StandikK

okres Frýdek-Místek

Twitter: StandikK

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 6.5.2018  09:25
    Swingtime (TV film) (2006)

Hodně dobrý film. Toto je fakt masakr, co vše si komunisté dovolovali. Zastrašování lidí bylo na denním pořádku.

• 6.5.2018  09:10

Film měl již tolikrát odehraný děj, ovšem nezklamal.

• 25.3.2018  21:21
    Tvář vody (2017)

Co to mělo jako znamenat??? Toto je film, který získal oscara za nejlepší film roku 2018? O co tu vůbec šlo? Jestli byl účel tvůrců natočit jemnější porno s ujetou herečkou, která příliš krásy nezískala a příšerou, která má nadpřirozené schopnosti a možná i trochu citu, tak OK, jinak jde však o docela slabý a nudný film.

• 25.3.2018  21:06
    Sowon (2013)

Film je dobrý, ale má jedinou chybu a tím je to, že se může jednat i o skutečnost... Toto by se nemělo stávat...

• 25.3.2018  21:03

Ach jo, další film kde je mišmaš sci-fi hrdinů. Kdyby alespoň děj byl něčím zajímavý. Skutečně tuctový film. Takové podobné vznikají u Amíků jako na běžícím pásu.

• 18.3.2018  12:46

Trošku mě už tento typ filmu nebaví. Místo aby zde byl jeden hrdina, tak filmaří do děje vkládají další jiné fantasy hrdiny, v tomto případě Hulka a dr. Strangera. Dějově už to ničím nepřekvapí, konec filmu zase není - že bychom se dostali ve velmi blízké době pokračování? Když se dívám, kolik táto fantasy humoreska vydělala, předpokládám, že už se dáááávno točí.

• 18.3.2018  09:39
    Dangal (2016)

Tento film mě fakt dostal. Při pohledu na délku filmu jsem se docela lekl, ale od první minuty mě děj pohltil. Ještě jsem neviděl takto natočený film, který seznamuji s bojovým umění v takové hloubce - rady, technika a vše, co je se sportem spojené.

• 6.3.2018  17:09
    Muž v oranžové košili (TV film) (2017)

Takové filmy by se neměly natáčet. Pár ona a on je jasný ale ukazovat něco jiného je nutno ze startu zastavit. Navíc jsou zde scény, které by měly film zařadit mezi "erotický". Za chvíli bude normální natočit film, kde bude probíhat intimní vztah mezi př. člověkem a zvířetem... Fuj!!!

• 4.3.2018  08:23
    Na doraz (2017)

V porovnání s filmem Tísňová linka je to dost úpadek. Je zde hodně hluchých míst, kdy se pár sekund nic neděje (viz náraz auta do stromu). Ne všechno bylo logické, co Berry udělala. Napětí ve čtvrtině filmu upadlo a u konce šlo zase trochu nahoru. Na druhou stranu lze film pouštět dětem ve škole/školce, aby si uvědomili, že s cizími lidmi se nemluví.

• 28.2.2018  16:35

Tuctový scénář, tuctový konec, tuctový film. Jediným rozdílem je herecké obsazení, které stojí určitě za to. Ale jelikož jsem už taaakto podobných filmů viděl několik, nelze jinak hodnotit.

• 25.2.2018  21:31

Jedna hvězdička chybí za trochu zapomenutý konec. Jinak byl film velice povedený.

• 23.2.2018  16:34
    Cellular (2004)

Po celý děj si film udržuje slušné napětí, ale ve výsledku zde něco chybí. Možná to chtělo většího akčního hrdinu v hlavní roli.

• 6.2.2018  12:35
    Bílé maso (2008)

Je konec filmu a já mám docela smíšené pocity. Fakt nevím, co si o takovém filmu mám myslet. Děj jsem skutečně nečekal takový jaký byl. Velice mě překvapila korejská policie. Pevně věřím, že takoví mamlasové na policii nikde nepracují. Jejich vyšetřovací metody se tak hodily někde k inspektorovi Clousovi - i když Clouse byl pán inspektor... Příběh šel nahoru dolů (únos, psychopat je chycen, útěk a zase vše začíná od znova). Děj se mi zdal být docela dlouhý, film šel určitě zkrátit. Ale jinak se dalo dívat...

