BS

BS

okres Pelhřimov

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21
    • 19.7.2017  18:55

Jedná velká promarněná příležitost.

• 13.2.2016  10:13

Asi nejlepší Bay, napodruhé už to ale tak dobré nebude.

• 19.5.2015  20:44
    Temný případ (TV seriál) (2014)

"The world needs bad men. We keep the other bad men from the door." Byly to hodně náročné dva dny. Prvních epizod je naprosto luxusních (scéna s přepadením dealerskýho doupěte!!!!), další dva díly jsou slabší, ale finále je opět vynikající pokoukáníčko. Seriá je neskutečně atmosférický a k tomu si Harrelson a McConaughey sedli, jak prdel na hrnec! Jsem zvědav na 2. sérii.

• 7.4.2015  23:32

V rámci série je Fast Five stále nepřekonaná... možná trochu přepálená stopáž. Statham jako záporňák je brutální! Závěrečně rozloučení s Paulem do filmu sedlo dobře.

• 29.11.2014  15:05

Scéna na křižovatce byla tak hloupá, že jsem z toho byl po cestě z kina smutný.

• 19.6.2014  22:22

Nic světoborného jsem od toho nečekal. V kině jsem se pak málem několikrát pochcal smíchy. MacFarlane je asi můj šálek kávy. A Charlize je taaaaaaaaaaaaaaaaaak sladká!

• 19.6.2014  22:18

Jednoznačně nejlepší příspěvek do X-meního univerza, který si bere to nejlepší z předchozích filmů a jde si svou vlastní cestou.

• 15.6.2014  23:19

Tak trochu jiná lovestory zasazená do military sci-fi světa! I need to know now, know now... Can you love me again?

• 3.4.2014  23:29

Jsou filmy, které zabijou svojí franchise a nebo jsou filmy (těch je ale menšina), které tu svojí franchise zachrání. Captain America: Winter Soldier je jiný, je to totiž film, který tu svojí franchise vyzvedne ze dna Arktického oceánu a....co vám budu povídat, nejlepší Marvelovka (tím myslím MCU) vůbec.

• 3.4.2014  23:04
    Pompeje (2014)

Čekal jsem vykrádačku Gladiátora. Spíš to byla velká deus-ex machina.

• 17.3.2014  22:41
    Památkáři (2014)

Film balancuje někde na pomezí mezi trapnou komediíí a srdceryvným dramatem a připraví vás o 119 minut vašeho života. Nebojte se, nakonec ale přijde jedno velké...opravdu velké...takže si počkejte...bude to pecka...nic.

• 17.3.2014  22:36

Překvapivě dobrý film, pokud tedy nebudeme počítat, tu lehce přestřelenou stopáž, přehrávajícíco hlavního hrdinu, přeslizlého záporáka, toporné dialogy a mizerný děj. Co naopak chválím je Imogen Poots, audiovizuální stránka věci, Michael Keaton, auta, soundtrack a ty chraplácké hlasy hlavního hrdiny a Keatona. Jako jednohubka je to super, ale, že bych to chtěl vidět znovu? To asi ne. Kdybych si měl ale vybrat mezi NFS a Fast 6, tak asi šáhnu po tomhle.

• 9.3.2014  21:58

Sullivan Stapleton mi do té role sedl. A jinak můžu říct k filmu jediné: Eva Green!!!

• 22.2.2014  21:22

Leo je pan herec. Martin je pan režisér. Jordan je kardinální sráč, co si chtěl užívat. Margot je kočička. Fet je nahovno. Hudební podkres je dobrý. Doporučuji na to zajít do kina. Minimálně se u toho skvěle pobavíte. To mi připomíná, že jsem si chtěl přečíst knihu.

• 19.2.2014  21:31

Všechno je tu boží! Umíral jsem smíchy! Ne, vážně, takhle už jsem se hrozně dlouho v kině nezasmál :)

• 10.2.2014  22:31
    Konzultant (2013)

Tak tohle tedy ne pane Scotte...

• 10.2.2014  22:27
    Robocop (2014)

BS před dvěma týdny: "Ten novej Robokap bude sračka." Do kina jsem šel stím, že ten vstup mám zadarmiko, takže to nebude ztráta cashe. Začalo to dobře: úvodní scéna na Blízkém Východě byla super, stejně jako všechny další scény s Jacksonem (ne opravdu to není pravičáctví, to co tam předváděl, to je bohužel těžké neokonzervativní levičáctví). A dál pak v kostce: chvíle nudy, zrození nového hrdiny, cool záporáci v čele s Keatonem, klaďácký Oldman, nudné přestřelky, pěkný drony, trocha policejního klišé a jedna nezapomenutelná hláška od Baruchela. A jak to fungovalo vcelku? Překvapivě dobře, k dokonalosti tomu ještě kousek chybělo! BS den po zhlédnutí: "Ten novej Robokap je pecka!"

