Králíček Jojo (2019)

Veni, Vidi, pane bože to bylo strašný. Rádoby vtipná ptákovina která ač se snaží být vtipná a zasazená do doby druhé války, je tak hloupá a není ani moc vtipná. Nejlepší na tom všem byl až konec. A za ten dávám hvězdičku navíc.

Black Adam (2022)

Viděl jsem hodně filmů s akčními hrdiny, ale to, co předvádí, je opravdu strašné a je to horší a horší. Avengers vymlátí pomalu do jednoho, Spiderman je jiný než je a Black Adam je arogantní namakaný cápek, který si mele svou, ale chce ho zastavit banda jakých si hrdinů, kteří by se měli starat spíše o svoje problémy. Slátanina, která se nedala ani moc dívat. Jediné, co bylo fajn je Rock. Jinak bych se na to nedíval a dal tomu odpad.

Grimsby (2016)

Po strašně dlouhé době jsem konečně narazil na komedii, která není vynuceným vtipem a parodií na humor. Vtipy, hloupé až vtipné a divákovi podsouvané absolutně nenásilnou formou, to je to, co dělá Grimsby tím kvalitním. Ač se divák od prvních minut diví, co to je za pí*ovinu, tak ho to vtáhne a raketu v zadnici, spoustu sloního ejakulátu z haldoprcu pochopí. 4*

Top Gun: Maverick (2022)

Viděl jsem hodně špatných filmů. A tento patří k nim. Zpracování je určitě dobrý, o tom žádná. Bohužel arogantní Maverick se plácá v minulosti a celý film je jen o sentimentální slátanina minulosti, kde vlastně útok na základnu je vlastně až podružný. Je to smutné, když z takového filmu udělají doslovně takovou sračku postavené na sentimentu, aby přitáhli lidi do kin.

Plán hry (2007)

Velice slušně jsem se bavil. Rocka znám z mnoha akčních filmů, kde hraje tvrďáka, či ze sportovního prostředí. Ale tahle sportovní komedie mu sedla. Příběh je tak trochu kliše a jeho agentka se chová jak někdo, koho je lepší nejmenovat, ale přesto to má šťávu, vtip a hlavně to není taková trapná nuda. Vtipy nejsou takové ty typicky americké, vynucené sprosté fóry, ale nenucený vtip. Bavil jsem se 4*

Válečná generace (2013) (seriál)

Přemýšlel jsem mezi 2* a 3*, ale nakonec musím zvolit dvě. V prvním díle se mi líbil příběh a nepřesnosti, jako třeba česká polní kuchyně, čsla výstroj, americké doplňky, atd. to jsem ještě bral. Jenže v druhém díle to už začínalo být neunosné a nepřesností bylo více a více. A dokončil to hloupý konec třetího dílu. Skutečně byli rusové na Šumavě, když demarkační linie byla u Budějovic? A šumavu osvobodili američané. Navíc tou dobou nebyli rusové ještě ani v praze. 2* a zkažený konec

Po čem muži touží (2018)

Očekával jsem úplnou klasickou tupou chujovinu, ale byl jsem docela mile překvapen lehkým, břitkým humorem. Nic inteligentního, prostě pytlovina na zasmání, odreagování. Zasmál jsem se, pobavil. Splnilo to účel jaký jsem očekával. Kdo by hledal film k zamyšlení, s pořádným scénářem, tak ať jde dál. 4*

Velká červená jednička (1980)

Dělám ree 1st infantry division the big red one, ale tento film a výkony mi připadaly jako když jde banda chlapců na výlet. Opravdu mi to přišlo jako propagační film. Nic víc. Bylo to docel zklamání, i když Fuller byl členem TBRO, tak jsem očekával asi moc. Bohužel

Bohemian Rhapsody (2018)

Než šel film do kin, tak jsem říkal, že toto bude film roku a dostane se do top 10. A stalo se. Očekávání bylo veliké a z části se naplnilo. Ale co film samotný? Sledování mladého Freddieho, jak se přidá ke kapele a pak už jen následují nekonečně homosexuální orgie, pařby, podrazy a další trapnosti. Vše co se děje jen kolem Freddieho. Ale co jeho sutečný život? Opravdu to byl jen zapráskaný buzuluk, co měl rád prdelky a drogy? Můj ty bože větší smažku a homouše podle filmu ani nejde najít. Opravdu byl i v tomto Mercury tak velkolepá osobnost? I jeho ego bylo natolik velké, že se mohlo dotkout hvězd? Příběh samotný není ani tak zaměřen na kapelu Queen jako spíše na to, že byl Freddie prostě homosexuál. Je smutné, že se v podstatě dozvíme z životopisného filmu především toto. 3* a dost zklamání

Avengers: Age of Ultron (2015)

Tak jsem se právě dodíval na blockbusterový snímek s názvem Avengers 2. Nechci být hnusný, ale nejlepší část byla část uplně na začátku, kde ještě nevyskakovali všichni Avengeři, jak králíci z klobouku. A druhá část byly závěrečné titulky. V tomto neomaleném a vyčpělém snímku hrála snad kdejaká známější marvelovská postava, co se mihla lepším komiksem. Vyskakovalo to pomalu jak reklamy na pornostránky. Strašný. Záhuba světa nějakým špatně vytvořeným vojáčkem, co vypadal jak panáček z plastelíny. Ale hlavně když ostatní měli takový vymakaný schopnosti a obleky, které jsem u nich v životě neviděl. Holt asi jsem propásl snímek Avengers: Evoluce. Pardon, to jsem si spletl s jiným filmem a to také celkem vyčpelým a tím je Predátor: Evoluce. Za mě je tento film jen hloupým filmem, kde se jen tvůrci chtěli zavděčit bombastickou podívanou na spousty nudných Avengerů, kteří jsou už natolik vylepšení, že by dokázali zničit svět snad jen pouhou myšlenkou. Tento mišmaš nedával v podstatě ani logiku, nic. 2* a ted jdu kálet, páč naivně doufám, že tuhle hnědou věc dostanu z hlavy.