Maty85

Maty85

okres Děčín

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 1.5.2018  08:37

SPOILER: Všechno to dává smysl. Postavy, který již nemají mít žádnou vlastní sólovku přežili, aby dostali více prostoru v A4 a mohli tak zvrátit vše co se stalo, např. vrátit na konci A4 čas pomocí Time Stone k "oživení" všech postav, které budoucí sólovka ještě čeká. Samozřejmě s pomocí jedné z nejmocnějších postav MCU, Captain Marvel bez které by neměli šanci.

• 19.12.2017  16:12
    Génius (TV seriál) (2017)

Jedno je jistý. Čas všechno vyřeší.

• 16.11.2017  20:17

V dalším dílu by raději měli ubrat na digitalizaci, kterou DC rozhodně nezvládají tak dobře jako Marvel. Minimálně by nemusel být digitálně hlavní záporak. Na vtipných scénách by měli taky zapracovat. Chce to prostě změnu stylu. Animovaný comicsy DC rozhodně překonávají ty hraný.

• 5.11.2016  21:51

Děj má hlavu i patu, krásně zpracovaný, vtipný, akční, zábavný.

• 25.10.2016  19:58
    Polda (TV seriál) (2016)

Dobrý nápad, ale ta realizace bída s nouzí.

• 29.9.2016  06:50

Pěkný béčko se vším všudy.

• 26.3.2016  17:36

Film sklízí některé negativa, který si vůbec nezaslouží. Ano, má svoje mouchy, ale i tak pro všechny fandy comicsu parádní podívaná.

• 19.2.2016  20:22
    Akta X - Série 10 (série) (2016)

Většina dílů je jen parodie na mysteriózní / Sci-Fi / Thriller. Slabý jako ranní čajíček. Bych i já napsal lepší scénář.

• 18.12.2015  23:15

Jednoduché, dokonalé. Jenom škoda, že se nekoná žádná dějová inovace. Vůbec žádné překvapení. Striktně se drží chronologie a dějových posloupností předchozích dílů. Ani jedno vybočení. Nic co by mě vystřelilo ze sedadla. Tady se někdo hodně bál experimentovat. Evidentně hrál Abrams na jistotu ... a proto mínus jedna hvězdička, celkově tedy 4* .

• 6.11.2015  22:41
    Spectre (2015)

Kino. V bodech: Děj beru. Nuda žádná. Herci v čele s Waltzem a Bautistou vynikající. Za to akční scény s výjimkou začátku průměrný. Bondovský vychytávky a vtipy taky nic moc. Filmu chyběla jiskra. Další bondovku už by Craig natáčet neměl. Chtělo by to zase změnu. Slabý 4, přičemž lidi, kteří dávají 3 plně chápu.

• 10.8.2014  19:40
    Hercules (2014)

Shlédnuto ve 3D 4DX. Vidět to ovšem ve 2D, tak výsledek bude stejný a 4* zůstanou. Že se na scéně neobjevila ani jedna mýtická bytost ? To vůbec nevadí. Vrah, žoldák, hrdina nebo polobůh ? To je myšlenka s kterou si pohrává dějová linie od začátku do konce. A to funguje dokonale.

• 22.7.2014  21:04

Vizuálně i příběhově luxusní.

• 13.7.2014  12:25

dvouhodinová reklama na mustang

• 6.10.2013  17:38
    Gravitace (2013)

Umím si představit, že ve 2D to v hodnocení na pět hvězd dosáhnout nemusí, ale ve 3D to je jasně plný počet. Jeden z mála filmů, který se vyplatilo vidět v IMAXu.

• 13.1.2013  21:14

Tarantino to opět dokázal. Skvělý scénář, všechny hlavní postavy bezchybně zahraný, vynikající hudba, perfektní dialogy a lázně krve tak jak jsme u jeho filmů zvyklí.

• 2.10.2012  21:48

L. Neeson byl opět na svém místě ve svém živlu, avšak bez P. Morela a to je taky jeden z důvodu proč to na kvalitu prvního dílu zcela jistě nedosahuje. Bohužel. Nabízí se otázka, zda vznik tohoto pokračování nebylo přeci jen trochu zbytečný ? !? (díky za csfd projekci)

• 19.9.2012  14:00
    The Words (2012)

Po čase zase kvalitní snímek, u něhož divák nemusí jen vypnout mozek a unášet se proudem zábavy.... tady jde o něco víc. Už se těším na alternativní USA verzi. (dobrá volba pro csfd projekci > thumbs up)

• 16.8.2012  22:55
    Total Recall (2012)

I kdybych neznal původní Verhoevenovu verzi, tak bych se stejně na vyšší hodnocení nedostal, ani nápad. (btw. díky za csfd projekci)

• 3.8.2012  09:43

Jen krůček za Dark Knight. Rozhodoval jsem se mezi 4 - 5* ....

• 12.7.2012  07:17

Hned při prvním zhlédnutí v kině na csfd projekci (2D v originále) jsem si všiml několika chybiček (hlavně s batohem atd.) což by se asi stávat nemělo, ale jinak celkově jako komiks určitě nezklamalo. Skvělá a zábavná podívaná. Graficky/trikově krásný....hezky si s tím vyhráli.

• 19.12.2011  21:16

Audrey Hepburn, to byla Paní herečka!

• 30.11.2011  21:03
    Lovci hlav (2011)

Překvapení ze severské kinematografie.

• 7.11.2011  21:46

Jsem moc rád, že mi domácí projekce mohla aspoň částečně vynahradit ztrátu způsobenou nenavštívením kina, protože todle bylo prostě excellent ladies and gentleman. Příběhově i vizuálně úchvatný.

• 5.11.2011  18:19

S tak nabitým hereckým obsazením se z toho dalo vytřískat rozhodně o dost víc. Jeden z těch případů, kdy trailer vysoce předčil samotný snímek.

• 26.10.2011  22:54

Po návratu z CSFD projekce mám jen ty nejlepší dojmy a sem moc rád za správnou volbu promítajícího snímku. Spielberg, Jackson plus ideální délka stopáže předurčilo, že celý snímek bude bez hluchých míst a promění se v zábavnou podívanou, což se nakonec i potvrdilo. Animace vynikající, 3D na standardní úrovni. K několika scénkám bych asi nějaké té výhrady našel, ale proč to řešit.... beru to jako pohádku a hlavně to nebyla žádná nuda a o to přeci jde především! Film utekl neskutečně rychle... sem nemohl pomalu ani uvěřit, že už koukám na závěrečné titulky :))

• 24.10.2011  22:55
    Teror (2011)

Mé nadšení tak trochu začíná a končí s dvojicí mých oblíbených herců, protože srovnat to např. s tématicky podobným Mother's Day, tak Trespass určitě minimálně o * prohrává.

• 14.10.2011  22:11

Herecké obsazení vynikající, vše ostatní stupidní.

• 27.8.2011  22:03
    Pohřben zaživa (TV film) (1990)

F. Darabont a jeho počátky v podobě tvorby pro TV... a nutno podotknout, že už tehdy mělo jeho dílo patřičnou úroveň.

• 27.8.2011  19:14

Oproti jedničce strmý pokles.

• 26.8.2011  18:32

** + * za Děčín :))