• 10.2.2014  22:15

90's back? Nemyslím si, na jedno popcornové podívání ok, podruhé už by asi začaly vystupovat trhliny ve scénáři. Branagh je ale skvělej herec!

• 10.1.2014  20:48

Stěží uvěřitelné, přesto však bavící po (téměř) celou dobu. Bohužel ty nerealističnost v přestřelkách mě ničila, nemluvě o těch dvou pádech ze skály, kdy jsem si při každém nárazu musel říct "Dead.". Předtitulkový závěr byl možná až moc dlouhý a přehnaně hrající na city.

• 3.1.2014  11:43
    Za plotem (2006)

Scéna s energy drinkem je neskutečně epic!

• 2.1.2014  13:57
    Elysium (2013)

Nuda, nuda a socialistická šeď, šeď.

• 19.11.2013  23:07

Poněkud temnější a svižnější. Jenom toho Lokiho už je vážně moc, jeho scény jsou sice zábavné, ale už by ho konečně mohl někdo sejmout.

• 19.11.2013  23:05
    Halo 4 - film (TV seriál) (2012)

Roztahané a nudné. Ale výtah tam měli pěknej.

• 19.11.2013  23:04
    Enderova hra (2013)

Outsider, který to ukáže všem (i těm co nechce), to tu ještě nebylo (aspoň v rámci sci-fi). Obzvlášť, když děj nění nijak růžový a nevíme, kdo je vlastně ten špatný nebo hodný. Můžu směle doporučit.

• 5.11.2013  14:11
    Rivalové (2013)

Nikdy bych neřekl, že se mi bude líbit film o formulích, ale je tomu tak. Možná je to spíše tím, že tenhle film o formulích spíše nebyl. Byl to epický příběh, který napsal sám život (a scénárista velmi barvitě a svébytně ilustroval). Příběh o lásce, přátelství, soutěživosti, smrti, rychlosti a bolesti, ale hlavně o adrenalinu, jenž koluje v žilách jako vysoceoktanové a kurevsky hořlavé palivo v motorech závodních monopostů. Režie akceleruje, abychom se dočkali předčasného vrcholu filmu při Laudově návratu do kokpitu (to už jsme měl skoro nakrajíčku a málem jsem z očí pustil mazivo), pak zvolňuje a režisér nám ukazuje, že audiovizuální orgie, to je jeho, ale pořád je to emočně neskutečně silné. Závěrečný epilog je jen takovou vymazlenou třešničkou na dortu. Rush (mnohem přiléhavější název než čeští Rivalové) je takový film, jaký si představuji do druhé dekády 21. století - neskutečně našlápnutá jízda... O hereckých výkonech nemluvě!

• 5.11.2013  14:10

Nemohu si pomoct, ale celé to na mě působila nějak levně a uměle... Asi si spíše přečtu předlohu, než se na to dívat znovu.

• 30.10.2013  00:17

Film o ničem, protože prolézání cizích šatníků prostě děj není a nepočítá se to ani, když se to prolézání šatníků několikrát zopakuje...

• 29.10.2013  17:26

Možná, že to byla satira, ale pro mě vskutku velmi těžko uchopitelná. Co ale šlo lehce uchopit je audiovizuální stránka věci, v tomhle ohledu se jedná o jeden z nejlepších snímků, co jsem kdy viděl (tolikrát zminovaná scéna s Everytime by sama o sobě vystačila na sedm hvězdú . Škoda té dějové a myšlenkové prázdnoty, některé scény jsem musel přeskakovat, protože mě nudily, takže bych to asi potřeboval vidět ještě jednou, abych byl objektivní. Nevím jestli se ale k něčemu takovému ještě odhodlám.

• 29.10.2013  16:10

Oproti White House Down (když si dovolím srovnávat) tady nic moc nefunguje, za měsíc si na tenhle film nevzpomenu...

• 29.10.2013  13:50

Tuctový příběh, který si něco málo bere z pohádky o Jeníčkovi a Mařence. Bohužel to nezachraňují ani akční scény. Velkým plusem je (nad)užití krve a Gemma Arterton - ta holka umí dát do slova "fucking" duši!:))

<< předchozí 1 2 3 4 6 11 16 21