Pája=)

Grafik

Twitter: Pajacz

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 14.12.2017  03:02

Myslím, že dlužím Georgi Lucasovi omluvu.

• 1.10.2015  00:32
    Marťan (2015)

Když točíte film o Marsu a ta část na něm je ta nejslabší, něco je špatně.

• 10.7.2015  22:09
    Slow West (2015)

Abstraktně absurdní film.

• 10.5.2015  20:29
    Ex Machina (2014)

Na můj vkus konec přišel o nějaké ty dvě minutky později než-li měl. Ale jinak úžasné.

• 23.1.2015  20:40

Dokonalé

• 27.9.2014  20:57
    Equalizer (2014)

FIlm si budete pamatovat přesně pět minut po jeho konci.

• 20.9.2014  18:41

Rutině odvedená oddychovka. Nenadchne ale pobaví.

• 13.9.2014  01:20
    Chlapectví (2014)

Oh. Fucking feels!. Až přiletí mimozemšťani a zeptají se na to o čem je lidský život tak jim prosím pusťe tento film. Film, který nepotřebuje ani jednou objasnit to co se na plátně děje, jelikož každý kdo má alespoň kousek citu v těle tomu ihned porozumí. To je totiž to co nás všechny spojuje. Život.

• 20.7.2014  10:45

Bez Jamese Franca je všechno lepší.

• 22.5.2014  00:01

Měl jsem obrovský strach, že Bryan Singer už na to nemá a že nezvládne navázat na své první dva X-meny, ale on to dokázal. Ale nejen to, natočil ten nejlepší X-menovský film, a po Nolanovi, tu nejlepší adaptaci komiksu vůbec. Spojení mladšího filmového osazenstva s tím starším funguje na jedničku. Hlavní zásluhu na tom mají hlavně skvělé dialogy, které dokonale dokreslují hloubku Marvelovských postav. Bryan zvládl ještě jednu věc skvěle. Díky ohromnému rozpočtu měli všechny mutantské schopnosti šanci vyniknout jako nikdy předtím. Singer dokázal napravit všechnu škodu, kterou režiséři po něm (až na Vaughna) napravili. Zkrátka film dostál svým očekáváním a ještě je i předčil. Ovšem potitulková scéna přináší očekávání nové a možná ještě větší...

• 26.4.2014  16:12

Uh. Tolik nenávisti vůči Spideymu? :(. Jsem rád že aspoň někdo točí komiksové filmy pro mě. A jsem nesmírně vděčný, že práva na Spider-mana nevlastní Disney. Peter Parker konečně dostává prostor, který si zaslouží. Je hravý, INTELIGENTNÍ, sarkastický, emocionálně rozpolcený a nejmilejší hrdina, kterého najdete. Marc Webb dal Spidermanovi příběh, který by s Disneyho, takřka identickými filmy, nikdy nezískal. Současné filmy Marvelu se spíše podobají DC. Maska hlavních postav je víc, než jejich vlastní skrytá osobnost. Webb vystihl podstatu úspěchu komiksů Marvelu a ukázal, že super-hrdinové jsou nejdříve lidé a až potom hrdinové.

• 5.12.2013  23:00
    Oldboy (2013)

Takhle má dle mého názoru vypadat remake. Vše co mi v originální verzi chybělo jsem dostal tady. Vyvrcholení, pointa i závěr mnohonásobně silnější než u předlohy.

• 2.11.2013  18:05
    Enderova hra (2013)

Film i knížka se jmenuje Enderova hra. Ale nenechte se zmást, ve filmu žádné hry nenajdete. Pouze spoustu záběrů, které se točí kolem her. Ender měl dokázat svou genialitu činy a strategií. Místo toho nám ji do hlavy tlučou vedlejší postav . Bohužel bezvýsledně.

