Vylidněno (2019)

Trailer dobrej, ale film postrádá hlubší myšlenku. Housing market in capitalism is evolving in various places. A dál?

Vlastníci (2019)

Námět dobrý. Film, kde nepotřebujete rozpočet, je pro Evropu cesta. Škoda, šlo z toho určitě vytěžit více. Není to ani komedie, ani drama, něco jakoby na pomezí, ale ani jedno i když některé momenty to má hezké. Každý tam reaguje na každého, až zbytečně, není to moc uvěřitelné. Jak říkám, škoda. Chtělo by to trošku lepší scénář.

Jsem tady nový (2017)

Neni moc jasne, co tim filmem chtel autor rict.

Divočina (2014)

Film o ničom, ktorý ma pritom celú dobu bavil. :-)

Plán (2014)

Neni to špatný film, jenom jsem teda nepochopil co má být poselstvím toho filmu. Jo, teda jestli to nebylo to, že jsem dostal chuť žít v jiné zemi.

Hodina dějepisu (2013) (TV film)

Silná téma, zaujímavé spracovanie - pohľad mladej generácie na nie úplne šťastné určenie hraníc v minulosti.

Od Fica do Fica (2012)

Tí ľudia si myslia, že oni sú tí dobrí a politici sú zlí. No lenže aký ľud, taká politická reprezentácia. Zobuďme sa a začnime každý od seba. A od toho čo možme urobiť pre spoločnosť, okrem strkania hlavy do piesku. P.S. Výrok za všetko - Národ volá chyťte zlodeja no rád by bol na jeho mieste.

Skyfall (2012)

Nie, nie a nie. Prvá polovica ešte ako tak okey, lebo sú tam aj dialógy, a občas aj vtipné, ale potom? Nezauímavá Bond girl, umelý záporák a zvyšok iba prachpustá vybuchovačka ako v Quantum of Solace. Chcem naspať Casino.