StandikK

okres Frýdek-Místek

Twitter: StandikK

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 14.10.2018  20:50

Veliké drama o stárnutí. Místy jsou ve filmu hluchá místa. Při sledování filmu už tušíte, jak by to mohlo dopadnout. Čekáte a čekáte na konec, který přijde. Zde si však filmaři vyhráli a díky tomu se jedná o minimálně průměrný film a nikoliv další nudný film o dvou důchodcích.

• 30.9.2018  11:53
    Táta je doma 2 (2017)

Jak tak zpětně přemýšlím, tak uvažuji, proč jsem se vůbec na tento film díval... Asi ze zvědavosti nebo kvůli řadě známým herců??? Už jednička mě docela zklamala. Když jsem četl komentáře k dvojce - horší než jednička - už jsem nějak tušil zklamání. A ono přišlo a naprosto se vším, co film má divákovi dát. Děj filmu - jedním slovem hrůza. To, co dokázali rodiče ve filmu Jeho fotr je lotr, to zde určitě Gibson ani ubrečený Lithgow nedokázali ani náhodou. Vrcholem celé stupidity byl ufňukaný Cena při zpěvu závěrečné vánoční písně. Doufám, že scénáristé už nepřipravují trojku...

• 30.9.2018  11:48

Dívat se na to dalo. Děj zajímavý, herecké výkony lehce nadprůměrné. Některé hlášky rovněž stály za to. Ovšem... Co to byl za konec??? Zde scénárista nějak skončil jak Titanik - naboural a ztroskotal. Jediný rozdíl, že Titanik měl jasný konec. Zde to nějak není dotaženo do konce...

• 14.9.2018  19:39

Film má docela rozporuplný děj. Občas je nesnesitelná nuda a kupa žvástů. Na druhou stranu, když se rozjede akce, tak zůstanete připoutání v židli a jen pomaličku lapáte dech - no, zkrátka paráda a pořádný nářez. Dějově film nic zajímavého na filmové plátno nepřinese a navíc již tooolikrát ohrané, ale pohledy na kouty Evropy, které už dobře znám mi vnese trochu nostalgie. Pěkně povedený filmový kousek.

• 9.9.2018  11:53

Za mě super film. Nechybí napětí, akce, střílečka, rázová vlna, city, záporák... Bomby sice nejsou důmyslně vymyšleny jako ve filmu Zděšení, na druhou stranu je zde ukázáno spousta způsobů, jak se dají bomby zneškodnit, nechybí i trocha teorie o granátu, zkrátka nahlédnuti do práce pyrotechniků. Střílečka na začátku a závěrečná scéna jsou jen takovým malým bonbonkem na dortu. Celý film se něco děje - jsou zde chvilkové pasáže, kdy čekáte, co se stane. Jedná se však vždy o předehru, př. před likvidací bomby, střílení do rukojmích apod. Dalším bonusem bych viděl scénu, když dojde k odpálení mladého policisty se slovy "Jsi policista, máš zodpovědnost... zůstaň na místě, abys minimalizoval oběti…"

• 19.8.2018  11:19

Velice povedená severská pohádka... Triky, napětí, příběh, závěr. Troška by se mohl trošku učit.

• 12.8.2018  15:26
    Já, Simon (2018)

Co to byl za konec???

• 1.8.2018  00:37
    Pravda a lež (TV film) (1992)

Pohádku, kterou jsem v mládi viděl a opět jsem rád na ní zavzpomínal.

• 1.8.2018  00:35

Hrozná nuda.

• 1.8.2018  00:34
    Noční hra (2018)

Lepší průměr navíc nechybí humor.

• 1.8.2018  00:31

Slabší film. Trikově rovněž na nízké úrovni - viz. srážka vlaků.

• 1.8.2018  00:26
    Renegáti (2017)

Nuda.

• 1.7.2018  11:05

Děl hloupý, herecké výkony slabší. Takový obyčejně zbytečný film.

• 1.7.2018  11:02

Nudný film.

• 18.6.2018  22:55

Strašná nuda.

