Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Drama
  • Akční
  • Horor
  • Krimi

Recenze (514)

plakát

Jen žena (2019) 

Neskutečné drama, které bylo bohužel podle skutečně události. Docela se divím, že si to někdo v Německu dovolil natočit a upozornit tak na hrůzu, která pramení z Islámu. Chválím styl vyprávění, ze kterého místy mrazí.

plakát

The Eight Hundred (2020) 

Strašně dlouhé a tím pádem i místy hodně nudné. Bohužel ani bojové scény nejsou moc poutavé, spíše takovy nepřehledný zmatek. V druhé polovině navíc přibude i obrovská dávka patosu.

plakát

Narušitel systému (2019) 

Silné drama, skoro až psycho. Při sledování hlavní postavy se přestávám divit, že se u takových případu v minulosti dělala lobotomie. Po určité době ale film přestane bavit, protože děj se točí pořád dokola. Škoda té dlouhé stopáže.

plakát

Země nomádů (2020) 

Hezky natočená nuda. Scénář snad ani neexistoval, scény vypadali jak náhodně spojeny do sebe. Dokoukat do konce ztráta času.

plakát

Ano, šéfová! (2018) (TV pořad) 

Pagani se na to nehodí, nejsou to lidé do showbusinessu. Pokud chtěla Prima navázat na Pohlreicha, sazka na tyto dva byla totálně mimo. Měli si raději najít nějakého šéfkuchaře.

plakát

Come True (2020) 

Proč tam vědci mají malinké černobílé monitory na kterých nic není vidět a ještě to chtěli nahrávat ve 4k? 😀 Hlavní herečka strašně nesympaticka. Celkově slabé, chvílemi nudné a ani moc smysl to nedávalo. Hvězda navíc za výbornou titulní píseň

plakát

Shorta (2020) 

Na Bidniky to nemá dějem ani atmosférou. Celkově pomerne slabé, místy nudné a hlavně hloupé.

plakát

Vojenská pilotka (2020) 

Bitevní scény velmi slabě natočeny, jinak velmi dobré. Délka filmu se blíží dvoum hodinám, ale nenudil jsem se. Hlavní herečka sympatická.

Ovládací panel
2 body

Reklama

Reklama