MAST3R

Útěk na svobodu (2013)

hovadina na entou..........

• 3.10.2013  15:23
    REC (2007)

5 let jsem to oddaloval a asi jsem intuitivně věděl proč... stupidní dialogy, předvídatelná akce, horror? a kde pane bože ?! Nuda na entou..... asi už jsem těch horrorů viděl moc.

• 6.1.2013  18:44
    Jiná země (2011)

Příběh o velice inteligentní dívce, která má slibnou budoucnost,.. teda do té doby než se zleje a narve to to auta s rodinou a 2 znich zabije. Po několika letech ve vězení je propuštěna a z ambiciozní dívky se stává člověk z okraje společnosti. --> zjednodušeně, je v prdeli, chodí jak vandrák, vyhledá osobu co přežila onu nehodu, chce se jí omluvit a bla bla bla... podobnejch verzí je mnoha. Pro mě bohužel jidiná věc, která mi dala impulz se na film dívat se zájmem byla zničeho nic objevená kopie země. Neustále jsem čekal co bude a ono nic prostě HOVNO! ... Hold se někdo rozhodl, aby stotisíckrát omýlanej příběh nebyl tak předvýdatelnej, ta tak si táám mrdnem píčovinu, která s tim na oko bude souviset a však je tam zhola k ničemu. Na jednu stranu se mi to líbilo, ale chtělo by to další díl.

• 4.1.2012  22:58
    Warrior (2011)

Absolutně nechápu to hodnocení tady?!!! Jóó bejt rok 80 tak ok, ale dnes ?? ........ Co o filmu říct...... tádádá pokračování rockyho se přetransformovalo na MMA. Trapnost nad trapnost. Ještě, že dneska je to tady samej 15letej buznofajtr, jinak nevim jak by film spěl.

• 3.12.2011  12:00
    Barbar Conan (2011)

Sračka, víc netřeba vědět!

• 12.3.2011  01:05

Si říkám, proč má vlastně U.S. Army armádu ?! Vždyť jim bohatě postačí 10člená skupinka vojáků, která bezproblémů zlikviduje mimozemskou invazi, která má o několik tříd lepší technologie. Na to kolik je tam akce tak je člověk v napětí tak 10minut filmu což je škoda. Dementní dialogy " Tohle je můj syn, je mu 9let a je vám plně k dispozici ... zabil jste mého bratra, proč bych vás měl posloucha - nezabil, toto je válka, myslíte, že bych si to s ním hned nevyměnil?! . Prostě pecka film pro děti. Viděno dnes v kině - 65%.

• 26.2.2011  22:30
    Počátek (2010)

Přestřelka v taxíku a inteligence tý holky co hraje Page mi tento film strašně sráží, protože takhle skvělej film dojebou zhovadilostma z dob arnieho a slaye. Prostě nechápu jak film s rozpočtem pomalu 4miliardy korun může obsahovat scény z Déčkových filmů. Christophere Nolane NASRAT ...

• 24.2.2011  23:24
    Lexx (TV seriál) (1997)

Neskutečná sračka

• 15.7.2010  23:18
    Život Ryana (TV pořad) (2007)

Je to o ničem, řeší se tu hovadiny nad kterýma se musí normální člověk pousmát. A ještě do toho ten debilní šampón-skateboardista s naušnicema - na přez hubu. Jinak celkem snesitelný seriál na MTV, teda až na pojebanej dabing.

• 10.6.2010  19:16

Zbytečný k téhle koňomrdině něco rozsáhlého vůbec psát.

• 1.6.2010  21:15

Jedním slovem LUXUSNÍ!

• 30.5.2010  00:14
    Avatar (2009)

Většina z vás pěje ódy jak se vám film líbil či vyrazil dech, ale já vážně nevim proč nebo čím?! Ano, co se týče efektů a vůbec grafiky filmu nemá Avatar zatím konkurenci. Ale co dál??... nic! Co se týče děje, příběhu, logiky je to absolutní sračka, na to jakej má film rozpočet až kurva hodně velká sračka! Docela sem rád, že jsem to neviděl ve 3D. Dobře zpracovaná pohádka, která měla vydělat a vydělala. Viděl jsem jednou a že bych se někdy koukl znova? Né díky. ---------------------------------------------------------------- 87% ??!!! Urážka všech filmů co jsou před a dobrých 500 filmů za tímto hodnocením.

