Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Guillermo, připravils mě o 132 minut.... Klidně si dám 5x Godzillu, 3x Den poté a 2x Armageddon, než ještě někdy zavadit o tuhle nebetyčnou krávovinu za 200 mega ! Když herci nemají ani špetku charizma a scénárista špetku mozkové hmoty.

Sedm (1995)

Fincher je úžasnej režisér a tohle je nejlepší film z nejlepších filmů. Pokud jste ovšem slabší na srdce, tak opatrně, hezky v neděli odpoledne ! :)

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Bezesporu jedna z nejpůsobivějších scén v historii filmu - vylodění v Normandii jako předkrm a pak už si lze celý film vychutnat hlavně díky oběma."Tomům".

Shrek (2001)

Animák animáků - spíš pro dospělé. Všichni viděli - není potřeba rozvádět.

Přelet nad kukaččím hnízdem (1975)

Úžasný a poprávu oceňovaný film. Forman dokázal, že je velký režisér a Jack Nicholson ........ k tomu není co dodat.

Na pokraji slávy (2000)

Vynikající, super muzika, skvělá režie, moje TOP 10 :)

Červený drak (2002)

Hannibal ještě není tak nebezpečný a vyšetřování vražd mladých rodin se netočí kolem něj, ale kolem výborného kriminalisty Edwarda Nortona. Takový je "Červený drak", thriller se skvělým zvukem, kdy vás "lekačky" zarazí do křesla :)

Matrix (1999)

Nejlepší Sci-fi snímek všech dob s fantastickým, na svou dobu nevídaným (vlastně neslýchaným:), zvukem.

Rychlejší než smrt (1995)

Úžasné obsazení, Sam Raimi na sedátku a velmi dobrý westrn je na světě. Nejsem vyznavač westernů, ale tohle mi sedlo.

Odplata (1999)

Celý film v namodralém odstínu korespondujícím s "přitvrzením" atmosféry a úvodní operace kulek v zádech dává na vědomí, že to nebude žádná sranda :). Nádherná role pro Mela Gibsona, který ač není zrovna "svatý", nás má jednoznačně na své straně.

Ovládací panel
15 bodů