blackJag

Jan Joch

okres Hodonín

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66
    • 9.5.2020  19:18

"KDYŽ TI ŽIVOT POLOŽÍ HÁDANKU, PROMĚŇ JI V UMĚNÍ." Jó, kdyby to bylo tak snadné :-) Indie film o indie hudební scéně, respektive něčem, co by rádo bylo její součástí... V klidu, nějaké to slabé drama, nějaké to pinožení a krátká cesta k sebepoznání. Líbilo se mi civilní pojetí všech charakterů, zato hudební složka nijak zvlášť. 60%

• 9.5.2020  19:07

"MATURANTI, PIČO!" Jakože strašný odvaz. Ostentativně ignorující každou zavedenou šablonu, jako SUPERBAD (zdravím Hillovic rodinný klan), ale právě no, znovu už si to nepustím, i když výsledek z různých důvodů celkem sympatický. Nějak mě to ne(v)opíchalo... 65%

• 9.5.2020  18:59

"POČERNI SE NEGŘE, NO TAK." Vlastně nevím, co to bylo, romantická komedie až někde na pomezí parodie? Nesourodý mišmaš celé plejády romanticko-komediálních témat? To vše roztažené skoro na 2 (!) hodiny... Nevím, u těch nekorektních slovních průjmů jsem se celkem bavil, držka jedné z děvčat jede slušně, bavila mě i zhulená Whoopi nebo ondulovaný Chris Rock, ovšem dohromady už nikdy více. 40%

• 9.5.2020  18:49
    Debatéři (2007)

"MŮŽETE PŘEDSTÍRAT JEN TAK DLOUHO, DOKUD VÁM NEDOJDOU SÍLY." Rozčilujícím způsobem neuspokojivý vývoj událostí, to se musí nechat :-) Hlavně se vyhnout jakékoliv žánrově standardní situaci - opravdu, divákovi není dopřána ani jedna :-) Ale jo, beru to, prostě život :-) ...Kendricková na počátku své herecké dráhy, ještě roztomile obalená reziduem dětského tuku (a zbytek je historie). 70%

• 4.5.2020  13:52
    Lifesaver (2013)

Nejen pro oživené správných postupů při první pomoci.

• 4.5.2020  13:50
    Blue Season (2013)

S ohledem na rozpočet a čas na realizaci...

• 28.4.2020  10:10

Otravnější věc plnou blbých scének ze vztahování dvou dětí jsem už dlouho neviděl. A nádavkem všechna ta blbost ze dvou nejapných pohledů, uff. 40%

• 28.4.2020  09:58

Drsná kovbojka. Neříkám, dějově tu pár věcí k diskuzi je, když ovšem dojde na bourání lidského masa, mozek naráz nedokáže nic moc dalšího zpracovat :-) 80%

• 25.4.2020  22:50

"NÁŠ ŽIVOT POKRAČUJE V DARECH, ZANECHANÝCH NAŠIM DĚTEM." Disneyho kreslené dobrodružství, které pomrkává po animé a naštěstí úplně rezignuje na muzikálový koncept (ani jeden otravný song). Není to zlé ani dnes. 70%

• 25.4.2020  22:45

Tak se musí na nácky :-) S humorem... Neuvěřitelně dobří dětští herci. 85%

• 25.4.2020  22:40
    Malé ženy (2019)

Myslím, že filmovému vyprávění hodně prospívá nelineární způsob narace, co mu prospívá méně, je určitá ambivalence věkového rozpoložení postav (než jsem se trochu zorientoval, nejmladší dívčinu jsem původně považoval za nejstarší). 75%

• 25.4.2020  22:20

No jo no, klasický Ferrell, toho buď milujete nebo nenávidíte :-) Neříkám, nějaká ta improvizační vata tu je, ale hlína jinak slušná, zasmál jsem se. Jako fanda si dovolím mírně nadhodnotit :-) 70%

• 25.4.2020  22:15
    Kouzelníci (2013)

Povedené především v momentech, které vzdorují klasickým dějovým postupům... A zbytek taky ujde. 65%

• 16.4.2020  11:28
    Spinners (2014)

Začátek má velice příjemnou atmosféru, prostředí "živých poutačů" je neotřelé, vývoj situace beru, ale je to zbytečně nedotažené.

• 16.4.2020  11:24
    Clown (2008)

Nedalo se z toho vytěžit víc? Tolik námahy pro tak malý tvůrčí vklad...