• 8.5.2013  22:24
    Iron Man 3 (2013)

Skvělý začátek. Vtipné dialogy, napínavá zápletka, spousta emocí. Druhá půlka ničí vše na čem je celý film postaven a co předjímal. Jakákoliv vážnost filmu je pryč s identitou záporáka. Místo emocemi nabitého finále dostaneme groteskně pojatý mišmaš plný CG postaviček. Celou atmosféru podtrhujou vtipné průpovídky Tonyho v době kdy by měl být zcela na dně. Snad příště Tony. :)

• 31.12.2012  01:14
    Let (2012)

Průměrné drama nikoliv o letu, jak název naznačuje ale o moc moc zlém alkoholismu. Po shlédnutí máte pocit, že celé poselství filmu by se klidně vlezlo do 30 minut. Zbytečná zrzka a zdlouhavé oddalování moralizujícího konce jako na předpis AA.

• 30.11.2012  22:31

Je to zvláštní. Parta padesátníků si opráší své staré kostýmy, vrátí se do svých rolí a je to nejvtipnější pořad co můžeme v současné době na televizních obrazovkách vidět.

• 13.11.2012  21:16
    Duna (1984)

Paradoxně je tento film přesně tou utopickou představou o životě Muad'Dib, které se Paul Atreida tak bál.

• 30.10.2012  19:03
    8 Out of 10 Cats (TV pořad) (2005)

Momentálně nejvtipnější tv show v UK

• 26.10.2012  09:35
    Skyfall (2012)

Prázdný film, který staví na jedné průměrné zápletce s nulovou věrohodností.

• 21.10.2012  13:42

Aneb co v Hunger Games nebylo..

• 13.9.2012  23:01
    Ve stínu (2012)

Promiň Mirko.

• 27.8.2012  23:38

Mnohem víc fyzičtější a emocionálnější než cokoliv s Damonem. Herecká extra třída tenhle film drží pohromadě. Sice ke konci dochází dech ale i tak příjemné překvapení letošního léta.

• 15.7.2012  00:58

Jeden z nejpříjemnějších filmů tohohle léta :) (2012 je stejně poslední)

• 11.7.2012  23:11

Rozumově za 4* ale pocitově za plný počet. Pan Webb udělal přesně takového spidermana jakého jsem si přál. Neuvěřitelný důraz klade na postavy a to na všech frontách! Díky tomu spiderman není jen další komixová legrácka na letní filmovou sezónu, nýbrž nesmírně milý příběh teenagera, kterého shodou okolností kousl pavouk a on musí udělat to co mu zodpovědnost káže.

• 26.3.2012  13:01
    Arthur (2011)

Nedejte na zdejší "wanna be" rádoby filmové kritiky. Arthur je přesně to co od něho můžete čekat. Dokonale roztomilý Russel Brand se skvělou Helen Mirren. Hravý film, který má díky hlavním protagonistům jisté kvality britského humoru. Arthur se na rozdíl od jiných podobně založených filmů vyhýbá přehnaně trapným situacím a naopak jde vstříc i važnějším momentům. Ve své kategorii je to určitě to lepší co můžete najít. Pokud ale nosíte wayfarer brýle a sledujete nezávislou scénu, tak na to prosím nechoďte. Zaručuju, že vás to nikterak neoslní.

• 23.3.2012  01:17
    Goon (2011)

parádní jednohubka o tom proč hokej v kanadě vypadá jinak než u nás :)

• 29.1.2012  22:08

As British as it gets

• 26.1.2012  22:41

Nečetl, Neviděl, Líbilo :)

• 20.1.2012  13:30
    Mamma Mia! (2008)

What a waste of time :) No, what a great waste of time.

• 20.1.2012  03:53
    Vetřelci dávnověku (TV seriál) (2009)

Spousta prázdných a úsměvných teorií a na druhé straně spoustu fascinujících objevů a příběhů, o kterých ovšem jen polemizují místo toho aby se věnovali dalšímu výzkumu.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8