlavně půvabná Sarah.. úžasný. Po shlédnutí celé první řady a několika dílů z druhé, musím říct, že úroveň seriálu rozhodně neklesá, ale naopak. Nejlepší jsou pak scény v Buy More s Morganem a jinými zaměstnanci, ty prostě nemají chybu..

 • poster

  Dr. House (TV seriál) (2004)

 • poster

  Banshee (TV seriál) (2013)

  Mám rád, když je seriál ukončený při rozumné délce. Banshee by mohlo být natahováno ještě několik sérií, ale tvůrcům se povedlo většinu dějových linek rozumně uzavřít a to se ve čtvrté sérii nebáli trochu vybočit ze zavedeného systému. Seriál víc než cokoli jiného stojí na postavách, pokud vám po prvníh dvou dílech bude někdo (ne)sympatický, dost pravděpodobně to tak zůstane celý seriál. Ne že by se postavy nějak nevyvíjeli, ani nejsou zdaleka černobílé. Ale většina si od začátku jede "to svoje". Žánrově bych Banshee zařadil do ranku krimithriller, ale prostředí "moderního divokého západu" tomu dodává správný šmrnc. 5. hvězdu dávám asi hlavně díky postavě Joba, skvěle napsaná i zahraná postava, s každou sérií lepší.