Podezření (1990)

Obrovský filmový zážitok! Fantastický Ford a rovnako perfektný Julia, úžasná hudba Johna Williamsa, skvelé!

Femme Fatale (2002)

Opäť raz nerozumiem nízkemu hodnoteniu. Uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau. Tá pointa. Niet čo dodať. Zážitok!!!

Hezké vstávání (2010)

Príjemná oddychovka so skvelým Harrisonom Fordom a Diane Keaton, ktorá mu nič nezostáva dlžná. V tejto komédii nikto nie je dokonalý, úplne každá postava má aj negatívne vlastnosti, čo robí film podstatne uveriteľnejším. Veľmi príjemný hudobný podklad v kmobinácii so skvelým hercami - 4 hviezdičky.

Záchranáři (2006)

Ústredná dvojica výborná, ale koniec ako keby patril k inému filmu, veľké sklamanie sľubne sa rozvíjajúceho deja.

Cizinec (2010)

Nuž, ja si pomôcť nemôžem, ale dávam za 5. Nerozumiem nízkym hodnoteniam, ale veď koľko ľudí, toľko chutí. Výborné výkony, známe tváre, príjemná hudba, napínavý dej a skvelý dojem. Nedá sa naozaj nič robiť, 5 hviezdičiek.

Noviny (1994)

Ťažko to popísať, nebolo to zlé, ale Keaton a Close museli ísť stranou, pretože podstatne zaujímavejšie postavy hrali Robert Duvall a pochopiteľne Randy Quaid. Zaujímavé, miestami hektické, ale dejovo priemerné. 3 a pol hviezdičky.

Tron (1982)

Pôsobivé, revolučné, novátorské, dobu predbehnuvšie, technicky vysoko vyspelé dobrodružstvo. Vynechal som niečo? Hipisácky vysmiaty Jeff Bridges :)

Hudbu složil, slova napsal (2007)

Hugh Grant vo svojej ďalšej typickej roli, tentokrát s výborne sekundujúcou Drew Barrymore. Vtipné hlášky, príjemné situácie, retro hudobný klip...príjemný film na vylepšenie nálady s výbornou hudbou:)

TRON: Legacy 3D (2010)

Plytký dej, kopírovanie úspešného nápadu, až na dve-tri scény úplne zbytočné 3D, ALE neuveriteľné možnosti kybersveta, dokonalé efekty, skvelý Jeff Bridges, neprekonateľne krásne Olivia Wilde a Beau Garrett, dokonale vzorný Cillian Murphy. Za zmienku stojí scéna, kedy Stvoriteľ po 20 rokoch vkročí do "mesta", dokonalé zimomriavky. Vynikajúca hudba. Dal by som 4 hviezdičky, ale z Klu som nemohol spustiť oči. 5. BRAVO!

Spiknutí (1997)

Bezprostredne po prvom pozretí sú moje reakcie zmiešané. Veľmi to pripomína mix Mandžuského kandidáta a Maratónca, tak veľmi, že atmosféra oboch sprevádza celým filmom. Na druhej strane skvelý Gibson a Julia. Tak skoro si to ale znovu nepozriem:)