LBsmoke

LBsmoke

okres Zlín
čmárifuk a tak trochu stříbrná kulka bortící střeva upíra.beznadějně. stříbro platí na vlkodlaky..už nemám rád ani upíry ani vlkodlaky, nudí mě

homepage

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 23.8.2017  22:23

je hodně znát pomocná ruka producenta.. :) a z hodnocení neodečítám ujetý konec, který určitě ani nepochopili autoři.. ani bych tam nemontoval to že je brácha "ehm" a včas to ustřihnout a je to skvělé

• 23.8.2017  22:00
    Temná věž (2017)

dobré.. bohužel filmu především neprospěl režisér.. který sebou přinesl špatný severský vizuál, přeexponovaný odrhnutý nudnou špínou až to chvílemi připomíná doku-válečné "jak to asi bylo" z history channeu.. tak špatný jak se zdá z traileru.. jinak popkornově dívatelné.. větší položení do pohádky alá harry potter by tomu (kýči na který si tu všichni stěžují) naopak prospělo

• 7.8.2017  14:13
    Tenebre (1982)

daleko dospělejší než deep red.. a forma mě mistrovsky baví .. možná můj nejoblíbenější argento, příběh daleko víc než obvykle nehraje roli u něj jsou filmy o vyprávění a atmosféře. (kiss - B=scénář, A=forma a něco navíc)

• 7.8.2017  14:07

ve výčtu mě chybí komedie.. sice zakrvavená grimasa, ale argentova huba se jistě často směje.. jako detektivka trochu moc plochá, jenže ta lehká ruka režiséra se formálně pomiluje se vším (samozřejmě jako většinou, krom scénáře)..

• 30.7.2017  14:22

trošku nudí, ale řemeslně dívatalené je to slušně.. odlehčené neurazí

• 11.5.2017  21:33

(říká že v průměru pracovali 300h ročně? asi myslí 3000 nebo jinak 6h/týden), a je neuvěřitelné že nevyjdou s tak nelidskýma příjmama za hodinu, když si to člověk přepočítá na české tak jen čumí.. byli prostě zvyklí být bohatí za málo práce a kupovat si levně shit, bohužel je dostihla ekonomicky globalizace. přesto našli způsoby jak si dál kupovat věci nepotřebné. na dluh. výborně. ale samozřejmě skrček má ve spoustě věcech pravdu

• 16.4.2017  15:03

super.#jemilitovsechlidiconatakovefilmychodi

• 24.2.2017  18:14

skoro horší scénář než kdyby ho napsal Lucas sám.. pitomé jak pohádky co se teď točí .. a snad i horší jak kýčové první 3 díly SW

• 23.2.2017  21:17
    Příchozí (2016)

vypadalo to slibně, udělat scífko o dorozumívání s ejlijénama super, membrána ke komunikaci jako filmové plátno skvělé - trochu nevyužité.. a vlastně celé promarněný potenciál.. jediné, že to mate diváka těma chytrostma-zajímavostma nedovysvětlenýma (nedomyšlenýma) .. takže chápu těch hodně hvězdiček, protože chytře nedává divákům čas-prostor k přemýšlení a neustále ho mate, takže vlastně ste viděli film o emocích víc prázdný jak západ slunce (a na horm.přechod zmatené amy je bolest pohledět)

• 4.2.2017  22:27
    Ženatý se závazky (TV seriál) (1987)

lidi tady totiž nechapou, že to je vysoce postmoderni zaležitost..

• 24.1.2017  12:56
    Nevyhrožuj (1996)

divnost

• 9.1.2017  13:50

nefunkcni drama.. az moc pekna krajina (ovsem mozna jedine zajimave na dlouhem filmu).. zacatecni krveprolevani- pc herni zabery jsou trochu kyc, mozna se naopak vzdaluji realisticnosti (o kterou jim tim dlouhym zaberem kamerou jde) pusobi to jak divne plasticka fikce, je to houpavym pohybem kamery, ktera jde po sledovani utrzkovitych zajimavosti / divadelnich "scenek" s presto nucenym plynulym pohybem vpred.. ((realistictejsi alternativa by byl stabilni perspektivni ubeznik kamery ve stejne vysce s obcasnou zmenou smeru s temahle cool scenkama mimodek)) HLAVNE ALE SE NELZE STOTOZNIT Z ZADNOU POSTAVOU, nejhrubsi chyba dramatu jsou takhle ploche postavy .... a medvedice by takhle stihla zabit 3dicaprie :-D

• 9.1.2017  02:09
    Hasta la vista! (2011)

fest kýč, faleš, fuj

• 2.12.2016  18:01

blbost ale vzhledem k tomu že film pro teen cílovku lze takhle natočit za tak malý náklady, jeden den, jedno místo.. stačí nápady a výjmečně to není hluchý..