• 28.3.2020  12:32

Půjdu proti proudu i náladám, jak jsem od toho vůbec nic nečekal, celkem mě to bavilo. Dobré triky, nějaký ten smrťák v kladných řadách, profesor Kolečko za kokota, dobré zakončení slušné série, u které většinová divácká obec podlehla davové hysterii, ne? 70%

• 28.3.2020  12:05
    Footloose (1984)

Kdyby to ten Bacon aspoň celé opravdu odtančil... Práce s dublem nedostatečná! Čas od času se někde objeví odkaz zrovna na tento film a já sice nedokáži posoudit vliv snímku v době, kdy vyšel, ale dnes? Nevidím důvod se k němu vracet. 50%

• 28.3.2020  11:59
    Odnikud (2017)

Čekal jsem, že mě to chytne víc - téma silné, Krugerová výborná, závěr odevzdaný. 65%

• 23.3.2020  13:53

Ze samotného zločinu běhá mráz po zádech, jenom z té letmé rekonstrukce obsažené ve filmu se mi zastavil dech, což asi vypovídá ve prospěch filmu. Franco je ve své roli výborný, Hill se mi tam moc nehodí a jeho chemie s Jonesovou je nulová, což je špatně především proto, že její postava, byť prostorem omezená, má pro vyznění snímku důležitou emocionální funkci. Výsledný dojem spíše standardní, mírně nad průměrem. 65%

• 23.3.2020  13:38

ED WOOD pro nové století. Francovi se to celkem povedlo, jeho nesoudný magor rozesmává i dojímá a jeho přesnost v imitaci neumětelského škváru vyloženě baví. Konec konců s touto vizí se ztotožnil i samotný Tommy :-) 80%

• 23.3.2020  13:22

Odbytá televizní buddy kriminálka, na které se podepisuje netflixovská zbrklost. Nevím, většina filmů od Netflixu "smrdí" stejně, nedoladěný scénář, televizní look, chabá práce s prostředím i rekvizitami, omezené možnosti komparzu - tohle má konkurovat čemu? 50%

• 23.3.2020  13:14

Sice zajímavě obsazená, ale jinak v podstatě slaboduchá televizní hra na dobrodružnou detektivku. Ekvivalent navoněného hovna. 30%

• 23.3.2020  13:05
    Puzzle (2018)

Malá lidská dramata a jejich "exotické" katalyzátory. Jednou jsou to třeba sochy z másla, jindy zase skládaní puzzle. Ok, katalyzátor máme, co to drámo? Upřímně? Nic moc. Jak příběh postupuje, byla mi jeho protagonistka méně a méně sympatická. 50%

• 23.3.2020  12:55
    Radius (2017)

Nápad to má, herci sice neznámí, přesto snaživí, nejde to proti nastavené logice a v závěru to koresponduje... Snad jen ten vizuál a režie, hrozně laciné. 60%

• 12.3.2020  00:44

Vybrakovaná artušovská legenda a její mělnění ve službách filmu pro děti, který je má velmi okatě poučit (mimo jiné) o tom, že šikana není dobrá (což není)... Kupodivu jsem to čekal daleko horší :-) 50%

• 12.3.2020  00:33

Nemůžu si pomoci, film smrdí nevyužitým potenciálem. Pěkně se rozjíždí, napíná, šíří příjemné záhadno, ale na nadějné vyhlídky nakonec nedojde, vše je utopeno v závěrečné překotnosti a ordinérnosti, velká škoda. 60%

• 12.3.2020  00:22

Letitá klasika, konečně jsem se k ní dostal a zklamaný jsem věru nebyl. Hepburnová ve formě, v roli se sympatiemi na štíru, přesto opět vyvázla :-) Snad jen ten Rooney a jeho pan Yunioshi, veškeré jeho scény bych vystřihl, hrozné, z této kreace jsem byl mírně vyveden z míry. 75%

• 12.3.2020  00:14

Asi bych polemizoval s náturou hlavního hrdiny (takový Mirek Dušín křížený Pepkem námořníkem), ale jinak jsem byl zaujat. Prostředí zajímavé, herecké výkony skvělé, jen tu hudbu Johna Williamse jsem zapomněl jaksi vnímat (asi dobrá vizitka). 70%

• 12.3.2020  00:05
    Gotti (2018)

Bože, ten Travolta, tomu se nedaří. Film s takovým námětem a ono to nevyjde, nechápu, natočeno naprosto decimujícím způsobem, bez vzrušení, zájmu. Pekelná rutina. 40%

• 12.3.2020  00:02

Klasická "schneiderovina", tohle už není pro mě :-) Jasně, člověk se uchechtne, když si sem tam někdo nepatřičně uprdne, ale jinak co? Schneider se podílel i na scénáři a šel cestou nejmenšího odporu, vůbec si s tím nedal práci. Kluci to prostě posrali, co už. 30%

<< předchozí 1 2 3 4 17 34 50 66