Trick (2019)

Na rok 2019 konečně solidní slasher v duchu osmdesátek. Za mě super. Závěr mě nečekaně překvapil

Lumberjack Man (2015)

Konečně nová myšlenka s legendárním palačinkovým receptem... super nápad, páč těchto vyvražďovaček na táborech je už nespočet na stejný brďo. super

Souboj se smrtí (1990)

Nebýt zkaženého závěru se samopaly s nekonečno náboji by to bylo aji celkem fajn. Ale jinak nejhorší z celé série, kdyby se to nenatočilo, nikoho by neubylo:(

Screamtime (1983)

Celkem solidní podívaná, akorát ta poslední povídka byla taková zvláštnější. No na tu dobu a ten rozpočet ok

V zajetí kouzel (2015) (seriál)

Docela zajímavě zpracovaný jako celek. Na podívání fajn, ale asi ani po deseti letech bych se na to znovu nedíval. Některé díly mě nebraly a klidně bych i bez nich o nic nepřišel

Savage Weekend (1979)

No, co k tomu říct minimálně tři čtvrtiny filmu byly o něčem, neboli o ničem, co sem sám nechápal ty některé odlehčené hloupoučké dialogy (místy i zvláštní situace) a začal jsem přemýšlet jestli je chyba ve mě nebo v matrixu. Nakonec mě kupodivu překvapil závěr, který jsem nečekal...ale trochu zmatený a některé chvíle jsem myslel, že snad nikdy neskončí...

Arrow (2012) (seriál)

Pravdou je, že při sledování série Arrowa jak je ve vězení jsem měl trošku pocit, že už to upadá jak nekonečé seriály ale ještě že jsem vydržel, jelikož to pak začalo nabírat zpět na síle. Nepopírám, každý seriál má nějáké výpadkové díly či celky mimo výseč ale final season ...není co dodat závěr se vším všudy jak má být :)

Resident Evil: Poslední kapitola (2016)

Konečně závěr tohoto zombie putování. Asi ze všech nejlepší možná i proto (možná jen osobní sugesce..) že je to poslední díl a i díky tomu, že ne všechny byly dobré. Ale jelikož jsem hrál i všechny herní série, tak mě dost zamrzelo, že sourozence Redfieldovy nepoužili ve všech dílech..no co Poslední kapitola, kde opět vystupuje Ali Larter jako Claire Redfieldová prostě nářez

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Z celé trilogie (další díly nepočítám..) nejpovedenější kousek. Výstřední humor a vytříbené scénky opravdu zaujmou no a Stifler je prostě.. nenahraditelný Stifler, A Alyson Hannigah jakožto Wilow Z kultovní série Buffy byla pro roli po boku Jimma jako stavěná.

Alita: Bojový Anděl (2019)

No co dodat...nebudu se tady opakovat slovy, které již byly použity v mnoha komentářích... rozhodně pecka od které jsem neočekával ani víc ani míň. Snad především i díky Rose Salazar:) Jen škoda, že se zřejmě nedostaneme k pokračování, kdy Warner Bros dává přednost jiným titulům.