Vlčí mládě (2011) (seriál)

Tohle je přesně ten seriál, který začíná tak nějak průměrně, ale s každou další řadou jste nadšenější. Aktuálně jsem u třetí série a závěr zní - perfektní! Stiles mě baví.

Tísňová linka (2013)

Milé překvapení, které bylo koukatelné i napínavé zároveň. Pár výtek by se určitě našlo, ale spíše převažují klady.

Město žen (2009) (seriál)

Náhodou jsem objevil tento seriál a na zkoušku jsem si pustil první díl, který mě neskutečně bavil až do samotného konce. Stejně tak mě baví i další díly. Courteney Cox (Přátelé) mě mile překvapila a vlastně i celé obsazení. Velmi sympatické postavy, vtipné dialogy a situace mě donutily dát plný počet.

Arrow (2012) (seriál)

Uvidím jak se bude seriál dál vyvíjet. Není to špatné, ale zatím "pouze" 3*.

Čtyřicítka na krku (2012)

Stopáž byla zbytečně natahována a bohužel humor nebyl ani moc vydařený. Občas zafungoval, ale pro mě je to pouze průměrný počin.

Hořící keř (2013) (TV film)

Prvotřídní počin u kterého se objevila spousta emocí a pochmurné nálady. Všechny díly jsou skvěle natočeny, herci do toho dávají vše a dle mého se jedná o jeden z nejlepších kousků za poslední (a dlouhou) dobu na našem území.

Raubíř Ralf (2012)

Od tohoto animáku jsem moc nečekal, ale jsem velmi příjemně překvapen. Bylo to vtipné s dobrým příběhem a nápadem z herního prostředí.

Gangster Squad – Lovci mafie (2013)

Gangsterky mám rád a Lovci podle mého zas tak moc nepokulhávali. Herci jsou prvotřídní, akce je zde dostatek a nebyla vůbec špatná.

Bylo, nebylo (2011) (seriál)

Krásný pohádkový seriál, který mě zaujal hned od prvního dílu. Dobrá myšlenky, pěkné zpracování a i zdejší romantika je pěkná, pohádková.

Dexter (2006) (seriál)

Nechybí zde dobré napětí, míra násilí a zajímavý děj. Ovšem herci mi moc nesedí, tedy až na herce v roli samotného Dextera.