• 18.6.2018  22:08
    Thelma (2017)

Třičtvrtinu filmu čekáte, co se stane a když se to stane, tak je to taková sračka. Seveřané umějí natočit mnohem lepší filmy.

• 30.5.2018  17:01

Film, který ukazuje, že i maličkosti jsou v životě důležité. Neskutečný výkon hlavního představitele.

• 25.5.2018  20:38

Typický německý film. Těch 62 % je naprosto zasloužených.

• 6.5.2018  09:25
    Swingtime (TV film) (2006)

Hodně dobrý film. Toto je fakt masakr, co vše si komunisté dovolovali. Zastrašování lidí bylo na denním pořádku.

• 6.5.2018  09:10

Film měl již tolikrát odehraný děj, ovšem nezklamal.

• 25.3.2018  21:21
    Tvář vody (2017)

Co to mělo jako znamenat??? Toto je film, který získal oscara za nejlepší film roku 2018? O co tu vůbec šlo? Jestli byl účel tvůrců natočit jemnější porno s ujetou herečkou, která příliš krásy nezískala a příšerou, která má nadpřirozené schopnosti a možná i trochu citu, tak OK, jinak jde však o docela slabý a nudný film.

• 25.3.2018  21:06
    Sowon (2013)

Film je dobrý, ale má jedinou chybu a tím je to, že se může jednat i o skutečnost... Toto by se nemělo stávat...

• 25.3.2018  21:03

Ach jo, další film kde je mišmaš sci-fi hrdinů. Kdyby alespoň děj byl něčím zajímavý. Skutečně tuctový film. Takové podobné vznikají u Amíků jako na běžícím pásu.

• 18.3.2018  12:46

Trošku mě už tento typ filmu nebaví. Místo aby zde byl jeden hrdina, tak filmaří do děje vkládají další jiné fantasy hrdiny, v tomto případě Hulka a dr. Strangera. Dějově už to ničím nepřekvapí, konec filmu zase není - že bychom se dostali ve velmi blízké době pokračování? Když se dívám, kolik táto fantasy humoreska vydělala, předpokládám, že už se dáááávno točí.

• 18.3.2018  09:39
    Dangal (2016)

Tento film mě fakt dostal. Při pohledu na délku filmu jsem se docela lekl, ale od první minuty mě děj pohltil. Ještě jsem neviděl takto natočený film, který seznamuji s bojovým umění v takové hloubce - rady, technika a vše, co je se sportem spojené.

• 6.3.2018  17:09
    Muž v oranžové košili (TV film) (2017)

Takové filmy by se neměly natáčet. Pár ona a on je jasný ale ukazovat něco jiného je nutno ze startu zastavit. Navíc jsou zde scény, které by měly film zařadit mezi "erotický". Za chvíli bude normální natočit film, kde bude probíhat intimní vztah mezi př. člověkem a zvířetem... Fuj!!!

• 4.3.2018  08:23
    Na doraz (2017)

V porovnání s filmem Tísňová linka je to dost úpadek. Je zde hodně hluchých míst, kdy se pár sekund nic neděje (viz náraz auta do stromu). Ne všechno bylo logické, co Berry udělala. Napětí ve čtvrtině filmu upadlo a u konce šlo zase trochu nahoru. Na druhou stranu lze film pouštět dětem ve škole/školce, aby si uvědomili, že s cizími lidmi se nemluví.

• 28.2.2018  16:35

Tuctový scénář, tuctový konec, tuctový film. Jediným rozdílem je herecké obsazení, které stojí určitě za to. Ale jelikož jsem už taaakto podobných filmů viděl několik, nelze jinak hodnotit.

• 25.2.2018  21:31

Jedna hvězdička chybí za trochu zapomenutý konec. Jinak byl film velice povedený.

• 23.2.2018  16:34
    Cellular (2004)

Po celý děj si film udržuje slušné napětí, ale ve výsledku zde něco chybí. Možná to chtělo většího akčního hrdinu v hlavní roli.

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11