• 16.11.2016  23:21

hodně hloupé, klamavé vsuvky "setkání familie s normálním rozumem", aby se to tvářilo nad věcí, jsou tak leda pro blbce. Fekální marketing to přes plakáty tlačí k malé miss sunshine.. což vlastně i scénarista těžce ojel. To že taková patlanina má tak dobrý ohlas je typicky znepokojivé. Film je jen rozředěný trailer s přidaným "hele moje děti všechno ví "

• 31.10.2016  21:58
    Prokletí (2005)

viděné v kině 2005(aTv16) a paráda telenovela, dodnes si pamatuju zdvižený prostředníček!

• 29.12.2015  01:22
    Sinister 2 (2015)

nůda točená s dětma za bílého dne, hozný scénář .. rádoby árt style.. a hlavně otravné přituplé lekačky..

• 3.10.2015  15:12

je to sranda jak herci mermomocí přehrávají a k tomu ta příšerně hnusná falešná hudba v pozadí.. paráda

• 21.7.2015  10:28

kdyby se ještě trochu poladila forma a byla to větší akční vygumovávačka bylo by to naprosto dokonalé

• 25.3.2015  10:38

jediné pozitivní na filmu jsou twisty a fešák Chris Pine

• 25.3.2015  10:35

Sondheim snědl špatné fazole a vyprděl smradlavé písničky... blbý děj všechno.. navíc muzikál kde nemusíte poslouchat slova písní protože všechno podstatné pro děj postavy řeknou už před tím než začnou zpívat tu utahanou nesmyslnou rytmicky melodicky nesoudržnou NUDU .. * je za 3 vtipné momenty "Hello Little Girl" a "I must find that girl" a košile princů

• 20.3.2015  20:07

totálně tvrdý výjeb s diváky.. ale jak by řekl christián.. oni to tak stejně mají rádi, takže se udělají když vypláznou prachy v kině za pokračování.. příběh který tam je (což zjistíte po dvou hodinách) je vlastně nulový.. nečekal jsem že to bude až tak hloupé.. což je vlastně jediná přednost .. ty zábavné sexy hlášky, které myslí vážně / teenky a mámy z nich tajou

• 13.3.2015  01:41

* za to že to je tak pěkně udělané.. jinak film nemá chybu, protože luke evans zase mluví horký vzduch (a scénář je kýčovitě kulervoucí!)

• 22.2.2015  20:46

asi nejvíc zabavné na celém komedie-filmu je jak může být taková pi**vina nominovaná na oskara? :-D (viděl jsem to v kině kde jsem nechápal smích diváků)

• 22.2.2015  20:31
    Whiplash (2014)

miloučký film o taktu a o taktu.. :-)

• 10.2.2015  13:47
    JFK (1991)

moc velké drama, ale zajímavý Costner.. vypadá pěkně k smíchu, uzavřený ve své konspirační bublině .. ale jinak je to docela neuvěřitelná a podstatná část amerických moderních dějin.. /lepší ale ve Stoneovu dokumentu !!

• 2.2.2015  17:38
    Slídil (2014)

chirurgicky přesný jednoduchý scénář..(perfekt biznis kecy které tě naučí na internetu "jak prodat sebe sama") super kamera, která se zaměřuje na důležitý moment, kdy obrazovka rekordéru dělá lidem mezi-schodek od reality.. !! super věc, která je náramně důležitá, kór v dnešní době kdy na seznamu.cz zanedlouho budou popravy od teroristů se vším všudy..

• 23.1.2015  20:57
    Birdman (2014)

prostě pokus o aronofského černou labuť akorát s tím, že co vám smrdělo pseudo-intelektuálno-artovou namyšleností tu smrdí ještě víc a nudí (to ani občas nadhled a vychytané fórky nezachráňují) + super otravný střih / nestřih.. "přirozené" asi tak že se na to nedá v kině dívat..

• 23.1.2015  13:50
    Network (1976)

rozhodně super, reflexe která místama s nadhledem paroduje nejen tv ale i sebe sama.. ovšem chvilinkami nudné a nakonec člověku dojde že ty postavy jsou vlastně všechny stejné ..nebo se stejně vehementně prorocky vyjadřují (..vlastně mi ale nevadilo jak až moc bylo cítit že to napsal jeden člověk a teda se do ostatních postav nakopíroval) stojí určitě zato to vidět!

• 3.1.2015  23:46

3,5* ..řekl bych že lepší než jednička.. hlavně tím autobusem ve kterém jsou většinu času zavření.. tak si to odpustí nějaké klasické nudné pobíhání odněkud někam.. navíc harpunář a tak jsou napůl hloupé a vtipné, ale nevadí..

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16