Absolvent (1967)

Beatles, D. Hoffman a jedinečně vygradovanej závěr !

Absolventka (2009)

Jedna hvězdička za trochu méně vydařilou romantickou komedii + jedna hvězdička za mou oblíbenou A. Bledel :-))

Agent bez jména (2010)

ou ou, v podstatě všechno špatně ...dějově obsolutně neuspořádáný a chaotický, efekty nic moc, kamera sebou hází sem tam, film nemá hlavu ani patu, * za dvojici Austin - Cerra

Akta X - Film (1998)

Akta X v době své největší slávy a zároveň perfektní tečka za úspěšným seriálem. Po tomdle filmu už to šlo z akty X zkopce.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

Od tvůrce Akt X Cartera sem čekal rozhodně víc. Kvalit prvního filmu (1998) to ani zdaleka nedosahuje. Byl sem zklamán. Duchovny a Anderson to zahráli sice skvěle, šlo vidět, že jsou ve svém živlu, ale to samo o sobě samozřejmě nestačí. Ja se nekoukal na starý výborný Akta X, nýbrž jen na dobrej thriller, který neměl téměř žádný prvky mysteriózna, žádný paranormální jevy a nic. A to je přeci přesně to, co se od Akt X očekává a co je proslavilo. O tom, že nějaká ta menší akce a napětí se začali pomalu prosazovat asi až po hodině filmu ani raději nemluvím...

Akta X - Série 10 (2016) (série)

Většina dílů je jen parodie na mysteriózní / Sci-Fi / Thriller. Slabý jako ranní čajíček. Bych i já napsal lepší scénář.

Alenka v říši divů (2010)

Předchozí spojení Burton - Depp se mi líbilo teda určitě víc... tentokrát tomu chyběla šťáva :)

Alpha Dog (2006)

Prohulenej, prochlastanej a celkově proflámovanej filmek :-)) , takže občas sem se sice vyloženě nudil, ale jinak herecký výkony mě docela přesvědčily a jako drama slušnej průměr. Škoda, že byl trochu víc a zbytečně natáhlej děj no.

Amazing Spider-Man (2012)

Hned při prvním zhlédnutí v kině na csfd projekci (2D v originále) jsem si všiml několika chybiček (hlavně s batohem atd.) což by se asi stávat nemělo, ale jinak celkově jako komiks určitě nezklamalo. Skvělá a zábavná podívaná. Graficky/trikově krásný....hezky si s tím vyhráli.

Americká krása (1999)

Vše již bylo řečeno. Sem moc rád, že při vyplňování mezer z prvních TOP 100 filmů sem se nakonec dostal i k tomudle snímku. Kdo uvidí, neprohloupí :)