Jumanji: Další level (2019) odpad!

První film byl inovativní a za 5*, tohle je nudná nedopsaná slátanina. Chci svoje peníze z5

Labyrint: Zkoušky ohněm (2015)

That's some five star shiiit. Adekvátní stopáž pro akční blockbuster i dostatek akčních napínavých scén. Tupé dialogy, logické díry v příběhu i hereckou "dokonalost" odpustíte, díky faktu, že si můžete dopřát kvalitní popcornovou zábavu. Úctyhodný zástupce young adult thriller žánru. 85%

Šéfové na zabití 2 (2014)

Nepamatuju film, kde by mi hlavní hrdinové byli tak nesympatičtí a nevtipní a naopak vedlejší role byly ty, co drží celý snímek nad vodou. Foxx, Pine, Waltz, Aniston i těch pár minut, které si střihl Spacey zachraňují tenhle film před odpadem. Jason Bateman nevyužitý.

Lov lososů v Jemenu (2011)

Jděte všichni do prdele s vašimi klasickými romantickými dramaty z Hollywoodu. Toto je film, kde závěrečné chytnutí za ruce znamená mnohem více než tisíce polibků. Po dlouhé době film za plných pět, po dlouhé době film, kvůli kterému stálo za to si vzpomenout na heslo k účtu na CSFD. A po ŽÍT PO SVÉM to byl opět Lasse Hallström, který mne tak uchvátil. Je zajímavé, že ty menší a "zapadlé" filmy jako tenhle a ŽÍT PO SVÉM mě dokázaly nadchnout nejvíce, ale hity jako PRAVIDLA MOŠTÁRNY nebo ČOKOLÁDA ne. P.S.: Skvělý soundtrack

Hezké vstávání (2010)

Parádní film se skvělými hereckými výkony, kterým vévodí Rachel McAdams. A dialogy, ty dialogy !!! 80% Vřele doporučuji pro poškození vláken bráničního svalstva.

Prometheus (2012)

Céčková jízda s áčkovým Fassbenderem, který to však stejně nezachrání. Ridley znásilnil a zprznil to, co ho nejvíce proslavilo. Na jeho místě bych se styděl. :-/ 40%

Vyměřený čas (2011)

Takhle odfláknutý scénář bych od Niccola teda nečekal. Mizerné vykreslení postav, povrchní často nelogický děj. :-( Pro mě jedině obrovské zklamání. Přitom nápad byl téměř geniální s možností vytvořit kultovní snímek.....50%

Železná lady (2011)

Paní Margaret Thatcherová si toto nezasloužila. Jedna z největším a nejsilnějších osobností 20. století je tu vyobrazena jako bezmocná Alzheimerovou nemocí trpící stařenka. Ano, to je asi fakt, že takto skončila. Proč to ale ukazovat CELÝ film? Nějaký smysl? Veškeré důležité momenty její kariéry jsou ukázány v krátkých flashbacích s videoklipovým střihem, tak že na konci filmu mám dojem, že jsem viděl biografii o nějaké nebohé paní bojující se stařeckou demencí a halucinacemi svého manžela a ne že jsem viděl biografii Margaret Thatcherové. Scénář=FAIL. Režie se snaží akorát v části napadení Falkland. Tam ten videoklipový střih dokázal vyvolat aspoň patřičné emoce. Jinak jsem si totiž celý film říkal: "WTF" ? Možná se tvůrci snažili o "lidský pohled", pro mě osobně je to, ale pohled ponižující a nevkusný, když vyprávíte příběh ŽELEZNÉ LADY jen během přestávek na pohled choré bezmocné ženy. Jediní, kteří si tu zaslouží obdiv jsou opravdu maskér a Meryl Streep. 50% P.S.: To je snad poprvé, kdy se Oscaři přesně trefili s mým názorem.

Moneyball (2011)

Film o jednom looserovi, který si i přes všechny prohry jde za svým. Varování: NO HAPPY ENDING. Skvěle hrající Brad Pitt (tentokráte už Voskar jináč to nevidím :-D ) 80%