Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Akční
  • Horor
  • Krimi

plakát

Koruna - Série 3 (2019) (série)

Brr, tak ta změna hereckého obsazení nebyl dobrý nápad, blbě si na ni zvyka a zároveň se anj moc nepovedla.Herci nejsou moc sympatičtí a jsou jaksi bez emoci. Královna zestarla tak o 10let, ale princezna Margaret snad o 30:-( a vůbec nevypadá jako mladší sestra.

Expedice: Džungle (2021)

Příběh blbý, triky velmi špatné, raději bych reálné lokace a zvířata. Emily role vůbec neseděla, obecně všechny postavy divné a nevýrazné. Slabší 2*

plakát

První večeře (2021) (TV pořad)

Koukatelne to je, ale žádný slagr to není. Co je zvláštní, že ve většině případů dají starší ženu k muži, wtf 😀. Dále je trapné, že je ještě nechají za večeři zaplatit, to nemůže produkce pár tisíc přidat?

plakát

Koruna - Série 2 (2017) (série)

O něco horší než první série a to s ohledem na více nudných pasáží a vyloženě slabý 9. díl.

plakát

Dařbuján a Pandrhola (1959) (TV film)

Velmi špatná obrazová i zvuková kvalita filmu, je zde znát malý rozpočet. Moc nechápu, proč se to vůbec natáčelo, když ve stejném roce vznikal stejný film od Martina Friče, který je ve všech ohledech o třídu lepší a obrazová kvalita tak o 30 let. Scénář je velmi podobný včetně stejných textů.

Motorband: Restart (2017)

Motorband jsem znal pouze okrajově, protoze v 90. letech, kdy jsem se dostal do věku kdy mě začala zajímat hudba, již byla kapela v rozkladu. Vyrůstal jsem tak na jiných cz metalových kapelách. Dokument je však vynikající, vyprávění hodně zajímavé za účasti spousty známých muzikantů. 2 hodiny utečou jako voda, velmi poutave natočeno

plakát

Koruna - Série 1 (2016) (série)

Skvělá hudba, výprava včetně kostýmů a dokonalá Claire Foy. Naproti tomu obsazení 2metroveho herce do role Churchila, který byl malého vzrůstu, je přeslap. Dějově je to bohužel místy nudné, nezajímavé, jindy naopak strhující. Dějově za 3*, vizual 5* hodnocení je tedy jasné.

plakát

Koruna (2016) (TV seriál)

Skvělá hudba, výprava včetně kostýmů a dokonalá Claire Foy. Naproti tomu obsazení 2metroveho herce do role Churchila, který byl malého vzrůstu, je přeslap. Dějově je to bohužel místy nudné, nezajímavé, jindy naopak strhující. Osobně bych uvítal do seriálu zakomponovat historické záběry, podobně jako v Narcos. Dějově za 3*, vizuál 5* hodnocení je tedy jasné.

plakát

Ulice strachu – 3. část: 1666 (2021)

První polovina docela atmosfericka, tajemná. Po návratu do "přítomnosti" je to stejné jako předchozí 2 díly. Pro mě nejlepší díl, lepší 3*

Ovládací panel
2 body