• 7.3.2010  09:15
    Pach krve 3 (2009)

Debilní efekty, nesmrtelnej mutant... dobrá zhovadilost..

• 28.2.2010  09:54
    2012 (2009)

Ani nějka nevím co napsat..... Další rodiná sračka, která táhne na super efekty a rok 2012. Začátek ok, ale tradice je tradice takže to musí jít logicky postupně do hajzlu. 60%

• 28.2.2010  09:32
    Zombieland (2009)

Moc jsem o toho nečekal a film si pouštěl s tím, že u toho nejspíš budu spát. Od začátku(překvapeně) mě to zahřezlo do křesla a vůbec jsem se nenudil = prostě super! Jenže... od cca druhé půlky to šlo do hajzlu tak rychle jako průjem 90letého dědka... Samí keci keci keci.. koho to do prdele zajímá v akční komedii o zombí? To už mi film běžel spíše jako rádio a projížděl jsem net.. Celkově cca 70%

• 16.2.2010  17:29

Absolutně nechápu jakej kokot vymyslí scénu v bazénu, kam se za 1dollarem potopí přihřátej blondýn a ucpe svou prdelí odtok vody nebo co to je a následně ho to vcucne.. WTF ?? Tady se někdo moc koukal na toma a jerryho.. Pro mě opravdu nezáživný, než jsem to dokoukal uběhlo cca 14 dní - to mluví za vše. Nebýt těch opravdu hodně dost debilních nápadů smrtí, nemuselo by to dopadnout zle. 90minut? 30 by úplně stačilo.

• 24.12.2009  17:40

60%

• 24.12.2009  07:42

Super film na vánoce :-)

• 23.12.2009  21:38
    Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

Jeden z mála krimiseriálů na které se dá dívat. Dobrý scénář, sympatičtí herci, dobře promakané případy a vůbec všechno je tu velmi dobré. Skvělí seriál na který se rád dívám. 90%

• 23.12.2009  21:34

Čekal celkem děsivější děj, více mrtvol a všeho vůbec. Přišlo mi to takový suchý na horor... 60%

• 23.12.2009  21:23

Animák Resident Evil? Jo proč ne, líbilo se mi to, ačkoli jsem to ani nečekal. 75%

• 23.12.2009  16:41

Hmm... film celkem o ničem, o nic tu nejde, nuda... Parta pyrotechniků co zajišťuje nevybuchlé bomby, nastražené nálože a tak podobně. Dokoukal jsem to včera večer a teď dopoledne si už ani nepamatuji jak to skončilo.. Sice mě to z počátku zatáhlo do děje, ale s postupem času kdy se nic nedělo nebo dělo, ale stejně člověk věděl jak to dopadne mě to přestávalo bavit. Trošku více akce ála Black Hawk Down a nemělo by to konkurenci. Sice velmi pěkně natočené i herci slušní, ale co s toho když je to o ničem.. Jako dokument o pyrotechnicích v Iráku by se mi to zamlouvalo více :-) --- 70%

• 23.12.2009  09:07

Pohodová romantická komedie.

• 22.12.2009  19:12
    VALL-I (2008)

Jeden z mála animáků, na který bych se podíval znovu a znovu! Hoši z Pixaru to hold umí :-)

• 22.12.2009  19:09
    G. I. Jane (1997)

Holčina čo chce byť vojačkou, mě sa to páčilo :-)

• 22.12.2009  18:23

Pro mě tenhle film postrádá jakoukoliv inteligentní logiku. Když se nad tím každý alespoň trošičku zamyslí, tak je příběh naprosto nereálný, a vůbec skoro všechno ve filmu. Jako nápad to neni vyloženě špatný, líbilo se mi to, ale díky tomu konci se mi změnil komplet pohled na celí film. Standardně skvělí Norton a Pitt taky nebyl špatný. 80%

• 20.12.2009  16:30

Tohle mě dostalo 80%

• 20.12.2009  16:17

Kristen Steward má rád a tento film stojí defakto na ní tudíš se mi tak líbil. Jen mi pořád nějak nedochází proč do těchto filmů obsazují takové tragédy jako je Jesse Eisenberg? Vždyť ten kluk nic nemusí hrát skoro jak debil vypadá už tak, a když už tam něco hraje tak je to skoro retardace. Nebýt Kristen a Ryana je to v odpadu!.

<< předchozí 1 2 3 4 5