• 21.1.2018  14:58

Film skončil a já přemýšlím o čem byl. Eda Souček - Obecká škola, čekal jsem něco podobné nebo alespoň hodně přibližující jak humorem tak dějem originálu. Film jsem si neužil, ale spíše přetrpěl. Kde zmizl humor? Film byl místy dost nelogický. Kdo vymyslel spojit jako rodiče Vetchého a Voříškovou? To nikomu nevadil věkový rozdíl? Pane Svěráku, toto se nepovedlo.

• 11.1.2018  21:20
    Kickboxer Retaliation (2017)

Co to bylo????????? Van Damme jako trenér??? Když dělal Jackie Chan trenéra v pokračování Karate Kid, tak jsem věděl, že určitě něco naučí, ale Van Damme??? Ve filmu je však všechno možné. Ve vězení rostou rostliny - nějaké opiáty - které tlumí bolest HA HA HA. Ale proč se film tak moc pokouší o kopírování??? Drak přichází - souboj se v zrcadlovně, Van Damme hraje slepého a přesto vidí - Krvavý sport, injekce nějakých sraček do těla hroudy svalů - Zrození legendy, dvě tangistky ochraňující Lamberta - Božská relikvie a souboj divošek s Chanem. Je pravda, že jsem však ještě neviděl, když hlavní hrdina 3x přežil na konci filmu svojí smrt (poprvé ho zachránil gong, po druhé - byl prohlášen za mrtvého - injekce a po třetí se utopil a zachránila ho kupa blábolů). ODPAD

• 8.1.2018  19:33

Film o jednom smutném příběhu a jednom neskutečném prasákovi. V nouzi poznáš přítele nebo manžela?

• 8.1.2018  19:30

Dějově slabé, jedině závěr byl trochu zajímavý. Docela nudný film.

• 30.12.2017  18:21
    Maudie (2016)

Samostatný příběh včetně herecký výkon obou představitelů byl na dost dobrý. Ovšem samostatný film bych rozdělil na dvě části. Za tu první bych dal minimálně4*, za tu druhou max. 3*.

• 23.12.2017  00:37

Velice pěkně natočené drama. Celkový příběh ma logiku, film je velmi citlivě zakončen.

• 19.12.2017  22:31

Skvěle zahrána role Mesiáše. Docela k zamyšlení, jak můžou lidé takto být závislí na psychopatovi. Natočeno velice kvalitně a přesvědčivě.

• 19.12.2017  22:29

Na filmu je nejzajímavější plakát. Děj je nuda.

• 8.12.2017  22:08
    Temná věž (2017)

Docela dost slabý film. Potenciál zde byl, ale zůstal nevyužitý...

• 26.11.2017  12:03

Naprosto zasloužený oscar pro Maryl Streepovou. Na filmu jsou nejlepší scény z Osvětimi a hlavně ta poslední... Sophiina volba...

• 26.11.2017  11:58

Vysoká hra patriotů byla určitě lepší, ale i tak se dalo na tento politický filmeček koukat. Škoda jen toho hrdinství, kdy jeden hrdina bojuje a nakonec i vyhraje proti nejmocnějším lidem ve vládě. To se může stát a hlavně natočit pouze v Americe.

• 26.11.2017  11:54

Děj mě moc nenadchl, místy docela nuda. U Disneyho filmů mám rád ty jejich happyendy, zde jsem však čekal marně. Slabší film

• 25.11.2017  14:44
    Klid noci (1982)

Nuda, že by se dala krájet. Klasický thriller, který ničím nepřekvapí. I když jedině, čím mě překvapil, je jeho hodnoceni na CSFD. Skutečně tak vysoké???

• 24.11.2017  19:20

Film je docela kvalitní. V polovině však ztratí svůj dech, na konci jej zase nabere, ale dívat se na to dalo. Zabiják je docela přesvědčivý a navíc vraždy promakané a nechybí ani napětí. Za mě slušná podívaná.

• 24.11.2017  19:15

Film s naprosto jednoduchou myšlenkou, navíc dějem nepřekvapí. Natočit proto takový film bude docela dost těžké. Rád bych dál proto větší hodnocení už jenom kvůli hereckým výkonům, ale fakt se nedá... Moc jsem se nudil a dost jsem se překonával, abych film nevypnul.

• 10.10.2017  20:53

Velice důstojné pokračování filmové n-logie.

• 4.10.2017  21:56

Tento film zase je trochu jiný pohled na válku očima mladých chlapců. Některé scény se mi určitě vryly do paměti, ale jelikož zbylá čast filmu není až tak příliš atraktivní, nemohu hodnotit jinak.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11