StandikK

• 12.8.2018  15:26
    Já, Simon (2018)

Co to byl za konec???

• 1.8.2018  00:37
    Pravda a lež (TV film) (1992)

Pohádku, kterou jsem v mládi viděl a opět jsem rád na ní zavzpomínal.

• 1.8.2018  00:35

Hrozná nuda.

• 1.8.2018  00:34
    Noční hra (2018)

Lepší průměr navíc nechybí humor.

• 1.8.2018  00:31

Slabší film. Trikově rovněž na nízké úrovni - viz. srážka vlaků.

• 1.8.2018  00:26
    Renegáti (2017)

Nuda.

• 1.7.2018  11:05

Děl hloupý, herecké výkony slabší. Takový obyčejně zbytečný film.

• 1.7.2018  11:02

Nudný film.

• 18.6.2018  22:55

Strašná nuda.

• 18.6.2018  22:08
    Thelma (2017)

Třičtvrtinu filmu čekáte, co se stane a když se to stane, tak je to taková sračka. Seveřané umějí natočit mnohem lepší filmy.

• 30.5.2018  17:01

Film, který ukazuje, že i maličkosti jsou v životě důležité. Neskutečný výkon hlavního představitele.

• 25.5.2018  20:38

Typický německý film. Těch 62 % je naprosto zasloužených.

• 6.5.2018  09:25
    Swingtime (TV film) (2006)

Hodně dobrý film. Toto je fakt masakr, co vše si komunisté dovolovali. Zastrašování lidí bylo na denním pořádku.

• 6.5.2018  09:10

Film měl již tolikrát odehraný děj, ovšem nezklamal.

• 25.3.2018  21:21
    Tvář vody (2017)

Co to mělo jako znamenat??? Toto je film, který získal oscara za nejlepší film roku 2018? O co tu vůbec šlo? Jestli byl účel tvůrců natočit jemnější porno s ujetou herečkou, která příliš krásy nezískala a příšerou, která má nadpřirozené schopnosti a možná i trochu citu, tak OK, jinak jde však o docela slabý a nudný film.

• 25.3.2018  21:06
    Sowon (2013)

Film je dobrý, ale má jedinou chybu a tím je to, že se může jednat i o skutečnost... Toto by se nemělo stávat...

• 25.3.2018  21:03

Ach jo, další film kde je mišmaš sci-fi hrdinů. Kdyby alespoň děj byl něčím zajímavý. Skutečně tuctový film. Takové podobné vznikají u Amíků jako na běžícím pásu.

• 18.3.2018  12:46

Trošku mě už tento typ filmu nebaví. Místo aby zde byl jeden hrdina, tak filmaří do děje vkládají další jiné fantasy hrdiny, v tomto případě Hulka a dr. Strangera. Dějově už to ničím nepřekvapí, konec filmu zase není - že bychom se dostali ve velmi blízké době pokračování? Když se dívám, kolik táto fantasy humoreska vydělala, předpokládám, že už se dáááávno točí.

• 18.3.2018  09:39
    Dangal (2016)

Tento film mě fakt dostal. Při pohledu na délku filmu jsem se docela lekl, ale od první minuty mě děj pohltil. Ještě jsem neviděl takto natočený film, který seznamuji s bojovým umění v takové hloubce - rady, technika a vše, co je se sportem spojené.

• 6.3.2018  17:09
    Muž v oranžové košili (TV film) (2017)

Takové filmy by se neměly natáčet. Pár ona a on je jasný ale ukazovat něco jiného je nutno ze startu zastavit. Navíc jsou zde scény, které by měly film zařadit mezi "erotický". Za chvíli bude normální natočit film, kde bude probíhat intimní vztah mezi př. člověkem a zvířetem... Fuj!!!

• 4.3.2018  08:23
    Na doraz (2017)

V porovnání s filmem Tísňová linka je to dost úpadek. Je zde hodně hluchých míst, kdy se pár sekund nic neděje (viz náraz auta do stromu). Ne všechno bylo logické, co Berry udělala. Napětí ve čtvrtině filmu upadlo a u konce šlo zase trochu nahoru. Na druhou stranu lze film pouštět dětem ve škole/školce, aby si uvědomili, že s cizími lidmi se nemluví.

• 28.2.2018  16:35

Tuctový scénář, tuctový konec, tuctový film. Jediným rozdílem je herecké obsazení, které stojí určitě za to. Ale jelikož jsem už taaakto podobných filmů viděl několik, nelze jinak hodnotit.

• 25.2.2018  21:31

Jedna hvězdička chybí za trochu zapomenutý konec. Jinak byl film velice povedený.

• 23.2.2018  16:34
    Cellular (2004)

Po celý děj si film udržuje slušné napětí, ale ve výsledku zde něco chybí. Možná to chtělo většího akčního hrdinu v hlavní roli.

• 6.2.2018  12:35
    Bílé maso (2008)

Je konec filmu a já mám docela smíšené pocity. Fakt nevím, co si o takovém filmu mám myslet. Děj jsem skutečně nečekal takový jaký byl. Velice mě překvapila korejská policie. Pevně věřím, že takoví mamlasové na policii nikde nepracují. Jejich vyšetřovací metody se tak hodily někde k inspektorovi Clousovi - i když Clouse byl pán inspektor... Příběh šel nahoru dolů (únos, psychopat je chycen, útěk a zase vše začíná od znova). Děj se mi zdal být docela dlouhý, film šel určitě zkrátit. Ale jinak se dalo dívat...

• 21.1.2018  14:58

Film skončil a já přemýšlím o čem byl. Eda Souček - Obecká škola, čekal jsem něco podobné nebo alespoň hodně přibližující jak humorem tak dějem originálu. Film jsem si neužil, ale spíše přetrpěl. Kde zmizl humor? Film byl místy dost nelogický. Kdo vymyslel spojit jako rodiče Vetchého a Voříškovou? To nikomu nevadil věkový rozdíl? Pane Svěráku, toto se nepovedlo.

• 11.1.2018  21:20
    Kickboxer Retaliation (2017)

Co to bylo????????? Van Damme jako trenér??? Když dělal Jackie Chan trenéra v pokračování Karate Kid, tak jsem věděl, že určitě něco naučí, ale Van Damme??? Ve filmu je však všechno možné. Ve vězení rostou rostliny - nějaké opiáty - které tlumí bolest HA HA HA. Ale proč se film tak moc pokouší o kopírování??? Drak přichází - souboj se v zrcadlovně, Van Damme hraje slepého a přesto vidí - Krvavý sport, injekce nějakých sraček do těla hroudy svalů - Zrození legendy, dvě tangistky ochraňující Lamberta - Božská relikvie a souboj divošek s Chanem. Je pravda, že jsem však ještě neviděl, když hlavní hrdina 3x přežil na konci filmu svojí smrt (poprvé ho zachránil gong, po druhé - byl prohlášen za mrtvého - injekce a po třetí se utopil a zachránila ho kupa blábolů). ODPAD

• 8.1.2018  19:33

Film o jednom smutném příběhu a jednom neskutečném prasákovi. V nouzi poznáš přítele nebo manžela?

• 8.1.2018  19:30

Dějově slabé, jedině závěr byl trochu zajímavý. Docela nudný film.

• 30.12.2017  18:21
    Maudie (2016)

Samostatný příběh včetně herecký výkon obou představitelů byl na dost dobrý. Ovšem samostatný film bych rozdělil na dvě části. Za tu první bych dal minimálně4*, za tu druhou max. 3*.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11