Bez soucitu (2010)

Samozřejmě, že tady už oproti 96 hodinám šla taková ta realičnost trochu stranou, ale jinak celkově jednoduchý, stručný, výstižný a hlavně zábavný. A o to přeci jde ne. Akce jak má být. P. Morel u mě zůstává pořád mezi "áčkařema" co točí skvělý snímky. V součtu: 3,5*

Under the Mountain (2009)

Obyčejný koukatelný béčko. S. Neill je jedinným tahounem tohoto snímku. Jinak po všech stránkách slabší průměr.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Jako špatný to rozhodně nebylo, což pak o to. Ale na druhou stranu nějaká filmová pecka taktéž ne. A to když měl N. Antal k dispozici takový herecký esa, tak to mohlo být přeci jen o něco lepší.... nevím, nevím... mám z Predators trochu obavy

Chůva v akci (2010)

J. Chan už není nejmladší a jde to bohužel docela znát. I když zrovna v tomdle případě má na tom větší vinu samotnej scénář a celkové pojetí snímku. Takže na můj vkus málo legrace, málo akce a všech těch dovedností kolem co jinak vždycky Jackie předvádí....tady byl zkrátka omezován dětičkama, což mě rozhodně příliš nebere. Btw. už se moc těším na nového Karate Kida... to bude určitě jiná písnička

Rec 2 (2009)

Jednička v sobě skrývá rozhodně více napětí, strachu a temné atmosféry. Jde samozřejmě také o to, že jednička měla čím překvapit, kdežto před spuštěním druhého dílu už tak nějak divák ví co má očekávat... což je vždycky takový to "mínus" pokračování

Na hraně temnoty (2010)

Povedený thriller tak jak by měl správně vypadat. Gibsonovi i role padla skvěle, nicméně celkově nic vyjímečnýho na co by měl divák ještě delší dobu vzpomínat.

Harry Brown (2009)

Reálný a drsný život staříka, jenž vezme spravedlnost do svých rukou. M. Caine to zahrál výborně. Celkově vynikající podívaná od začátku až do samýho konce, který byl pochopitelně taktéž drsný a spravedlivý.

Ninja Assassin (2009)

Film měl z počátku velký potenciál, který se však postupně a rychle vytrácel v nepřehledných bitkách a tak trochu v celkově spíše jen béčkovém provedení.

Cesta (2009)

Poměrně dobře vylíčený drsný příběh otce a jeho syna v krutý době.

Krvavý potok (2009)

Hmmm, tak J. Schumacher umí rozhodně točit i vynikající snímky, nicméně v tomdle případě se jedná o pravý opak...takový "horory" jako tento netočí v dnešní době snad ani béčkový tvůrci, spíš tak céčkový už...kurňa Joele schop se a ukaž nám zase jednou nějakou telefonní budku či jinej hit! :)